Reklama

Tydzień w polskich serialach

Co wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów w tym tygodniu?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Niedziela

Reklama

"Miłość nad rozlewiskiem" (odcinek 13, ostatni). Szczęśliwe Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Tymczasem Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Razem z członkami chóru szykuje dla niego niespodziankę. Henryk Piernacki zamierza odszukać Ewę Stern i wyznać jej swoje uczucia. Czytaj więcej o tym wydarzeniu: "Podwójny ślub na Mazurach".

"Czas honoru" (odcinek 38). Bronek i jego ojciec są przesłuchiwani przez członków sądu podziemnego. Tadeusz zeznaje pod przysięgą, że nie mówił koledze o akcji likwidacyjnej Woyciechowskiego. Celina dowiaduje się od Michała, że Krzysztof zginął z rąk Niemców w czasie ucieczki. Romek i Lena organizują dla rodziców wyjazd do Palestyny.

Poniedziałek

"Klan" (odcinek 1978). Kalęba chce zwrócić Lubiczowi dług, który jego żona zaciągnęła u Krystyny. Ten nie zamierza być pośrednikiem w tej sprawie.

"Na Wspólnej" (odcinek 1355) Andrzej i Basia nie mogą uwierzyć, że ich syn jest zamieszany w przemyt narkotyków. Ola mówi im, że Daniel jeździł po dostawy do Czech, gdyż chciał odkupić skradzione sprzęty Dudków.

"Barwy szczęścia" (odcinek 501): Waldemar spotyka przypadkiem Klaudię. Podwozi ją do Warszawy i spędza z nią cały dzień... Klara namawia Adę, by powiedziała Kubie prawdę o oskarżeniu o gwałt. Dziewczyna w końcu przyznaje się chłopakowi, że wszystko wymyśliła i Hubert jest niewinny.

"M jak miłość" (odcinek 790). Kwiatkowska odkrywa, że Kinga koresponduje w pracy z jakimś mężczyzną. Zduńska wyznaje, że jeden z klientów od dłuższego czasu nie daje jej spokoju.

"Majka" (odcinek 176). Dowodem niewinności Michała mogą okazać się zdjęcia Wiktora, które Junior wysyła na skrzynkę pocztową Majki. Kobieta i jej przyjaciele dochodzą do wniosku, że zdjęcia te zostały zrobione w dniu pożaru w Panorama Projekt.

"Pierwsza miłość" (odcinek 1198). Artur postanawia nie wciągać dalej Bereniki w swoje kłopoty. Ale Berenika nie zamierza go zostawić w tak trudnej chwili...

Wtorek

"Klan" (odcinek 1979). Rysiek jest w bardzo złym stanie psychicznym. Paweł doradza zmartwionej Grażynce, żeby poszukali pomocy psychiatry.

"Barwy szczęścia" (odcinek 502): Profesor Mazur zaczyna mścić się na Magdzie. Specjalnie podaje jej złe założenia dotyczące pracy semestralnej, a potem ją oblewa. Znów proponuje jej seks za zaliczenie. Załamana dziewczyna składa na niego skargę w rektoracie... Nie wie jednak, że pani rektor jest dobrą znajomą Mazura..

"M jak miłość" (odcinek 791). Kuba, dzięki pomocy Piotrka, odnajduje Nataszę w jednym z warszawskich hoteli. Dziewczyna jest już po ślubie... Janka wyznaje Marcie, że były mąż zdradzał ją, nadużywał alkoholu i był hazardzistą

"Majka" (odcinek 177). Wiktor zwierza się Aleksandrze. Kobieta wie, że jeśli nie pozbędzie się Wiktora, ona i Stefan także pójdą do więzienia. Stara się przekonać przekonać mężczyznę do ucieczki, strasząc go więzieniem. Lucyna oddaje w ręce policji dowody niewinności Michała. Jest zaskoczona, kiedy w komisariacie pojawia się również Wiktor.

"Na Wspólnej" (odcinek 1356) Badania wykazują, że Antosia cierpi na niewydolność nerek. Dziewczynka musi zostać w szpitalu, aby lekarze mogli postawić precyzyjną diagnozę.

"Pierwsza miłość" (odcinek 1199). Artur podejmuje jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu. Zamierza odciąć się od przeszłości i firmy swojego ojca. Chce zacząć życie na nowo i to u boku swojej żony. Ma zamiar pogodzić się ze stratą, nie chce dłużej walczyć z Izabelą.

Środa

"Majka" (odcinek 178). Wiktor przyznaje się, że był sprawcą pożaru w Panorama Projekt i dokonał przelewów na firmę "Krzaki". Komisarz jest przekonany, że mężczyzna nie mógł działać sam. Majka wraz z Lucyną jadą na spotkanie z Michałem. Dostrzegają go na parkingu przed aresztem. Kiedy wysiadają z auta, Michała na chwilę przesłania granatowy bus. Samochód odjeżdża, a ku zaskoczeniu Majki i Lucyny, Michała już nie ma.

"Na Wspólnej" (odcinek 1357) Niezadowolona ze swojej figury Honorata wyrzuca z mieszkania słodycze i wprowadza ścisłą dietę. Roman i Mikołaj nie cieszą się ze zmian w jadłospisie.

"Klan" (odcinek 1980). Na pierwszej stronie "Brukowej" ukazuje się szkalujący Ryśka tekst. Krystyna namawia męża, by spotkał się z bratem.

"Ranczo" (odcinek 50) Wszyscy przyzwoici mieszkańcy wsi, oburzeni nieczystą przedwyborczą walką wójta i Czerepacha, okazują swoje poparcie Lucy. Nieprzebierający w środkach duet nieustannie emituje telewizyjne spoty Kozioła. Tymczasem w Wilkowyjach zjawia się wiekowa ciotka wójta i księdza, która postanawia pogodzić braci.

"Ratownicy" (odcinek 11) Klod, Nina i Pery nadal są uwięzieni w jaskini. Hubert zostaje przygnieciony kamieniami podczas próby dotarcia do poszkodowanych. Jan i jego współpracownicy dochodzą do wniosku, że do chłopaka ma szansę dotrzeć tylko drobna osoba, która przeciśnie się przez wąską szczelinę. Zadania podejmuje się Lara.

"Świat według Kiepskich" (odcinek 351) Paździoch jest załamany jego złymi relacjami z żoną Heleną. Pomimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanawia popełnić samobójstwo, skacząc z dachu. Od desperackiego kroku ratują go Ferdek i Boczek. Halina postanawia pomóc w pojednaniu skłóconych małżonków.

"Barwy szczęścia" (odcinek 503): Odkąd w okolicy pojawił się nowoczesny autosalon Marianny, warsztat Zenka świeci pustkami. Grzelak poważnie zaczyna się zastanawiać nad zamknięciem interesu. Tymczasem, po nieoczekiwanym nocnym kursie po pijanego kolegę, Zdzisio, wpada na pomysł założenia nowego biznesu - taksówki.

"Pierwsza miłość" (odcinek 1200). Wroński zamierza wycofać się ze współpracy z Wekslerem. Karol nie zamierza mu jednak odpuścić, ma dla niego kolejne zadanie. Chce tym razem zakończyć sprawę z Izabelą. Bartek i Ewelina nie zamierzają zbytnio brać do siebie zakazów Romana. Postanawiają spotykać się potajemnie. Pod osłoną nocy Ewelina ucieka z domu, aby móc się widywać z Bartkiem.

Czwartek

"Ojciec Mateusz" (odcinek 38) Maria Jaskot zostaje znaleziona martwa we własnym mieszkaniu. Policja ustala, że kobieta padła ofiarą napadu rabunkowego. Poszlaki wskazują na niejakiego Wiesława Pawlaka, który w przeszłości odpowiadał za włamania. Ksiądz Mateusz ma jednak wątpliwości co do winy mężczyzny.

"Na Wspólnej" (odcinek 1358) Daniel dowiaduje się, że Przemka pobito. Obawia się, że jego również dopadną ludzie Gąsiora. Andrzej i Basia nie pozwalają mu wychodzić samemu z domu.

"Klan" (odcinek 1981) Agnieszka udaje się do redakcji "Brukowej" w sprawie artykułu o Ryśku. Naczelna obiecuje zamieścić sprostowanie.

"Barwy szczęścia" (odcinek 504): Rozgoryczona Klaudia dzwoni później do Waldemara i mówi mu, iż nie dziwi się, że Ksawery wybrał właśnie Kaśkę. Tego samego dnia Rybiński znów odwiedza Klaudię w Warszawie... Dziewczyna zaczyna go nieoczekiwanie adorować. Zaczynają się namiętnie całować.

"Majka" (odcinek 179). Majka i Lucyna nie mogą uwierzyć, że Michał tak po prostu zniknął. Majka rozpoczyna poszukiwania Michała na własną rękę. Wraz z przyjaciółmi próbują odszukać Dagmarę, która może coś wiedzieć na temat Stefana Lisowskiego.

"Pierwsza miłość" (odcinek 1201). Grzegorz oraz Mikser starają się wyciągnąć od Błażeja jakieś informacje na temat tajemniczej dziewczyny, z którą poprzedniego wieczora wybrał się on do filharmonii. Błażej pospiesznie urywa temat, twierdząc, że sprawa jest jeszcze świeża i nie chce zapeszać.

Piątek

"Plebania" (odcinek 1593) Edyta skręca nogę podczas prowadzenia zajęć w klubie fitness. Boi się pójść do szpitala, bo firma windykacyjna może ją namierzyć.

"Pierwsza miłość" (odcinek 1202). Paweł doradza Annie zwolnienie się z klubu i zatrudnienie w innym miejscu. Kinga ubiega Annę i sama zwalnia ją z pracy.

"Klan"(odcinek 1982) Marek doradza Agnieszce powrót do "Brukowej". Kobieta jednak wolałaby zatrudnić się w innej redakcji.

"Majka" (odcinek 180). Akcja odszukania Michała nie powiodła się. Majka nie może sobie wybaczyć, że teraz Michał może być w jeszcze gorszej sytuacji.

Sobota

"Złotopolscy" (odcinek 1119) Elżbieta wraca z Nałęczowa. Mówi mężowi, że była w domu dziecka, ponieważ myśli o adopcji. Rudy traci pracę. Ze swoich problemów zwierza się Froteckiemu, który zatrudnia go u siebie. Marcysia odwiedza Martę w kawiarni. Berta informuje Tomka, że spotkała się z Marylką.

"Na dobre i na złe" (odcinek 423). Do szpitala trafia pacjent z odma płuc. Lena trafia do klubu Amazonek na zajęcia tańca brzucha. Wieczorem prezentuje Latoszkowi to, czego się nauczyła...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje