Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Afryka - za głosem serca"

odc.4 Antonia próbuje zainteresować siostrę pomysłem założenia farmy turystycznej. Zła na krewną Bianca wyjeżdża do Kapsztadu w towarzystwie Decome’a. U Vogtów zjawia się Friedrich. Dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań pomiędzy nim a Marią.

"Nad rozlewiskiem"

odc.1-5/13 Wrona zaczyna rodzić, pomagają jej Krzysztof i Marysia. Konrad spędza z Małgosią coraz więcej czasu. Rozważa przeprowadzenie się do niej. Ich córka robi karierę w agencji reklamowej. Przygotowuje z Agatą projekt, od którego zależy przyjęcie jej do pracy.

"Grimm"

odc.11 Analityk Ryan Showalter zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Według lekarza został zmuszony do wypicia kwasu, który rozpuścił jego organy. Niedługo dochodzi do podobnego morderstwa. Nick podejrzewa, że zabójcą jest kobieta pająk. Eddie zabiera go do pajęczycy Charlotte. Zdradza ona, że jej gatunek musi mordować młodych mężczyzn, żeby powstrzymać proces starzenia.

odc.12 Zostaje zamordowane starsze małżeństwo. Podejrzanym jest Dimitri, były więzień, którego krwawe odciski palców śledczy znaleźli na miejscu zbrodni. Wkrótce w dziwnych okolicznościach ginie kolega poszukiwanego. Okazuje się, że obaj mieli tego samego kuratora sądowego, Taymora. W toku śledztwa Nick i Hank odkrywają, że za zabójstwami stoi bractwo, którego korzenie sięgają średniowiecza.

"Siła wyższa"

odc.1-5/13 W klasztorze na dalekiej prowincji żyją czterej mnisi. Wraz z nimi mieszka pomagająca im w codziennych obowiązkach zakonnica Bazylia i jąkała Franek. Wkrótce dołącza też do nich siostra mniszki, Dorota, która niedawno próbowała popełnić samobójstwo.

Sobota


"Dom"

odc.8 Andrzej wraca z praktyki w Związku Radzieckim. W domu czeka na niego wezwanie od adwokata w sprawie rozwodu. Jego ojciec jest ciężko chory. Karol Lang chce się rozwieść z Lidką. Doktor Kazanowicz decyduje się uśpić swojego starego psa.

"Północ-Południe"

odc.12 Orry dowiaduje się, że Ashton odegrała ważną rolę w spisku na życie Billy’ego. Madeline ucieka od Justina i ukrywa się na rodzinnej plantacji Maina. Z czasem zaczyna dochodzić do siebie. Postanawia rozwieść się z maltretującym ją mężem.

"Przystań"

odc.8 Rafał nie zamierza chodzić na korepetycje z biologii i agresywnie reaguje na wszelkie uwagi ojczyma. Daga zdradza Beacie swój sekret. O wszystkim dowiaduje się Filip. Szczęśliwa Alicja oznajmia Grzegorzowi, że właśnie spłaciła kredyt.

"Downton Abbey 2"

odc.3 Zamek zostaje zmieniony w dom dla rekonwalescentów. O’Brien robi wszystko, by Cora była rozpoznawana jako osoba zarządzająca placówką. Pokojówka Ethel zaczyna flirtować z majorem Bryantem. Violet jest przekonana, że Mary wciąż kocha Matthew.

"Wiedźmy"

odc.5 Nowacki sprowadza do kamienicy rzekomą spadkobierczynię nieruchomości. Tymczasem posiadaczką oryginalnego testamentu jest pani Manieczko. Gdy kobietę próbuje zastraszyć podejrzany typ, bronią jej bezdomny Miecio, hydraulik Zdzisio oraz Rafałek i Mariola.

"Chichot losu"

odc.9 Stęskniona za dziećmi Joanna zabiera je na jeden dzień od babci. Krystyna i Jurek zastanawiają się, czy dziewczyna zorientowała się w ich zamiarach. Tymczasem ona jedzie z Agnieszką i Karolem na plac zabaw. Tam spotyka Brygidę.

Niedziela


"Kości" 

odc.207 Zostają znalezione zwłoki uczennicy prywatnej szkoły. 16-letnia Molly Delson była poszukiwana od czterech dni. Głównym podejrzanym jest młody mężczyzna, który odkrył ciało. Śledczy ustalają, że dwudziestolatek był skazany za seks z nieletnią i znał dziewczynę. Na dodatek zrobił i rozpowszechnił nagie zdjęcie ofiary. Booth i Aubrey nie mają jednak dowodów jego winy.

odc.208 Tylko 48 godzin pozostało do egzekucji seryjnego zabójcy Alexa Rockwella, gdy Brennan przypadkowo odkrywa, że skazaniec z celi śmierci jest niewinny. Wraz z Boothem i prokurator Caroline Julian usiłują wstrzymać wykonanie wyroku, ale sędzia Michael pozostaje nieugięta. Agenci z wydziału zabójstw FBI wznawiają śledztwo w sprawie morderstwa trzech byłych skazańców.
"Ptaki ciernistych krzewów"

odc.9 Po niemal 20 latach do Australii wraca kardynał de Bricassart. Zamierza spędzić Boże Narodzenie z rodziną Clearych i Meggie. Jej córka Justine jest teraz aktorką, głęboko zranioną faktem, że matka przelała całą miłość na syna, Dane’a.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje