Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 967 W Grabinie pojawiają się Kasia z Marcinem. Tomek nie kryje, że ma pretensje do bratanka za jego ostatnie wybryki. Następnie Chodakowski postanawia zająć się synem. W pewnym momencie chłopiec zaczyna krztusić się pestką od śliwki. Tomek podjeżdża na wózku i próbuje go ratować. Oklepywanie pleców jednak nie przynosi rezultatu. Chłopiec zaczyna się dusić. Zanim Małgosi udaje się przybiec, zdesperowany detektyw bezwiednie wstaje z wózka!

Z kolei w kancelarii Budzyńskiego zjawia się Edyta. Andrzej rekomenduje jej pewną ofertę pracy. Potem Marta zapewnia męża, że już nie jest o niego zazdrosna. Paweł chce pomóc Jankowi w bistro. Iza składa mu propozycję nie do odrzucenia. Grzegorz mówi Agnieszce, że Marcin jest w niej zakochany!

odc. 968 Madzia postanawia zrobić Michałowi niespodziankę. Odwiedza go nad morzem. Na miejscu widzi Ozona obejmującego się z Danką! Kinga i Mirka szukają Heleny. Po kilku godzinach czatowania na nią zauważają ją wyjeżdżającą z mieszkania drogim samochodem w towarzystwie przystojnego chłopaka... Później Kwiatkowska odwiedza Irka. Jest poruszona jego nieśmiałym wyznaniem uczucia. Grzegorz wypomina Agnieszce, że pojechała do Grabiny, mimo iż prosił, aby nie szukała kontaktu z Tomkiem i Marcinem. Agnieszka zwierza się Chodakowskiemu, że kocha jego brata. Filarska mówi Kindze, że postanowiła rozstać się z Marszałkiem.

"Klan"


odc. 2403 Kamila umawia się z Miłoszem na spotkanie, podczas którego wyjawia mu, że ukochana widziała go w jednoznacznej sytuacji z Martą! Paweł nie może nachwalić się syna, który bardzo przejął się opieką nad Tropkiem pod nieobecność Koziełłów. Agnieszka przyprowadza do domu rodzinnego Zosię, która także chciałaby poznać czworonoga. Krzysztof rozmawia z Elżbietą o Julii, która go interesuje. Feliks znajduje w gazecie nekrolog pewnego działacza sportowego. Decyduje się porozmawiać o tym z Bolkiem. Okazuje się, że po śmierci mężczyzny pozostaje do obsadzenia intratna posada.

odc. 2404 Pawełek ma wyrzuty sumienia z powodu zaginięcia Tropka. Ojciec z pomocą Agnieszki redagują ogłoszenie, które zamieszczą w Gazecie Brukowej. Agnieszka radzi, żeby na razie nie dzwonić do Surmaczowej. Z kolei Feliks w napięciu czeka na telefon od Bolka w sprawie organizacji pogrzebu prezesa Rosochackiego. Arkadiusz spotyka Bożenkę wychodzącą z bloku. Zwraca uwagę na jej zaczerwienione oczy. Dziewczyna szybko tłumaczy się zapaleniem spojówek i ucieka. Potem Bożenka zjawia się w towarzystwie policjanta. Podejrzewa on, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo... Krzysztof pomaga usunąć niebezpieczną ślizgawkę. Julia zaprasza go na herbatę.

odc. 2405 Bożenka usiłuje przekonać Grażynkę, że nie planowała odebrać sobie życia. Miłosz próbuje się do niej dodzwonić. Kiedy mu się nie udaje, zjawia się u niej osobiście... Elżbieta obserwuje, jak Julia z Krzysztofem w dobrej komitywie idą razem do apteki. Widać, że coś ich łączy... Arkadiusz martwi się o samopoczucie Bożenki. Grażyna wyjawia mu prawdziwy powód jej nastroju. Mężczyzna deklaruje, że z nią poważnie porozmawia.

odc. 2406 Krzysztof postanawia zaopiekować się zarówno poszkodowaną Julią, jak i pieskiem, który wczoraj się do niego przybłąkał... Jerzy żali się Pawłowi w Elmedzie na sąsiada cyrkowca, który wciąż znosi im jakieś zwierzaki. Paweł bardzo interesuje się przybłędą, Yorkiem. Dzwoni do Elżbiety... Arkadiusz opowiada Bożence historię swojej pierwszej miłości. Marta cieszy się, że jej program zostanie wyemitowany.

"Na dobre i na złe"

odc.512 Do szpitala po wypadku trafia niewidoma pisarka, Roma. Kobieta jest zdenerwowana, gdyż w zamieszaniu zaginął laptop, na którym pisała nową książkę. Zdzisława, śpiewaczka operowa, jest niezadowolona z przepisanego przez Lenę środka przeciwbólowego i żąda zmiany lekarza. Okazuje się, że artystka była uzależniona od poprzedniego leku. Lena przychyla się jednak do jej prośby i pacjentkę przejmuje Agata.

Latoszkowie mają kłopoty w małżeństwie. Witek żali się Konicy, że żona go zaniedbuje. Do zespołu Leśnej Góry dołącza chirurg, Adam Krajewski, dobry znajomy Falkowicza. Sambor jest zaskoczony, że lekarz dostał u nich pracę. Na tablicy informacyjnej szpitala pojawiają się zdjęcia z bankietu. Są wśród nich fotografie Wiki i Falkowicza, które wywołują poruszenie personelu.

"Barwy szczęścia"

odc. 882 Kuba nie zamierza brać udziału w nagraniu nowej piosenki Gitesów... Władek ma nadzieję na zaprezentowanie wyników swoich badań na prestiżowej konferencji w Davos. Piotr i Iga przedstawiają Marcie dokumentację leczenia psychiatrycznego Urszuli Korzeniak.

odc. 883 Urszula spędza noc w mieszkaniu Marty. Postanawia odejść od męża i zamieszkać u przyjaciół. Dziękuje Walawskiej za pomoc i wsparcie. Ma nadzieję na kontynuowanie pracy nad książką... W salonie Sabiny zjawiają się inspektorki z sanepidu. Zabieg przeszczepienia szpiku Kamilowi kończy się sukcesem. Agata cały czas przy nim czuwa. Ewelina, na prośbę syna, przekazuje dziewczynie pierścionek zaręczynowy!

odc. 884 Aldona proponuje Natalii wszywanie metek znanych marek do szytych przez nie ubrań. Władek odkrywa, że przez intrygi Koconia, który oczernił go w oczach Sadkowskiego, przepadła nadzieja na kontynuowanie badań. Tymczasem Janik naciska na Marię w sprawie sprzedaży jej firmy. Marek staje w obronie swojej ukochanej.

odc. 885 Magda wraca do swojej dawnej pracy. Pomiędzy nią a Krzysztofem nawiązuje się nić porozumienia. Jaworski informuje Kasię, że klub zalega z czynszem za trzy miesiące i że rosną im karne odsetki. Górka jest wściekła na Anitę, do której obowiązków należało załatwianie opłat. Daniel odwiedza Sarę i przedstawia dziewczynie kolejne propozycje zmian w kawiarni.

"Pierwsza miłość"


odc. 1648 Taksówkarz Gutek zamierza się zemścić na Błażeju za dowcip, którego się względem niego dopuścił. Fabian postanawia dać Patrycji kolejną szansę. Przerażona Malwina błaga Ryśka o pomoc, gdyż już od kilku dni dostaje listy z pogróżkami. Dominik jest przerażony, widząc pijaną Mirkę.

odc. 1649 Wojtek sugeruje Malwinie, by wynajęła sobie ochronę. Autor pogróżek może jej zrobić krzywdę. Proponuje, by na jakiś czas przeniosła się do Śmiałków. Kacper spotyka się z Rajmundem w areszcie. Postanawia zabrać Jakuba z domu Marysi. Aneta odbiera niepokojący telefon od Borysa.

odc. 1650 Marysia z dziećmi, pod opieką Szymona, wyjeżdża za miasto. Hubert prosi Sandrę, by poinformowała Rajmunda, iż jego syn jest ukryty w bezpiecznym miejscu. Filipow daje Anecie dobę na odnalezienie chłopaka. Z kolei Grażyna proponuje Grzegorzowi, by razem zamieszkali.

odc. 1651 Grzegorz zbiera się na odwagę i informuje dzieci o swojej wyprowadzce do Grażyny. Radek i Mikser leczą serca złamane po swoich poprzednich związkach. Razem wybierają się na bankiet. Aneta stara się wydobyć od Huberta i Kingi informacje dotyczące miejsca pobytu Marysi, Szymona i dzieci.

"Na Wspólnej"odc. 1713 Igor decyduje się na definitywne rozstanie z Mają. Zapłakana kochanka spotyka się z Magdą! Agnieszka wyznaje Ewie, że wciąż nie potrafi wybaczyć Rafałowi zdrady. Andrzej chce pokazać Jagodzie swoje dawne projekty.

odc. 1714 Nowak błaga Magdę o wybaczenie. Dziewczyna każe mu się wynosić... Marta pyta Zuzę, dlaczego unika Pawła, chociaż coś do niego czuje. Przyjaciółka nie zdradza jej, że Woliński ma serce Janusza! Tymczasem z Indii niespodziewanie wracają Dębkowie.

odc. 1715 Kamil zapewnia Magdę, że on i Zuza zawsze będą jej przyjaciółmi. Może na nich liczyć. Wieczorem Hoffer radzi Igorowi, żeby do Anglii leciał sam... Stefan prosi Marka o pomoc w załatwieniu mu pracy.

odc. 1716 Weronika i Marta udzielają wywiadu w telewizji. Reklamują aukcję fotografii z kalendarza. Po południu w barze Ziębów trwają oczekiwania na finał licytacji aktów kobiet ze Wspólnej. Okazuje się, że pieniędzy wystarczy, by kupić mammobus! Za zdjęcie Marii ktoś zapłacił aż 20 tysięcy złotych!


odc.67 Anna i Stefan wracają z urlopu na Wyspach Kanaryjskich. Zuza chłodno traktuje ojca. Małek liczy, że dzięki przywiezionym prezentom uda mu się przekonać córkę do zachowania w tajemnicy jego romansów.

odc.68 Wspólnicy z Dobrego Adresu zastanawiają się, czy przystać na ugodę z Szawarskim. Róża sądzi, że Ola mogłaby wpłynąć na ojca. Wojtek nie chce jednak wykorzystywać ukochanej.

odc.69 Dziennikarka prezentuje Olgierdowi część nakręconego materiału do filmu o Nowaku. W drodze powrotnej ktoś kradnie jej auto, którym wiozła większość nagrań i dokumentacji.

odc.70 Stefan obawia się, że żona dowie się o jego niewierności. Naciska na córkę, aby zachowała w sekrecie jego romanse. Zuza żąda w zamian, aby obiecał, że już nigdy nie zdradzi Anny.

"Moda na sukces"

odc.5777 Ridge przekonuje Brooke, aby przestała zamartwiać się o córkę. Tymczasem Bridget mówi Owenowi, że chce przyznać się mężowi do niewierności.

odc.5778 Donna przychodzi do biura Erica. Podczas spotkania prosi go, aby zwolnił Pamelę, która nieustannie ją obraża. Zdecydowanie sprzeciwia się temu Stephanie.

odc.5779 Na wspólnej kolacji Taylor zaczyna wspominać romantyczne chwile z Ridge’em. Zraniony Whip odchodzi od stolika. Brooke chce go pocieszyć.

odc.5780 Bridget mówi Owenowi, że nie chce dłużej okłamywać ukochanego. Knight przekonuje ją, że wyznając prawdę, zrani nie tylko męża, ale również Jackie.

"Zemsta" 


odc.6 Lydia Davis leży w śpiączce po wypadnięciu z balkonu. Nolan wysyła Conradowi materiał prezentujący wypadek i wskazujący jako sprawcę Franka. Victoria przygotowuje przyjęcie z okazji Święta Niepodległości. Podczas zabawy Jack wyznaje miłość Emily.

odc.34 W okolicach hotelu zostają znalezione zwłoki jego kierownika, Bielskiego. Podejrzaną staje się Nina, która była szantażowana przez ofiarę. Na policję zgłasza się mąż kobiety, który twierdzi, że to on dokonał zbrodni. Ksiądz Mateusz chce poznać prawdę.

"Dr House" 

odc.152, 153 Mechanik Cyrus Harry trafia do szpitala. Lekarze odkrywają, że cierpi on na trzy różne nowotwory. Foreman i Chase biorą udział w nietypowym zakładzie. Obaj chcą udowodnić, że potrafią się zmienić. House eksperymentuje z nowym lekiem.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.13 Jeremy próbuje powstrzymać Nolę przed wyjazdem i prosi ją o rękę. Kobieta odrzuca jego oświadczyny. Zdruzgotany mężczyzna postanawia poprawić sobie nastrój w Las Vegas. Tam poznaje pielęgniarkę, która opiekowała się Simonem, i bierze z nią ślub.

"Szpital"

odc.6 Anna bada kobietę, którą przywieźli policjanci. Przyznała się ona do zabójstwa zięcia. Lekarka ma wystawić opinię, czy może zostać umieszczona w areszcie.

odc.7 Eryk Wajman bada 17-latka, który od kilku godzin ma kłopoty z oddychaniem i odczuwa ból w klatce piersiowej. Obecność ojca źle wpływa na pacjenta.

 odc.8 Do szpitala trafia pijana dziewczyna. Pogotowie wezwała jej koleżanka, widząc drgawki. Anna próbuje porozmawiać z pacjentką, ale nie ma z nią kontaktu.

odc.9 Ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz, zajmuje się nastoletnim mieszkańcem internatu, który wypadł z balkonu. Możliwe, że ma poważne obrażenia wewnętrzne.

"Kocham.Enter"

odc.6 Alicja i Iwona poznają opowieść Thomasa Carlssona, Szweda pracującego w Polsce. Zrozpaczony mężczyzna chce odzyskać miłość życia, Annę.

odc.7 Młoda nauczycielka chemii, Ewa Dorosz, zakochuje się z wzajemnością w uczniu, Igorze. Jednocześnie chłopakiem interesuje się jego koleżanka z klasy.

odc.8 22-letni Mariusz prosi o pomoc redaktorki portalu, gdyż jego ukochana postanowiła wybrać życie w zakonie. Chłopak nie dochował wierności partnerce.

odc.9 Bartosz powoduje wypadek i trafia do aresztu. Adwokat, który go broni, orientuje się, że mężczyzna znęca się nad żoną. Prawnik zakochuje się w niej.

"W-11 Wydział śledczy"


odc.992 Anna Palka i Rafał Kopacz wyjaśniają okoliczności śmierci kilkuletniej dziewczynki, której ciało wyłowiono z rzeki. Dowody wskazują na to, że została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę.

odc.993 Komisarze przyjmują anonimowe zgłoszenie z prośbą o pomoc. Niebawem we wskazanym przez tajemniczego rozmówcę miejscu znajdują nastolatkę, która została pobita i zgwałcona.

odc.994 W lesie znaleziono zwłoki sprzedawcy antyków. Od jego żony policjanci dowiadują się, że przed śmiercią mężczyzna jechał po zabytkowe pianino i miał przy sobie dużą sumę pieniędzy.

odc.995 Anna Potaczek i Maciej Dębosz przyjmują zgłoszenie o napaści. Zamaskowani sprawcy śmiertelnie ranili chłopaka. Komisarze ustalają, że brat ofiary należy do osiedlowego gangu.

"Anatomia prawdy"odc.8 W pobliżu mieszkania Samanthy Baker zostaje zamordowany detektyw z wydziału zabójstw w Filadelfii. Zespół Megan za wszelką cenę chce odnaleźć sprawcę. Kobieta zwraca się o pomoc w śledztwie do matki, sędzi Joan Hunt, z którą ma złe relacje.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje