"The Cosby Show": Bill Cosby przyznał, że podawał kobietom środki odurzające!

W zeszłym roku, amerykańskie media donosiły o rzekomych gwałtach telewizyjnego aktora, Billa Cosby’ego. Do tej pory oskarżenia nie były potwierdzone, jednak w poniedziałek opublikowano dokumenty sądowe, które stwierdzają winę mężczyzny.


Dziennikarze Associated Press dotarli do dokumentów i protokołów zeznań z rozprawy sądowej, która odbyła się w 2005 roku.

Reklama

Proces wytoczyła Andrea Constand, która oskarżyła znanego aktora o podawanie jej środków nasennych i gwałt. Postępowanie zakończyło się jednak ugodą, na mocy której Cosby wypłacił Constand nieujawnioną sumę pieniędzy, a sprawa nie ujrzała światła dziennego.

Według dokumentów, w trakcie rozprawy, prokuratorowi udało się udowodnić, że Cosby regularnie kupował tabletki odurzające o nazwie Quaaludes. Sam aktor przyznał, że podawał pigułki także innym młodym kobietom, gdyż chciał mieć z nimi stosunki seksualne. Mężczyzna potwierdził m.in. , że uprawiał seks z 19-letnią dziewczyną, która "miała pasywną osobowość i pozwoliła mu na wszystko" .

W ubiegłych latach ponad 40 kobiet oskarżyło aktora o molestowanie seksualne. Żadna z nich nie wystąpiła na drogę sądową.

Aktor znany jest przede wszystkim z serialu lat 80. "The Cosby Show", gdzie wcielał się w postać dr. Cliffa Huxtable'a.

Dowiedz się więcej na temat: Bill Cosby

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje