Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 995 Małgosia dowiaduje się od Kalety, że jej dług urósł do niewiarygodnych rozmiarów. Michał jedzie do lombardu i odkupuje zastawiony naszyjnik. Wojtuś z rozciętą głową trafia do szpitala... Andrzej opowiada Marcie o kontaktach z Holtzem i Wojdasem. Marek wyznaje Ewie, że tęskni za ich przyjaźnią. Anna namawia go na wypad do spa.

odc. 996 Marta podejmuje decyzję o wysłaniu Łukasza na studia za granicę. Teresa zwierza się przyjaciółce, że nadal spotyka się z Arturem. Małgosia ukrywa przed Tomkiem, że w szpitalu była w towarzystwie Michała. Natomiast Paweł choruje na grypę. Najpierw odwiedza go Iza, potem Kinga, na końcu przychodzi do niego mała Basia. Dziewczynka przynosi mu słoiczek miodu. Zduński dzwoni do Olgi, by ją uspokoić, że siostrzenica przebywa u niego... Wieczorem Janek mówi Zduńskiemu, że Sylwia od niego odchodzi. Z kolei Janka prosi o pomoc Kazana. 


"Klan"


odc. 2452 Eugeniusz przywozi do szpitala nieprzytomną Małgorzatę. Tymczasem Leszek prosi Krystynę o namiary na Marczyńskich. Przed laty na ich działce zakopał... swoje oszczędności. Ola zwierza się Agnieszce, że Rafał jest bezpłodny. Detektyw Sawicki zna mężczyznę, który mógłby pomóc Basi.

odc. 2453 Renata żali się Elżbiecie, że Eugeniusz postanowił wrócić do Małgorzaty. Arkadiusz zaprasza Grażynkę na kolację. Potem zaprasza ją do siebie. Intymną randkę przerywa telefon z ośrodka opiekuńczego. Julka się obudziła! Kamila pomaga Norbertowi wybrać w sklepie koszulę. Dziewczyna mówi Bożence, że chyba się zakochała! Basia planuje wylot do Meksyku.

odc. 2454 Kasia wspomina koncert Korbasa. Przy okazji pyta Grażynkę, co robiła u Arkadiusza, kiedy już zjedli kolację. Natomiast lekarz Julki prosi jej rodziców, by udawali przed córką szczęśliwych małżonków. Norbert zaprasza Kamilę na randkę.

odc. 2455  Arkadiusz wyprowadza się z mieszkania Grażynki. Ola pojawia się z Rafałem na rodzinnym obiedzie. Jerzy twierdzi, że w Berlinie widział Beatę!

"Na dobre i na złe"

odc.526 Falkowicz udaje się do Leszna, by przeprowadzić tam trudną operację. Wiktoria jedzie z nim w charakterze asystentki. Po udanym zabiegu, gratulacjach i toaście, oboje idą na basen. Wieczorem zaś wspólnie jedzą kolację w apartamencie Falkowicza. W trakcie spotkania Andrzej namiętnie całuje dziewczynę. Przemek zamierza odesłać Włodka, jednego z pacjentów, do szpitala neurochirurgicznego. Po konsultacjach z Dorotą Adam podejmuje decyzję, by operować mężczyznę w Leśnej Górze. Zgodnie z przewidywaniami Przemka podczas zabiegu pojawiają się komplikacje. Po operacji Adam adoruje Dorotę w pokoju lekarskim. Zazdrosny Marek rzuca się na niego z pięściami. Paula próbuje przekonać Hanę, że ojciec pobił ją i wyrzucił z domu. Piotr podejrzewa, że dziewczyna kłamie.


"Barwy szczęścia"

odc. 951 Marlena proponuje Róży, by ich lokal wziął udział w konkursie na Knajpę Roku. Natalia odwiedza Bogdana, który skarży jej się na samotność. Olgierd symuluje atak...

odc. 952 Irek prosi Krzysztofa, aby przyjechał do szpitala. Profesor Jacobs dzwoni do Władka z informacją, że polimer w ogóle nie nadaje się na biomateriał. Ksawery spędza noc u Kaśki. Potem do Górki odzywa się załamana Alina.

odc. 953 Krzysztof budzi pocałunkiem zaskoczoną Magdę. Oznajmia, że Zofia zostanie na dłużej w szpitalu. Maciek dowiaduje się, że w Biomerze fałszują badania. Artur jest zły, że Paulina znów pracuje z Robertem.

odc. 954 Alicja umawia się z Bogdanem na kawę. Potem przenoszą się do domu mężczyzny. Intymną atmosferę spotkania przerywa wtargnięcie... Magdy! Hubert jest wściekły, że Klara dba tylko o swojego ojca. 


"Pierwsza miłość"


odc. 1717 Dominik odkrywa, że Fabian chciał go wrobić w aferę narkotykową. Śmiałek wraca do Wadlewa bez Aurelii. Policja nadal uważa, że to Grzegorz zamordował Igora.

odc. 1718 Sabina wychodzi ze szpitala. Rozkleja się dopiero na widok Karola. Wcześniej dziękuje Natanowi za wsparcie. Po powrocie do domu Daga i Mikser otaczają ją wielką troską. Rysiek prowadzi tajne śledztwo w sprawie zaginięcia Aurelii. Patrycja radzi się Nikoli w sprawach sercowych.

odc. 1719 Marysia kolejny raz nie ma z kim zostawić Julki. Szymon bez wahania oferuje jej swoją pomoc. Aurelia żali się, że Marian porzucił ją w lesie z przebitą oponą w samochodzie. Nikola mówi Błażejowi o dziwnym zachowaniu Radka. Marysia ma pretensje do Sandry.

odc. 1720 Hubert zjawia się w mieszkaniu Marysi. Na miejscu zastaje Szymona, bawiącego się z Julką. Jest jeszcze bardziej zirytowany, gdy dowiaduje się, że rywal wystąpi z Zosią w przedstawieniu.


"Na Wspólnej"

odc. 1768 Bogdan przedstawia Ziębom Helenę. Okazuje się, że kobieta jest rozwódką. Kamil prosi Pawła, by nie wspominał Marcie, że ma serce Janusza. Emilka wychodzi ze szpitala...

odc. 1769 Kinga mówi Basi, że Andrzej przeżywa kryzys wieku średniego. Kasia i Jarek nie chcą, by Helena z nimi mieszkała. Roman dowiaduje się, że Marylka jest w ciąży.

odc. 1770 Roman wręcza Marylce kilkaset złotych. Honorata podejrzewa, że to on jest ojcem dziecka koleżanki ze studiów. Komisarz Wróbel zabiera Izabelę na komisariat. Magda zgadza się na wyjazd Julki do Igora. Potem daje kosza... Kazikowi.

odc. 1771 Mikołaj uświadamia Romanowi, że powinien udowodnić Honoracie, że się myli. Wojtek zapomina odebrać Manię ze szkoły. Żaneta zarzuca mężowi, że jest nieodpowiedzialny. Kasia ma pretensje do Heleny, że chciała się pozbyć rzeczy, które należały do jej mamy. Mówi, że to dla niej święte pamiątki. Bogdan postanawia wszystko im wyjaśnić. 


"Moda na sukces"

odc.5841 Żona wyjawia Nickowi, że jest w ciąży z Owenem. Marone udaje się do domu Jackie, gdzie atakuje Knighta. Mężczyzna jest w szoku, gdy dowiaduje się, że matka ukrywała przed nim prawdę.

odc.5842 Jackie próbuje przekonać syna, żeby wybaczył żonie i wychował mające się urodzić dziecko. Hope rozmawia z Oliverem o Brooke. Opowiada mu o jej romansie z Deaconem.

odc.5843 Hope martwi się o stan zdrowia dziadka. Ridge tłumaczy jej, że na razie nikt nie może go odwiedzać. Marcus opowiada Steffy, że widział Olivera i Hope uprawiających seks na przyjęciu.


"Lekarze"odc.13-ost. Gustaw, który jakiś czas temu został oskarżony przez Alicję o napastowanie, na nowo próbuje ułożyć swoje relacje z żoną i synem. W tej sytuacji Maks staje przed poważnym dylematem - zastanawia się czy powinien wybaczyć ojcu przykrości, jakie ten sprawił jego ukochanej. Młody chirurg pragnie zatrzymać Szymańską przy sobie i robi wszystko, by namówić ją do porzucenia pomysłu wyjazdu na staż do Houston. Lekarka musi wybrać między miłością a szansą na rozwój kariery. Podjęcie właściwej decyzji jest dla niej niezwykle trudne, ponieważ wie, że szansa na zdobycie zawodowego doświadczenia u boku amerykańskich specjalistów może już się nie powtórzyć. Tymczasem Jivan wciąż walczy o życie swojego przyjaciela. Wkrótce na świat przychodzi syn lekarza.

"Świat według Kiepskich"

odc.418 W kamienicy zostaje zdemolowana toaleta. Mieszkańcy są oburzeni tym aktem wandalizmu. Paździoch postanawia dowiedzieć się, kto za to odpowiada. Wszczyna prywatne śledztwo. Trop prowadzi nieoczekiwanie do znanej gwiazdy telewizyjnej.


"24 godziny"

odc.137 Pociski zbliżają się do ojczyzny Fayeda. Ambasador kraju powiadamia prezydenta Palmera o aresztowaniu generała Habiba zamieszanego w przygotowanie zamachów. Tymczasem w drodze do CTU Jack i Doyle przesłuchują Fayeda.

"Zemsta"

odc.18 Emily wykrada Jackowi dowód zbrodni i podrzuca go do samochodu Lee. Mężczyzna zostaje zatrzymany i przewieziony do placówki penitencjarnej. Daniel traci zaufanie do Emily. Upija się i atakuje ją w mieszkaniu. Z pomocą kobiecie przychodzą policjanci.

odc.5 Podczas bitwy pod Amiens Matthew i William odnoszą poważne rany. Tylko pierwszy z nich zostaje odesłany do Downton. Violet postanawia z pomocą swoich znajomości sprowadzić także Masona. Okazuje się, że Matthew ma uszkodzony rdzeń kręgowy.

"Detoks"

odc.8, 9 William i Swenton pomagają młodemu narkomanowi Travisowi uwolnić się od nałogu. Okazuje się, że jest on również cenionym wytwórcą metamfetaminy. Do Williama zgłasza się pisarka, guru filozofii New Age. Prosi o odnalezienie jej syna Taylora.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje