Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków


Na sygnale

Reklama

odc.230 Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Piotra i Martyny. Strzelecki nie posiada się z radości, gdy do Leśnej Góry, specjalnie na uroczystość, przybywa Adam z rodziną. Przyjaciele wspominają dawne czasy, gdy wspólnie jeździli w karetce. Wszołek zdradza także, że razem z Basią założył dobrze prosperujący biznes - dom opieki. Teraz planują nową inwestycję. Zespół doktora Góry odpowiada na wezwanie do mężczyzny w kiepskim stanie psychicznym, który uciekł do lasu. Okazuje się, że pacjentem jest komandos. Poszukiwany zastawił sidła. Poluje właśnie na ratowników. Kuba i Nowy odkrywają, że chory to znajomy Lidki. Z kolei ekipa Anny pomaga nastolatkom, którzy wdali się w bójkę. Stan jednego z nich pogarsza się.

Korona królów

odc.213-216 Na polecenie władcy Jura ma odnaleźć Krystynę. Gdy poszukiwania zostają zwieńczone sukcesem, Kazimierz wprowadza kochankę na wawelski dwór. W Żarnowcu porzucona Adelajda odzyskuje spokój ducha. Zbliża się do Ligęzy.

odc.273 Rankiem Natalia wymyka się z plebanii. Na jej twarzy widać przerażenie. Gdy samochód kobiety nie chce odpalić, wsiada do taksówki. Poleca wieźć się przed siebie. Kobieta zatrzymuje się w pensjonacie pod Sandomierzem. Tymczasem babcię Lucynę budzi przeraźliwy hałas. W przedpokoju znajduje martwego mężczyznę. Mateusz zawiadamia policję. Możejkę i Nocula zastanawia nagła nieobecność gospodyni. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogła zabić agresora w obronie własnej. Jednocześnie funkcjonariusze otrzymują wezwanie dotyczące splądrowania willi Jaskułowej. Na miejscu zastają zwłoki starszej kobiety. Wciąż jednak nie ustalono tożsamości denata znalezionego u proboszcza.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje