Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


ReklamaJesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Anatomia prawdy"

ODC.6 W rezydencji Chestnut Hill zostają znalezione zwłoki redaktorki elitarnego magazynu. Megan podczas śledztwa styka się ze światem wyższych sfer, do którego kiedyś należała. Idzie na przyjęcie elit, aby spotkać tam głównego podejrzanego.

"Barwy szczęścia"

ODC. 1144 Ksawery od dwóch dni ma gorączkę. Lekarze są przekonani, że to przeziębienie, ale Kaśka ma złe przeczucia. Dzięki zeznaniom Magdy Szymon odzyskuje Ulę. Iza próbuje przekonać Mikołaja, że nie bierze już narkotyków. Potem grozi Marcie, że ją zabije, jeśli nie zostawi Dąbrowskiego.

"Pierwsza miłość"

ODC. 1919 Mikser oznajmia Agnieszce, że między nimi jest już wszystko skończone! Nie zmienia zdania, mimo iż dziewczyna próbuje go udobruchać, obsypując namiętnymi pocałunkami. Majka nie chce dłużej czekać na wieści od Łukasza. Decyduje się dołączyć do "Harcerza". Razem na pewno odnajdą Pawła. Podobnego zdania jest też Aleks, którego eksdziewczyna odwiedza w więzieniu. Uważa, że na miejscu w Peru znajdzie sposób, by ustalić, co się stało z Krzyżanowskim. Kinga odzywa się do Łukasza.

"Moda na sukces"

ODC.5992 Brooke rozmawia z Thomasem na temat ich pocałunku w samolocie. Chce powiedzieć o wszystkim Ridge’owi. Forrester tłumaczy się ze swoich uczuć i deklaruje, że to był błąd, który już nigdy się nie powtórzy. Prosi Logan, aby o niczym nie mówiła mężowi. Ich rozmowę przerywa nadejście Madison, która jest wściekła na Thomasa za to, że umówił się z Summer. Mężczyzna wyznaje jej, że nie jest jeszcze gotowy na stały związek i nigdy nie deklarował, że z nią będzie. Radzi modelce, by zaczęła spotykać się z innymi mężczyznami. Stephanie informuje Jackie o problemach Nicka. Kobiety próbują wymusić na nim, by rzucił palenie. Przypominają, że szkodzi nie tylko sobie, ale i małemu Jackowi. W końcu mężczyzna oświadcza, że już nigdy nie zapali cygara.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

ODC.17 Zespół Russella prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa studenta, Pete’a Moyera. Zdjęcie ofiary, zrobione już po śmierci, zostało opublikowane na jednym z portali społecznościowych. Dochodzenie ujawnia, że Moyer mógł mieć wielu wrogów.

"BarON24"

ODC.23, 24 Grześ poznaje idealną dziewczynę. Niestety, ona uważa, że chłopak powinien schudnąć i wyrzeźbić muskulaturę. Gratisowy karnet na siłownię, przypadkowo pozostawiony na stacji, staje się źródłem konfliktu między Grzesiem a Baronem.

Sobota
"Continuum: Ocalić przyszłość"

ODC.5, 6 W trakcie przyjęcia urodzinowego Sama Kiera zmaga się z dylematem natury moralnej. Nie wie, czy zrezygnować z siebie na rzecz swoich niezwykłych umiejętności technicznych. W międzyczasie agentka staje się też celem polowania.

"Stawka większa niż życie"

ODC.18 Rok 1945. Kloss poszukuje zbrodniarza wojennego, gruppenführera Wolfa. Dostaje się do obozu jenieckiego, gdzie prawdopodobnie przebywa poszukiwany. Musi tam rozwiązać trudną zagadkę i zmierzyć się ze swoim śmiertelnym wrogiem, Brunnerem.

"13 posterunek"

ODC.1, 2 Perypetie funkcjonariuszy małego policyjnego posterunku. Dowodzi nim komendant Słoik, a wśród jego podwładnych są m.in. Cezary i Kasia. Stróże prawa zmagają się z nietuzinkowymi złoczyńcami i stawiają czoła absurdalnym sytuacjom.Niedziela


"Revolution"

ODC.17 Ataki Milicji sieją coraz większe zagrożenie. Pomiędzy Milesem a Norą rodzi się miłość. Charlie i Jason również zaczynają darzyć się uczuciem. Neville znów jednoczy się z synem. Nowa próba zamachu na Monroe zwiększa jego obsesję.

"Wikingowie"

ODC.3 Ragnar, po zgodzie udzielonej mu przez jarla Haraldsona, wyrusza wraz ze skompletowaną przez siebie grupą śmiałków zbadać ziemie na zachodzie, na które jeszcze nigdy nie dotarł nikt z jego pobratymców. Wojownicy napadają na klasztor, gdzie udaje im się zrabować wyjątkowo cenne łupy. Porywają też mnichów, których następnie zamierzają sprzedać jako niewolników.

ODC.4 Haraldson wyraża zgodę na kolejną wyprawę wojenną. Wysyła jednak z Ragnarem i jego załogą swojego człowieka, który ma mu donosić o wszystkich poczynaniach wojowników. Wikingowie wracają do Anglii w poszukiwaniu cennych łupów. Po bitwie na plaży szykują się do inwazji na miasto Hexam. Ragnar i Lagertha odkrywają, że jarl wciąż obserwuje ich przez swojego szpiega.

"Miodowe lata"

ODC.1, 2 Wesołe perypetie dwóch małżeństw z warszawskiej Woli. Są nimi motorniczy Karol Krawczyk z żoną Aliną i kanalarz Tadeusz Norek z żoną Danutą. Przyjaciele to wieczni optymiści, którzy wierzą, że wszystko co najlepsze jeszcze przed nimi.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

ODC.215 Horatio i Natalia są w niebezpieczeństwie. Rozpaczliwie walczą o życie. Caine bohatersko ratuje koleżankę. Ekipa ściga Jacka Tollera, zbiegłego z więzienia mordercę. Muszą go znaleźć, zanim ten popełni kolejną zbrodnię. Niebawem udaje się zatrzymać Randy’ego Northa, znajomego Jacka z aresztu, który się ukrywał. Detektywi próbują wykorzystać go do wyśledzenia Tollera.

ODC.216 Śledczy badają sprawę morderstwa żigolaka, które miało miejsce na terenie prywatnego hotelu. Mężczyzna zginął w zaskakujących okolicznościach. Aby odnaleźć zabójcę, detektywi przenikają do świata rywalizujących o wpływy zawodowych żigolaków oraz ich zdesperowanych klientek. Okazuje się, że wiele osób z otoczenia mężczyzny miało motyw, aby się go pozbyć.

"Ocalić Grace"

ODC.1 Grace Hanadarko, detektyw policji w Oklahoma City, po godzinach pracy pije alkohol, pali marihuanę i uprawia seks z przygodnymi partnerami. Pewnej nocy, wracając z impezy, zabija samochodem człowieka. Z pomocą przychodzi jej anioł Earl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje