Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków


Przyjaciółki

Reklama

odc.154 Dorota namawia Ingę, by wzbudziła zazdrość u Maksa. Gruszewska idąc za jej radą, wykorzystuje do tego celu swoich byłych partnerów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Szansa pojawia się, gdy Klara dostaje kolki.

Zakochani po uszy

odc.53-56 Po kolacji u Pawła i Tamary zdezorientowany Piotr budzi się w łóżku obok Sylwii. Niebawem dziewczyna rozpowiada wszystkim, że jest w ciąży ze swoim eks. Asia poznaje przyczynę problemów Tomka - policjant często zagląda do kieliszka.

Ślad

odc.56-59 W Kątach postrach sieje seryjny morderca uczennic. Pewnego dnia ginie także miejscowy policjant. Trop wiedzie śledczych do niejakiego Artura Mirskiego. Funkcjonariusze wszczynają też dochodzenie dotyczące śmierci biznesmena Iwańskiego.

Za marzenia

odc.7 Bartek wpada w panikę, gdy matka oznajmia mu, że wkrótce odwiedzi go babcia Regina. Gdy seniorka pojawia się w stolicy, zapoznaje wnuka ze swoim przyjacielem. Antoni odnajduje oszusta Tulipana, który wpędził Ewę w poważne długi.

Świat według Kiepskich

odc.547 Ferdek opowiada Halinie o istnieniu światów równoległych. Oboje puszczają wodze fantazji. Niebawem Kiepski spotyka człowieka, który proponuje mu podróż przez tunel czasoprzestrzenny. Razem z żoną udaje się na niezapomnianą wyprawę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje