Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"

odc. 963 Kinga, Madzia i Mirka docierają do domku Kwiatkowskiego. Ku swojemu zaskoczeniu zastają w nim ojców po nocnej imprezie. W domu natomiast panuje bałagan. Panowie proponują, by dziewczyny spędziły niedzielę w ich towarzystwie. Na obiad serwują im złowione przez siebie ryby. Miłą atmosferę przerywa wizyta policjantów. Okazuje się, że Filarski, Marszałek oraz Kwiatkowski ubiegłej nocy zdemolowali lokal, którego właściciel wniósł na nich skargę na policji... Werner prosi Budzyńskiego o radę. Pyta przyjaciela, czy jest coś niestosownego w planowanym przez niego wyjeździe z Moniką na wakacje. Tymczasem Łukasz z Zuzą pojawiają się w Falenicy u Budzyńskiej. Nieoczekiwanie odwiedza ją też Edyta z synem Piotrkiem.

odc. 964 Ula i Jacek zakradają się wieczorem do kawiarni Anny. Niestety, zostają przyłapani na schadzce przez właścicielkę lokalu, która przychodzi w towarzystwie ochroniarza. Za ten wybryk postanawia zwolnić niesfornego kelnera! Jacek Wolski kolejny raz żąda od Kolędy sporej sumy pieniędzy. Spotyka się z odmową. W ramach zemsty usiłuje porwać Antka. Uniemożliwia mu to... Marek. Mostowiak ratuje chłopca, a porywacza oddaje w ręce policji. Natomiast Budzyńska oskarża Zuzę o kradzież pieniędzy, które były schowane w jednej z książek. Wcześniej dziewczyna Łukasza zgodziła się uporządkować jej biblioteczkę. Dostała za to 200 złotych... Małgosia i Tomek przyjeżdżają do Grabiny. Barbara zauważa, że zięć dziwnie się zachowuje. Pyta córkę, czy jej mąż ma depresję.


"Klan"


odc. 2395 Ola zwierza się Agnieszce, że strasznie jej brakuje w pracy Rafała. Tęskni za nim. Roman jest zaniepokojony kiepskim humorem Agaty. Zatroskany dzwoni do Gabrieli. Tymczasem dziewczyna tłumaczy Jackowi, że euforia z powodu ciąży minęła. Teraz pozostała dezorientacja, zaniepokojenie i przytłaczające poczucie odpowiedzialności za drugą istotę. Arkadiusz mówi, że ma znajomego reżysera, który chętnie obsadziłby Maćka w jednym ze swoich spektakli.

odc. 2396 UNorberta w szpitalu pojawia się Ola. Później opowiada Agnieszce, że poszła do niego tylko z poczucia obowiązku. Jest zakochana w Rafale, ale nie daje po sobie poznać, że przez cały czas myśli tylko o nim... Gabriela przyjeżdża do córki. Zaniepokojona wypytuje o jej stan zdrowia. Szybko ustala, że Agata jest w ciąży! Pociesza ją. Twierdzi, że za rozchwianie emocjonalne córki odpowiadają hormony. Maciek jedzie na przesłuchanie do domu kultury. Wieczorem wraca z egzemplarzem sztuki. Biegnie pochwalić się Arkadiuszowi, że ma szanse na angaż. Z kolei Stasia zwierza się Elżbiecie, że ma problem z lokatorką, która od kilku miesięcy nie płaci czynszu.

odc. 2397 Stasia przyjeżdża na Sadybę. Żali się Elżbiecie, że jej lokatorka Hania nie ma funduszy na pochówek matki. Elżbieta wpada na pomysł, by skontaktować ją z Feliksem... Ola rozmawia z kobietą, która przez wiele lat była żoną alkoholika. Widzi podobieństwo do swojego związku z Norbertem. Reżyser postanawia obsadzić Maćka w jednej z głównych ról. Ela podejrzewa, że coś poważniejszego łączy Michała z Julią. Czyżby romans?

odc. 2398 Elżbieta opowiada Jerzemu o wczorajszej rozmowie Michała z Julią. Prawie przyłapała ich na pocałunku! Później Chojnicki pyta wprost syna, czy sypia z panią magister. Michał do wszystkiego się przyznaje! Hanna dziękuje Stasi i Jeremiaszowi za kontakt z Feliksem. Z kolei Pawła cieszą wątpliwości Oli. Nie kryje, że ma nadzieję, iż córka w końcu zostawi Norberta. Agata nie chce być matką!

"Na dobre i na złe"

odc.510 Na izbie przyjęć pojawia się mężczyzna niosący na rękach dziewczynę uratowaną z pożaru. Mimo że sam także odniósł obrażenia, nie czuje bólu. Falkowicz wręcza Wiktorii zaproszenie na sympozjum Anny Schulz i na bankiecie przedstawia ją znanej lekarce.


"Barwy szczęścia"

odc. 872 Sara i Basia boją się, że po operacji Zenek nie będzie mógł chodzić. Marta szuka gazety, która opublikuje jej wywiad z Urszulą Korzeniak. Sławek prosi Kasię o ostatnią szansę.

odc. 873 Basia prosi Sarę, by na czas rehabilitacji Zenka, zastąpiła ją w kawiarni. Krystyna dowiaduje się od Marka, że Maria ma pięcioro dzieci! Agata martwi się, że stan zdrowia Kamila zdecydowanie się pogarsza... Natalia i Irek mają dobrą passę, internetowy sklep przynosi coraz większe dochody. Swój sukces świętują w szkole tańca, na lekcji salsy. Natalia wpada w oko przystojnemu instruktorowi, Erykowi.

odc. 874 Ludmiła jest załamana przedłużającymi się formalnościami związanymi ze zwolnieniem Kostka. Na duchu podnosi ją Sylwia. Z kolei Agata dowiaduje się, że Kamila może uratować przeszczep szpiku.

odc. 875 Marek boi się, że matka nie zaakceptuje Marii i wspólny obiad skończy się fiaskiem. Krystyna na początku pozytywnie zaskakuje syna... Marlena namawia Kasię, by pozwoliła Sławkowi do siebie wrócić. Kostek chce sprzedać pub.

"Pierwsza miłość"


odc. 1638 Sandra dowiaduje się, że Aneta pracuje dla Filipowa! Kaczmarczyk radzi Sabinie, by odcięła się od Dagi i Miksera. Bill składa oświadczenie w mediach o sobie oraz biznesie, który prowadzi.

odc. 1639 Sandra nie ma innego wyjścia jak sprytnie manipulować Rajmundem. To samo z Filipowem musi zrobić Aneta. Muszą obie dać im złudzenie, że nadal są po ich stronie... Marian decyduje się przeprowadzić referendum w sprawie usunięcia fotoradaru.

odc. 1640 Emilka nie poprze Śmiałka w walce z niewygodnym fotoradarem. Śmiałek musi w pojedynkę zebrać odpowiednią ilość podpisów. Z kolei Radek spotyka się z Nikolą po krótkiej przerwie. Miedzy obojgiem znowu wybucha namiętność.

odc. 1641 Artur proponuje Adamowi rolę tancerza w przedstawieniu muzycznym. Wysocki nie jest przekonany do tego pomysłu. Ostatecznie zgadza się wystąpić po odbyciu szczerej rozmowy z Szymonem.

"Na Wspólnej"


odc. 1705 Maja odwiedza Igora w redakcji. Nie chce, by dłużej ukrywali swój romans. Roman jest przeciwny publikacji w kalendarzu zdjęcia, na którym jest Honorata.

odc. 1706 Honorata rozstaje się z Hofferem, po tym, jak zobaczyła jego zdjęcia z półnagą Marylką. Wojtek pyta Żanetę, czy nadal kocha Grześka. Renata boi się, że Dominik zostanie wyrzucony ze szkoły.

odc. 1707 Nowak zwierza się Arturowi, że ma romans z Mają. Dominikowi grozi zawieszenie w prawach ucznia. Rafał wyjeżdża do Wiednia. Wcześniej zaprasza Agnieszkę na obiad.

odc. 1708 Roman przeprasza ukochaną. Czy wróci do niego? Igor stara się przekonać Magdę, by pojechała z nim do Anglii. Wojtek kolejny raz pada przed Żanetą na kolana i prosi o rękę.


odc.61 Zrozpaczona Marina podejmuje decyzję o powrocie do Włoch. Przed dworcem zaczepia ją Jola, która wyznaje, że też jest kochanką Stefana. Kobiety zawierają sojusz przeciwko Małkowi. Klaudiusz proponuje Oli wspólne spędzenie wieczoru. Szawarska mu jednak odmawia. Stefan zaskakuje bliskich wiadomością, że wykupił dla nich tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Anna jest tym zachwycona.

odc.62 Zuza sugeruje ojcu, że wie o jego romansie z Mariną. Zmusza go, aby zgodził się na jej pozostanie w domu podczas ich urlopu. Szawarski dostaje sygnał od kontrahentów z WorldHotel, że martwi ich brak postępów inwestycji. Zaczyna obawiać się, że zerwą oni umowę. Po wyjeździe rodziców na wakacje Zuza organizuje w domu imprezę. Zabawa wymyka się spod kontroli.

"Moda na sukces"

odc.5767 Ridge mówi Brooke, że chciałby zbliżyć do siebie swoje dwie rodziny. Bridget zdradza mężowi, że wczorajszej nocy dopuściła się strasznego czynu.

odc.5768 Jackie, Owen i Brooke odwiedzają Bridget, aby złożyć jej kondolencje z powodu straty dziecka. Oliver przekonuje Agnes, aby nie szukała wsparcia u Marone’ów.

odc.5769 Stephanie chce zrezygnować z kolekcji bielizny, którą firmuje Brooke. Logan próbuje bronić swoich prac. Popiera ją Ridge, co wywołuje złość seniorki rodu.

odc.5770 Steffy zaprasza do siebie Olivera. Wykorzystując chwilę jego nieuwagi, wykrada mu telefon i przesyła na swój adres mailowy nagranie z Bridget i Owenem.

"Dynastia Tudorów" 

odc.5 Po śmierci Jane Henryk wycofuje się z życia publicznego. W kraju narasta chaos. Zostaje zastrzelony sir Robert Packington. Biskupi pracują nad doktryną religijną. Król zamierza sam opracować sześć prawd leżących u podstaw Kościoła anglikańskiego.

"Magia kłamstwa"

odc.17 Do siedziby firmy Lightmana zgłasza się Eric Matheson, oskarżony o zabicie żony. Mężczyzna jest zdesperowany. Zamierza uwolnić się od zarzutów i odnaleźć prawdziwego mordercę. Grożąc Calowi pistoletem, zmusza go, by mu w tym pomógł.

"Zemsta" 

odc.5 Do Hamptons wraca Lydia, aby zemścić się na osobach, które zniszczyły jej życie. Emily wykorzystuje tę okazję, aby zrzucić na nią winę za skandal na spotkaniu dobroczynnym. Davis spotyka się z mężem Victorii, Conradem. Grozi mu.

"Republika Doyle’ów"

odc.18 W trakcie rejsu ginie stary przyjaciel Malachy’ego. Córka zmarłego ma podejrzenia, że nie był to wypadek. Sądzi, że za śmierć ojca odpowiadają wspólnicy. Wkrótce zostaje odnaleziona polisa na życie mężczyzny.

odc.19 Do detektywów zgłasza się znana doktor psychiatrii. Lekarka twierdzi, że ktoś z jej współpracowników chce ją zabić. Doyle’owie rozpoczynają drobiazgowe śledztwo w tej sprawie.

odc.20 Martin Poole zleca agencji odnalezienie kobiety oskarżonej o oszustwa finansowe. Obiecuje w zamian wysoką nagrodę. Jake, wbrew ojcu, postanawia zaangażować się w poszukiwania.

odc.21 Des wpada w poważne tarapaty. Jake postanawia mu pomóc. Tymczasem w mieście zjawia się mąż Allison. Detektyw i jego ukochana muszą zachować szczególną ostrożność.

odc.31 (Emisja w czwartek, o godz. 20.30) Barbara Nocul wygrywa w konkursie telewizyjnym wyjazd do ekskluzywnego spa. Okazuje się, że w tym samym ośrodku przebywa gwiazda filmowa Ewa Pol, która postanowiła poddać się kuracji odmładzającej. Wkrótce aktorka zostaje znaleziona martwa. Na prośbę Nocula do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz, by nieoficjalnie pomagać w śledztwie

"Dr House" 

odc.148, 149 Po rozstaniu z Cuddy House postanawia odreagować. Szybko przekonuje się jednak, że nic nie sprawia mu już przyjemności. Na oddział trafia bezdomny mężczyzna, który uległ poparzeniu. Lekarze odkrywają, że cierpi on na zaburzenie zmysłu węchu.

"Zagubieni"


odc.6 Sayid bezpiecznie ląduje w Los Angeles. Odwiedza swojego brata, który, jak się okazuje, zdążył się ożenić. Jego wybranką jest Nadya, ukochana Sayida. Wkrótce Jarrah musi pomóc bratu w ucieczce. Mężczyzna jest bowiem prześladowany przez lichwiarzy.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.9, 10 Chase grozi, że ujawni, iż Patrick zamordował jego siostrę. Jeremy odkrywa, że Simon kontroluje brata Noli. Tymczasem Darlingowie zmagają się z następstwami strzelaniny, którą wywołał brat Ellen. W jej wyniku jedna osoba poniosła śmierć.

"Przebłysk jutra"

odc.11 W pierwszej części podsumowanie poprzednich odcinków serialu w krótkich fragmentach obrazujących najważniejsze wydarzenia. Trwają poszukiwania Lloyda. Simon i Janis jadą do domu zaginionego. Tam zostają zaatakowani przez nieznanych sprawców.

"Przystań"

odc.2 Do przystani przybija grupa nastoletnich kajakarzy pod opieką wychowawcy, pana Leszka. Jedna z uczennic wypływa sama na jezioro. Wkrótce nadchodzi burza. Tymczasem Filip i Darek traktują pierwsze zajęcia lekceważąco. Paweł zleca im za karę czyszczenie kąpieliska.

odc.3 Między Anką i Beatą dochodzi do sprzeczki. Filip prosi Olafa, by pozwolił mu wypłynąć na patrol z Michałem. Grzegorz spiera się z Joanną i jej mężem Zbyszkiem o wychowanie Rafała. W tawernie Anka spotyka Adriana, swego dawnego prześladowcę.

odc.4 W bazie pojawia się znana wokalistka, Zuza. Nad jeziorem ma odbyć się sesja zdjęciowa promująca jej nową płytę. Daga początkowo zazdrości piosenkarce popularności. Jednak gdy widzi, jak agentka traktuje dziewczynę, zmienia swoje nastawienie.

"Życie po falstarcie"

odc.1/10 Mija rok od rozwodu Molly Kagan. Związek z bezdomnym Samem okazuje się nieporozumieniem, jej druga książka dla dzieci słabo się sprzedaje, a wychowanie córki Jaden jest bardzo trudne. Molly podejmuje decyzję o dalszym życiu bez mężczyzn.

"Anatomia prawdy"

odc.6 W rezydencji zostają znalezione zwłoki redaktorki elitarnego magazynu. Dochodzenie w tej sprawie daje Megan szansę ponownego zetknięcia ze światem wyższych sfer. Kobieta bierze udział w spotkaniu towarzyskim, aby zobaczyć się z głównym podejrzanym.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje