Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 987 Tomek żali się Andrzejowi, że Małgosia ma do niego pretensje o ostatni wyjazd do Szczecina. Madzia zwierza się Kindze, że postanowiła pojechać z ojcem nad morze. Przed domem na Deszczowej spotykają nowego sąsiada, Roberta Lubińskiego. Mirka prosi koleżanki o pomoc w przygotowaniu imprezy powitalnej dla Irka, który jest już na wolności...

odc. 988 Marek denerwuje się przed spotkaniem z Janką. W kancelarii Grabowskiego kuzynka nie zgadza się na proponowaną przez Mostowiaków ugodę. Chce jeszcze więcej pieniędzy. Natomiast Andrzej odwiedza Piotrka. Chłopak zaprasza ojca na swój mecz. Zdradza, że lada dzień wyjedzie z mamą i Januszem do Stanów... Iza doszukuje się najmniejszych uchybień w pracy Pawła. Coraz częściej pojawia się w biurze jej mąż. Wieczorem Radek proponuje Zduńskiemu szczerą rozmowę w cztery oczy. Nie kryje, że wie o jego romansie z Izą. Nie ma jednak do rywala o to pretensji. Proponuje mu... drinka! Teresa tym razem zaprasza Rogowskiego do kina.

"Klan"


odc. 2438 Ola ma do siebie pretensje, że na skutek jej ostatnich działań Norbert stracił szanse na stypendium. Surmaczowa postanawia wystawić Tropka w konkursie na najpiękniejszego yorka. Bogna zgadza się zostać rehabilitantką córki Arkadiusza... U Pawła w gabinecie zjawia się księgowa, która rok temu odeszła na urlop macierzyński.

odc. 2439 Arkadiusz opowiada Grażynce, że jego córka po kilku latach śpiączki otworzyła oczy! Paweł i Koziełło umawiają się na turniej golfowy. Barbara przylatuje z Brazylii. Rafalski próbuje ją namówić, by się do niego wprowadziła. Właściciel mieszkania, które wynajmują Agata i Jacek, ma na nie nabywcę.


"Na dobre i na złe"

odc.522 Agata nie może uporać się z wyrzutami sumienia po nocy spędzonej z Latoszkiem. Kobieta chce wyjechać z Leśnej Góry. Wyznaje Wiktorii powody swojej decyzji. Tymczasem Lena prosi męża, by wrócił do domu. Mona po długich staraniach zachodzi w ciążę. Pojawiają się jednak komplikacje. Hana obiecuje jej pomoc. Magda zarzuca Piotrowi nieodpowiedzialność, gdy ten zapomina odebrać córkę z przedszkola i zrobić zakupy. Dochodzi do kłótni. Kobieta podejmuje decyzję o wyprowadzce. Gawryło i Van Graaf postanawiają operować Renatę. Wkrótce potrzebny okazuje się kolejny zabieg. Wojtek spotyka przed salą zabiegową swojego rywala, Leo. Hana czuje się oszukana, gdy wysłuchuje fragmentów nagrań z sesji terapeutycznych Jamesa. Umawia się na randkę z Szymonem.


"Barwy szczęścia"

odc. 931 Hubert ustala, że pracownice Marii przeszły do konkurencji, prowadzonej przez... Marzenę. Marta ma pretensje do Pauliny. Kasia i Ksawery jadą do Centrum Onkologii.

odc. 932 Iwona domyśla się, że Agata i Kamil planują ślub. Próbuje przekonać siostrę, by nie wychodziła za mąż w tajemnicy przed najbliższymi. Floriana niepokoi wścibstwo Władka. Zofia chce wiedzieć, z kim zdradza ją mąż.

odc. 933 Natalia jest wściekła na Magdę, że z premedytacją rozbija małżeństwo rodziców Irka. Daniel obawia się, że już nigdy nie zobaczy Sary. Ksawery prosi Kasię, by mógł formalnie uznać jej dziecko za swoje!

odc. 934 Irek nie wierzy, że Natalia nie miała pojęcia o romansie ojca z Magdą. Władek prowadzi prywatne śledztwo w sprawie dotacji, które Biomer otrzymuje na badania. Agata w ostatniej chwili zmienia swoją decyzję.


"Pierwsza miłość"


odc.1697 Natan nie chce, by w sądzie reprezentował go Igor. Kinga ma pretensje do Artura. Nie przyjmuje do wiadomości, że Kulczycki pragnie założyć z nią szczęśliwą rodzinę.

odc.1698 Adam prosi prosi Szymona, by zorganizował imprezę, na której będą zbierane datki na operację. Przy okazji poznaje DJ Rafa, z którym będzie pracował. Fabian ma żal do Patrycji, że spiskuje z jego matką za jego plecami. Wieczorem odreagowuje stres całując się namiętnie z... Mirką!

odc.1699 Patrycja nie zamierza słuchać tłumaczeń Fabiana. Adam zdobywa się na odwagę i prosi Artura o pożyczkę, dzięki której udałoby się sfinansować leczenie Filipa w Kanadzie. Robert powoli przekonuje się do Laury. Zaczyna mu też zależeć na tym, by wygrać konkurs na mistera.

odc.1700 Fabian nie może zapomnieć o Patrycji i o tym, że z własnej głupoty zniszczył ich związek. Sandra obiecuje Marysi namówić Huberta, by do niej wrócił. Kinga gani przyjaciółkę za ten pomysł.


"Na Wspólnej"

odc.1752 Bogdan dostaje list od biologicznej matki. Marta postanawia przeprowadzić się do Pawła. Kamil jest temu przeciwny... Michał wpada na trop Laury Pawłowskiej.

odc.1753 Indiana widzi Oliviera, który przytula się do atrakcyjnej Natalii. Ostrzega go przed reakcją Oli. Podczas obiadu Bogdan przeprasza Ziębów za to, że był niewdzięczny.

odc.1754 Ola odwiedza Oliviera. Chce go przeprosić. Odkrywa, że w mieszkaniu chłopaka przebywa na wpół rozebrana studentka! Emilka i Błażej wracają do Warszawy. Dziewczyna nie chce opowiadać ukochanemu o związku z Dawidem.

odc.1755 Podczas rozprawy sądowej okazuje się, że Emilka przyjmowała od Dawida pieniądze za seks! Mroziński chce też przejąć pełną opiekę nad ich synem. Tymczasem Roman pomaga córce w przeprowadzce do Pawła. Na miejscu przebiera się w strój do jazdy konnej. Postanawia pokazać Wolińskiemu, jak świetnie czuje się w siodle potomek polskiego ułana.


"Moda na sukces"

odc.5824 Brooke dowiaduje się o rodzinnym spotkaniu Forresterów. Jej ojciec jest zaskoczony, że nie została zaproszona. Podczas kolacji Eric wznosi toast za Stephanie. Ku radości Steffy, Ridge’a i Thorne’a prosi byłą żonę, by znów z nim zamieszkała.

odc.5825 Eric przyznaje się przed bliskimi do popełnionych w przeszłości błędów. W mieszkaniu Pam Stephen próbuje zdobyć jej zaufanie. Twierdzi, że chciałby spędzać z nią więcej czasu i prosi, by nauczyła go gotować. W pewnym momencie całuje Douglas.

"Prawo Agaty"

odc.10 Przybysz zajmuje się sprawą rozwodową przyjaciół Doroty. Początkowo małżonkowie są dla siebie mili. Wkrótce zaczynają wzajemnie oskarżać się o niewierność. Jadąc na spotkanie z Bylińską, Bartek gubi się w lesie. Pomaga mu piękna nieznajoma.


"Dr House"

odc.172, 173 Gregory postanawia z pomocą Dominiki zniszczyć związek Emily. Do szpitala trafia chłopiec, który ma problemy z oddychaniem. Okazuje się, że objawy nasiliły się pod wpływem koszmaru sennego. Babcia malca uważa, że jej wnuk został opętany.


odc.118 W restauracji u Góralskich odbywa się pokaz iluzjonisty Adamusa. W trakcie imprezy nieoczekiwanie znika jego żona i jednocześnie asystentka, Inka. Rozpoczynają się poszukiwania kobiety. Wkrótce okazuje się, że została ona uprowadzona przez nieznanych sprawców. Po pewnym czasie porywacze przerywają milczenie i wysuwają żądanie okupu, który ma zostać dostarczony do restauracji. Sandomierscy policjanci w trakcie śledztwa nieoczekiwanie znajdują w torebce żony właściciela lokalu telefon komórkowy, z którego dzwonili przestępcy. Zupełnie zaskoczona odkryciem śledczych kobieta zostaje zatrzymana. Jakiś czas później funkcjonariuszom udaje się namierzyć porywacza. Jak zwykle podczas dochodzenia nieodzowna okazuje się pomoc księdza Mateusza.

"Przyjaciółki"

odc.23 Zuza znajduje matkę w barze, w którym ta przed laty zwykła pić w towarzystwie nieznajomych mężczyzn. Kobieta wyrzuca córce, że pielęgnuje złe wspomnienia. Patrycja odwiedza w szpitalu psychiatrycznym Oliwię, która trafiła tam po próbie samobójczej.

"Na krawędzi"

odc.10 Marta przekazuje Tamarze teczkę z pełnomocnictwami w sprawie prowadzenia fundacji. Andrzej obserwuje ćwiczącego Tomka. Chce się dowiedzieć, o co chodzi w całej sprawie. Tomek unika odpowiedzi i wychodzi. Zostaje potrącony przez samochód.

"Lekarze"

odc.9 Alicja zauważa, że Leonowi podoba się Elżbieta. Wraz z siostrą przygotowuje dla ojca i dyrektorki szpitala romantyczną kolację. W wiadomościach pojawia się informacja o tragedii - Maks i dwójka innych lekarzy przebywających na misji zostali porwani.

"Świat według Kiepskich"

odc.414 Halina odbiera telefon od tajemniczej kobiety. Wkrótce okazuje się, że była to Dzidka, pierwsza miłość Ferdka. Na złość Halinie Kiepski postanawia spotkać się z dawną ukochaną. Kupuje motor i wyrusza na Pomorze w poszukiwaniu wspomnień sprzed lat.
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje