Reklama

"Szkoła dla elity": Serial Netflix, data premiery, obsada

Szalone imprezy, bogate dzieciaki, seks, narkotyki, problemy okresu dojrzewania i... morderstwo. "Szkoła dla elity" od 5 października na Netflix.

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło...

Reklama

Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

Na planie serialu ponownie spotkają się gwiazdy "Domu z papieru": María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente. U ich boku pojawią się nowe twarze: Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico i debiutujący Omar Ayuso. W serialu wystąpi także jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek i piosenkarek w Meksyku - Danna Paola.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje