Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 965 Budzyńska oskarża Zuzę, która porządkowała jej biblioteczkę, że ukradła pieniądze schowane w jednej z książek. Dziewczyna ze łzami w oczach zapewnia, że jest niewinna... Tymczasem Piotrek pojawia się w mieszkaniu Andrzeja. Marta jest zaskoczona wizytą synka. Co może chcieć? Z kolei Barbara znajduje opakowanie po tabletkach uspokajających, które przyjmuje Tomek. Próbuje przekonać zięcia, by wreszcie uwierzył w swoje siły.

Madzia, Mirka i Kinga proszą właściciela lokalu, który zdemolowali ich ojcowie, aby nie wnosił oskarżenia. Robert Iwaszko zgadza się pójść z nimi na komisariat i oficjalnie zrezygnować z roszczeń... Kwiatkowska dostaje wiadomość, że Irek jest w szpitalu. Został pobity w więzieniu. Zastanawia się, jak mogłaby mu pomóc.

odc. 966 W ubraniu, które Marcin miał na sobie w dniu bójki, Kasia znajduje dowód osobisty Tomka i kartę z adresem hotelu. Marcin nic nie pamięta. Maczeta i Kasia postanawiają wyjaśnić tę sprawę. Małgosia i Tomek zbliżają się do siebie podczas pobytu w Grabinie. Chodakowski postanawia wyrzucić tabletki uspokajające, które do tej pory przyjmował. Przed wyjazdem żony obiecuje, że zacznie intensywnie ćwiczyć.

Mirka pokazuje Kindze list od Irka, z którego wynika, że wiedział o grożącym mu niebezpieczeństwie. Prosi Zduńską o pomoc w zdobyciu pozwolenia na odwiedziny przyjaciela. Dziewczyny zwracają się z tym do Piotra. Madzia wyznaje Michałowi, że marzy o stabilizacji.

"Klan"


odc. 2399 Jacek wyjawia swojej matce, że Agata jest w ciąży. Żali się, że ukochana dziwnie reaguje na swój stan. Nie cieszy się, że będzie miała z nim dziecko. Wieczorem Borecki zabiera córkę na Sadybę, żeby w domu przygotować się na wieczór z Agatą. Niestety, trzeba zmienić menu, bo Agata woli śledzia od wykwintnej kuchni śródziemnomorskiej. Natomiast Ola opowiada Ewie, że po powrocie ze szpitala Norbert przestał ją interesować jako mężczyzna. Profesor Deptuła złapał bakcyla nordic walking. Nawet do instytutu przychodzi z kijkami. Swoją pasją próbuje zarazić Krystynę.

odc. 2400 Agata zastanawia się, czy Jackowi na pewno uda się przeprowadzić rozwód z Beatą. Przy śniadaniu Małgosia zauważa pierścionek na jej palcu. Domyśla się, że Jacek poprosił ją o rękę. Zmęczony porannym joggingiem Paweł przyznaje się Krystynie, że ma trochę dosyć sportowego wysiłku. Z kolei Surmaczowa żali się Krystynie, że Tadeusz coraz bardziej zamyka się w sobie. Zupełnie nie potrafi się dogadać z Tropkiem. Krystyna uważa, że Anna powinna więcej czasu i uwagi poświęcić mężowi. Marta i Miłosz przygotowują swój pierwszy program. Chcą zaprosić do niego gwiazdę. Chłopak wpada na pomysł, by pojawił się w nim znany chirurg plastyczny, czyli Paweł Lubicz!

odc. 2401 Marta zdaje Igorowi relację z wizyty w Elmedzie i spotkania z doktorem Lubiczem. Udawała zwykłą pacjentkę. W trakcie rozmowy próbowała zaprosić go do swojego programu... Tadeusz nieświadomie podjada kanapeczki dla Tropka. Kiedy żona robi mu z tego powodu wyrzuty, ucieka do pracy. U Elżbiety spotykają się Julia z Krzysztofem. Następnie mężczyzna odwozi do domu swoją nową znajomą.

odc. 2402 Miłosz daje Bożence w prezencie srebrną bransoletkę. Korzystając, że nikogo nie ma w domu, próbuje namówić ukochaną na złamanie przysięgi. Jednak dziewczyna pozostaje nieugięta. Potem Lubiczówna radzi się Kamili. Następnie jedzie do studia nagraniowego, gdzie znajduje Błażeja z Martą w niedwuznacznej sytuacji! Julia mówi Elżbiecie, że umówiła się na kawę z Krzysztofem.

"Na dobre i na złe"

odc.511 Nina informuje pacjenta i jego żonę, że mężczyźnie grozi amputacja stopy. Lekarka jest świadkiem rodzinnej awantury, z której wynika, że kobieta wyrzuciła partnera z domu. Po kłótni z Wiki o Falkowicza Przemek wyprowadza się z hotelu dla rezydentów.

"Barwy szczęścia"

odc. 877 Urszula informuje Martę, że jej mąż dowiedział się o wywiadzie i przez niego gazety nie chcą go opublikować. Kamil ma nadzieję, że znajdzie dawcę szpiku i wyzdrowieje.

odc. 878 Teresa jest zaniepokojona, że Agata i Kamil planują ślub. Ewelina zapewnia Marię, że chłopak swoje oświadczyny traktuje bardzo poważnie. Diana robi Kasi ostre wymówki z powodu Sławka. Górka prosi byłego kochanka o spotkanie. Irek i Natalia przeprowadzają się do swojego pierwszego, wspólnego mieszkania. Tymczasem z Londynu wraca kompletnie odmieniona Magda.

odc. 879 Agata przygotowuje Kamila do czekającego go przeszczepu. Nie zdradza, że ma dla niego prezent. Magda żąda od Tomka, by wziął na siebie spłatę kredytu. Sabina dostaje od Kordiana bukiet kwiatów na przeprosiny.

odc. 880 Magda postanawia na stałe przeprowadzić się do Londynu. Piotr pyta Martę, dlaczego tak często spotyka się z Korzeniakową. Z kolei Kuba mówi Klarze i Hubertowi, że Ada wyprowadziła się od niego i zamieszkała u Błażeja.

"Pierwsza miłość"


odc. 1643 W Wadlewie pojawia się Justyna, która od ośmiu lat jeździ na wózku inwalidzkim. Florkowa jest zazdrosna o Wojtka. Gabrysia udowadnia Kindze, że Mikser dopuścił się oszustwa!

odc. 1644 Hubert dowiaduje się, że Rajmund lada dzień opuści więzienie. Postanawia zorganizować ochronę dla Jakuba i swojej rodziny. Mikołaj żąda, by Daga nie wtrącała się do jego życia. Wiktoria jest zachwycona Justyną. Nie podziela krytycznego zdania Malwiny.

odc. 1645 Kinga udowadnia dostawcy, że oszukał ją i knajpę na zawyżone faktury. Mikser dziękuje Dadze za uratowanie mu posady. Patrycja zdradza Mirce, że Fabian przeżył z nią swój pierwszy raz. Potem idzie z chłopakiem na romantyczną randkę.

odc. 1646 Rysiek ma pretensje do Justyny, że namówiła Wiktorię na przeprowadzkę do Wrocławia. Mirka donosi Fabianowi, że cała szkoła szepce o tym, że Patrycja była jego pierwszą dziewczyną. 

"Na Wspólnej"odc. 1709 Andrzej wyznaje Jagodzie, że nie chce dłużej oszukiwać żony. Ewa martwi się o Igora, który planuje wyjazd do Anglii. Kamil zdradza Zuzie, że Paweł ma serce Janusza!
odc. 1710 Daria zostaje dłużej na próbie teatralnej. Dąbrowski maluje jej usta szminką i prosi, by założyła suknię balową. Olivier zabiera Olę na imprezę do Białegostoku. W pewnym momencie zaczynają się całować...
odc. 1711 Paweł zwierza się Marcie, że nie zamierza szukać dawcy serca. Jerzy postanawia napisać pikantną powieść o mieszkankach ulicy Wspólnej. Olivier odwozi Olę do domu.odc. 1712 Olivier znów pojawia się u Zimińskich. Robi na nich bardzo pozytywne wrażenie. Daria jedzie na warsztaty z grupą Dąbrowskiego. Andrzej próbuje zerwać z Jagodą.

odc.63 Arkadiusz wraz z detektywem docierają do Jana Nowaka, który zarabia na życie, udając na promenadzie żywy pomnik. Mężczyźni zamierzają namówić go, aby za odpowiednią kwotę wcielił się we wskazaną przez nich rolę.

odc.64 Zuza dowiaduje się, że szkołę obiegły jej kompromitujące zdjęcia z imprezy. Marcin próbuje pomóc dziewczynie. Wojtek wygrywa proces z miejscową gazetą o naruszenie dóbr osobistych.

odc.65 Paweł dowiaduje się, że Luka chce przeprowadzić sprawę rozwodową tak, aby jego żona pozostała bez pieniędzy. Mazur postanawia wyjechać do Włoch i reprezentować ją przed sądem.

odc.66 Nowak odmawia detektywowi i Arkadiuszowi wzięcia udziału w fałszerstwie. Ludzie Olgierda zaczynają go szantażować. Ola wygrywa sprawę koncernu farmaceutycznego.

"Moda na sukces"

odc.5772 Hope na prośbę matki jedzie do domu Taylor, aby przekazać jej zdjęcia z sesji. Ku swojemu zaskoczeniu na miejscu zastaje całujących się Olivera i Steffy.

odc.5773 Jones stara się wyjaśnić Hope sytuację, której była świadkiem. Po długiej rozmowie w samochodzie Logan decyduje się dać mu drugą szansę.

odc.5774 Brooke idzie na rozmowę z córką Ridge’a. Ostrzega ją, że będzie broniła swoich dzieci za wszelką cenę i radzi, aby przestała interesować się Jonesem.

odc.5775 Bridget wyrzuca Agnes z pracy. Tłumaczy niezadowolonemu z tej decyzji mężowi, że tylko w ten sposób będzie mogła zapomnieć o utracie dziecka.

"Zemsta" 


odc.5 Do Hamptons wraca Lydia, aby zemścić się na osobach, które zniszczyły jej życie. Emily wykorzystuje okazję, aby zrzucić na nią podejrzenia o wywołanie skandalu na spotkaniu dobroczynnym. Tymczasem Davis zaczyna grozić mężowi Victorii.


odc.32 Jan Brylski zostaje zamordowany we własnym mieszkaniu. Zwłoki mężczyzny znalazły jego żona Krystyna oraz jej matka Zofia. Szybko okazuje się, że zmarły miał romans z młodą Sandrą, a Brylska dowiedziała się o zdradzie. Pewna kobieta, Jadwiga, wyznaje proboszczowi, że widziała Krystynę z nożem w ręku. Policjanci odkrywają tymczasem, że Sandra nie była jedyną kochanką denata, a mężczyznę szantażowano.

odc.33 W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa. Głównym fotografem jest Tomasz - znany w branży i często nagradzany artysta. Wkrótce jedna z modelek, muzułmanka Malika, zostaje znaleziona martwa. Prawdopodobnie spadła ze schodów. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że była uciekinierką z Kosowa, a do pracy f

"Dr House" 

odc.150, 151 Trzynastka wychodzi z więzienia. Spod bramy zakładu karnego odbiera ją House. Tymczasem w szpitalu lekarze diagnozują młodego nauczyciela, który pluje krwią. Gregory proponuje Masters staż w swoim zespole w zamian za drobne oszustwo.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.11, 12 George chce odnaleźć w Waszyngtonie córkę, którą zabrała Lisa. Tripp prosi Patricka o zajęcie się kongresmenem, który głosował przeciwko projektowi biopaliw. Tymczasem Andrea wyrzuca Briana z domu, podejrzewając go o niewierność.

"Szpital"

odc.1 Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Nastolatek z krwawiącym uchem zgłasza się do szpitala. Tymczasem dr Michał Morawski opiekuje się pacjentką, która przeszła zabieg usunięcia torbieli na jajniku.

odc.2 Trzynastolatek z podejrzeniem zatrucia grzybami zostaje przetransportowany śmigłowcem do krakowskiego szpitala. Jego dziadek podał mu kotlety z kani i nie wierzy, że mógł się pomylić.

odc.3 Do szpitala trafia staruszka, która zasłabła w domu. Kobieta jest wyraźnie zaniedbana i schorowana. Dominika diagnozuje zapalenie płuc i przepuklinę. Konieczna jest operacja.

odc.4 Młody mężczyzna zgłasza się w środku nocy do szpitala z powodu bólu pleców. Wstępne badania nie wykazują, by było to coś poważnego. Pacjent upiera się jednak, że jest ciężko chory.

"Kocham.Enter"

odc.1 Alicja i Iwona prowadzą portal internetowy Kocham.Enter, w którym służą radą zagubionym osobom. Z prośbą o pomoc zgłasza się do nich Joanna, która zakochała się w mężczyźnie będącym w związku z inną kobietą.

odc.2 Hubert i Marta są młodym małżeństwem. Kobieta ma żal do męża, że zbyt mało zarabia. Wkrótce mężczyzna nawiązuje romans z przyjaciółką partnerki. Staje przed trudnym wyborem.

odc.3 Sylwia wyznaje mężowi, że dziecko, którego się spodziewają, nie jest jego. Ten znika z domu. Kobieta, nie wiedząc, co ma dalej robić, prosi o radę redakcję portalu Kocham.Enter.

odc.4 Ola ma poważny dylemat. Jej pierwszą miłością jest Paweł, ale zaczyna żywić uczucie do Marcina - człowieka, dzięki któremu pokonała depresję. Dziewczyna zasięga rady specjalistek.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje