Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"

odc. 961 Kasia i "Maczeta" niepokoją się o Marcina. Dowiadują się od Weroniki, że policja znalazła jej kabriolet, którym ostatnio chwalił się ich przyjaciel. W środku były dokumenty Chodakowskiego. "Maczeta" zauważa, że dziewczyna jest zakochana w Marcinie. Nie przyznaje się, że sam coś do niej czuje. Tymczasem pobity i wyczerpany Marcin dociera do mieszkania Tomka...

Anna i Marek zamierzają spędzić ze sobą noc. Ich plany jednak zmienia telefon od Ewy, która prosi Mostowiaka, by do niej przyjechał. Rano zastaje go Antek. Chłopiec ma nadzieję, że Marek jest poważnie zainteresowany jego mamą. Przy śniadaniu do ich mieszkania puka Jacek. Marek wyrzuca go za drzwi. Potem opowiada o zajściu Kolędzie...

odc. 962 Janek ma pretensje do Pawła, że zaniedbuje ich wspólny biznes. Tymczasem w bistro pojawia się Madzia. Jej dobry nastrój mija z chwilą nadejścia Izy. Marszałek mówi Zduńskiemu, że nie uda mu się pogodzić przyjaźni z nią ze związkiem ze swoją obecną szefową. Po chwili scenę zazdrości robi Madzi Michał, który z kolei uważa, że jego ukochana kocha Pawła, tylko nie potrafi się do tego przyznać...

Natomiast Kinga próbuje pocieszyć Mirkę poruszoną sprawą Irka, który dostał pół roku więzienia. Obie są przekonane, że Podleśny nie poradzi sobie za kratkami. Jest zbyt wrażliwy. Wieczorem Kinga i Piotrek przeglądają katalog jednego z biur turystycznych, by zaplanować swój urlop. Niestety, muszą z niego zrezygnować. W tym samym czasie Werner wyjeżdża z... Moniką!

Marek opowiada Michałowi o rozszerzeniu działalności o sprzedaż ekologicznej żywności przez internet. Łagoda ma pretensje, że bez jego wiedzy podjął decyzję, która pociąga za sobą nowe inwestycje. Mostowiak zaprasza Annę na kolację. Przeprasza ją za ostatni wieczór. Informuje, że z Ewą i dzieciakami wyjeżdża nad morze. Anna nie potrafi ukryć swojej zazdrości...


"Klan"


odc. 2391 Zosia jest ciekawa, dlaczego wujek Janusz kupił Agnieszce fundację. Kinga prosi Michała, żeby czasie ferii zajął się synami. Ona właśnie znalazła dodatkowe zajęcie. Chojnicki zabiera synów do domu, gdzie spotyka teściową. Od niej dowiaduje się, że Zyta wystąpi w programie, w którym opowie o sukcesie "Akademii Niemowlaka". Barbara prosi Piotra, by przez kilka dni zajął się Pedrem, ponieważ musi polecieć do Meksyku. Czesia martwi się, że przez awarię prądu będzie musiała na tydzień zamknąć przedszkole. Darek wpada na pewien pomysł...

odc. 2392 Darek jest dumny, że namówił kuzyna Bolka na pożyczenie agregatu prądotwórczego. Cieszy się, że Czesia wreszcie go docenia. W restauracji opowiada o tym Halszce. Tymczasem Zyta wychodzi na nagranie programu do telewizji zostawiając pod opieką Michała Stefanka i bliźniaki. Chwilę później mąż odbiera telefon z niespodziewaną propozycją pracy... Koleżanka Agi z Brukowej chwali jej ekologiczne opowiadanie. Obiecuje druk w dodatku dla dzieci i zastanawia się nad ilustracjami. Agnieszka podrzuca jej rysunki swojej córki. Zosia dostaje oficjalną wizytówkę Brukowej ze swoim nazwiskiem i funkcją: rysownik. Potem spotyka się z Januszem, który wyraźnie jest nią zainteresowany.

odc. 2393 Janusz podaje Agnieszce śniadanie do łóżka. Obydwoje wspominają ostatnią noc... Michał tłumaczy Zycie, że wspierają się z Mariuszem i pomagają wzajemnie w opiece nad dziećmi. Zastanawiają się też nad tym, czy nie otworzyć własnej firmy. Ola dowiaduje się, że Rafał przeprowadza się na Mokotów. Próbuje go przekonać, by nie odchodził z pracy. Eugeniusz opowiada Jerzemu, że wybiera się na Nową Gwineę.

odc. 2394 Agata kiepsko się czuje. Podejrzewa, że czymś się zatruła. Po wykonaniu testu ciążowego już zna powód kiepskiego samopoczucia. Po powrocie Jacka z pracy przyznaje się, że jest w ciąży! W sądzie Ola dowiaduje się od Ewy, że to ostatni dzień w pracy Rafała. Zaprasza go na kolację i wyznaje mu miłość. Zrozpaczony Feliks nie ma wciąż lokalu na stypę. Monika łaskawie wybawia go z opresji.

"Na dobre i na złe"

odc.509 Przemek nie przyjmuje do wiadomości, że uratował go Falkowicz. Ma żal do Wiki, że sama zmieniła zdanie o profesorze. James namawia Hanę, by wyjechała z Leśnej Góry, gdyż grozi jej niebezpieczeństwo. Lekarka konsultuje się z psychiatrą, Szymonem Drylem.


"Barwy szczęścia"

odc. 868 Michał i Ludmiła są wstrząśnięci próbą samobójczą Kostka. Kobieta zarzuca adwokatowi, że nie robi nic, by pomóc swojemu klientowi. Marta rezygnuje z powrotu do G&G. Daniel i Bartek, którzy są zakochani w Sarze, starają się pomóc jej w znalezieniu pracy.

odc. 869 Ludmiła jest wdzięczna Sylwii za pomoc w złapaniu prawdziwych handlarzy narkotyków. Maria widzi Marka w towarzystwie młodej dziewczyny. Zaczyna podejrzewać, że ją zdradza! Stan Kamila się pogarsza. Agatka czuwa przy chłopaku i mobilizuje go do walki z chorobą. Ewa źle znosi ciągłe kłótnie Marty i Roberta. Kryzys w ich małżeństwie pogłębia się. Robert postanawia wyprowadzić się z domu...

odc. 870 Nieoczekiwanie dla Kaśki odwiedza ją Sławek. Informuje ją o problemach Marleny, która przez swojego chłopaka wpadła w finansowe tarapaty. Tymczasem Marek wyjaśnia Marii powody swojego zachowania. Opowiada o rozstaniu rodziców i wizycie matki. Magda rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Anglii.

odc. 871 Marta opowiada Marii kulisy wyprowadzki Roberta. Pyrka zachęca przyjaciółkę do szczerej i spokojnej rozmowy z mężem. Sabina udziela Kordianowi ostrej reprymendy w związku ze skargami jednej z klientek. Nie daje mu po sobie poznać, że się w nim zakochała! Basia i Sara chcą zrobić Zenkowi urodzinową niespodziankę. Wcześniej jednak Grzelak zostaje napadnięty...

"Pierwsza miłość"


odc. 1633 Fabian i Patrycja nie mogą się sobą nacieszyć po wspólnie spędzonej nocy. Niestety, wyjazd zostanie przerwany niespodziewanymi odwiedzinami Radka. Iwan i Żołnierz tropiąc Huberta, odnajdują Jakuba. Teraz Aneta nie ma już wyjścia i musi spotkać się z gangsterami. Nikola wyznaje Radkowi miłość.

odc. 1634 Radek spędza z Nikolą noc. Następnego dnia przekupują Kaśkę, by dał im jeszcze trochę pobyć ze sobą sam na sam. Seweryn nie może uwierzyć, że Boguś oczekuje od niego spłaty zachowku po rodzicach. Natomiast Aneta próbuje ustalić, czy Jakub rzeczywiście jest synem Rajmunda.

odc. 1635 Radek ma wyrzuty sumienia, że spotyka się z dziewczyną, którą zainteresował się też Błażej. Ryszard próbuje wkupić się w łaski Króla. Błażej i Ola są jednak coraz bardziej zmęczeni jego obecnością w ich domu. Mikser nie może znieść rządów Kaśki w Barbarianie.

odc. 1636 Grażyna żali się Marcie, że musi rywalizować o względy Grzegorza z... Ryszardem! Ostatnio czuje się zaniedbana i zazdrosna. Z kolei Kinga jest w szoku, kiedy dowiaduje się o odejściu Miksera z pracy. Daga nie toleruje scen zazdrości swojego chłopaka. Postanawia od niego odejść!

"Na Wspólnej"


odc. 1701 Wojtek zamierza oświadczyć się Żanecie. Namawia ukochaną, by przyszła do Ziębów na obiad. Na miejscu wręcza jej pierścionek i prosi by została jego żoną! Rafał ma zostać wypisany ze szpitala. Prosi Agnieszkę, by dała mu ostatnią szansę.

odc. 1702 Olivier proponuje Oli, by spróbowała amfetaminy, dzięki której zda najbliższy egzamin celująco... Renata zapewnia dyrektora szkoły, że to nie Dominik podpalił szafę. Z kolei Borys zostaje uniewinniony! Ewa przegląda dokumenty, które jej zostawił Orłow.

odc. 1703 Magda ma nadzieję, że Igor podjął decyzję, co do ich dalszej przyszłości. Ewa dowiaduje się, że Borys ją oszukał i przez wiele lat współpracował z mafią. Ojciec radzi Wojtkowi, by walczył o Żanetę!

odc. 1704 Szulc nie może pogodzić się z tym, że ukochana go okłamywała. Ukrywała przed nim, że jej mąż nadal żyje! Maria jest zła, że prawda o Grześku wyszła na jaw. Weronika przychodzi do Izy z gotowym projektem kalendarza. Roztocka ma pomysł, żeby Jerzy napisał krótką notkę o każdej z kobiet.

odc.59 Iza szykuje się na rozmowę kwalifikacyjną. Wojtek zgadza się zaopiekować w tym czasie jej synem. Tymczasem Stefan odkrywa, że Marina opuściła mieszkanie, w którym ją ulokował. Idzie do kościoła, gdzie obiecuje poprawę, jeśli tylko jego romans z Włoszką się nie wyda. Marcin wygrywa z Kacprem i Adrianem zakład i zmusza ich do przeproszenia bezdomnego. Wiki opowiada Zuzi o randce z Andrzejem.

odc.60 Stefan obawia się, że nie uda mu się dłużej utrzymać w tajemnicy relacji z Mariną. Postanawia przerwać ich znajomość. Tymczasem Jola wciąż szuka z nim kontaktu. Zuza niepokoi się związkiem Wiki z dużo starszym mężczyzną. Paweł zdobywa dowody świadczące na korzyść Starzaka. Niespodziewanie mężczyzna przyznaje się do popełnienia zarzucanych mu czynów.


"Blondynka"

odc.12 Nadchodzi dzień ślubu Auguścika i Elwiry. Wśród obecnych w kościele zaczynają krążyć ulotki z wizerunkiem panny młodej, świadczącym jednoznacznie o wykonywanej przez nią wcześniej profesji. Wściekły Michał bierze strzelbę i ucieka do lasu. Jego świeżo poślubiona żona z płaczem wyjaśnia Sylwii, że padła ofiarą pomówienia. Ta domyśla się, że ulotki ze zdjęciem Elwiry były zemstą Maneja.

odc.13-ost. Trwają przygotowania do jubileuszu doktora. Auguścik prosi Sylwię, żeby obejrzała padłego lisa, który mógł mieć wściekliznę. Kubus dostrzega w lesie furgonetkę celnika, który ze wspólnikami przemyca nielegalnych imigrantów. Przestępcy zauważają ją. Związują dziewczynę i wrzucają ją do wykopu. Zaniepokojeni nieobecnością Sylwii Marcin i Pula Hula wyruszają na poszukiwania.

"Moda na sukces"

odc.5762 Ridge próbuje uspokoić sprzeczające się w biurze Hope i Steffy. Podczas wizyty Agnes w domu Nicka i Bridget matka zastępcza spada ze schodów.

odc.5763 Agnes odzyskuje przytomność w szpitalu. Doktor Caspary informuje Nicka i jego żonę, że dziecko nie żyje. Bridget obwinia o tragedię ukochanego.

odc.5764 Brooke zdradza mężowi, że Steffy uwiodła Billa, aby zmusić go do sprzedaży firmy. Tymczasem zdruzgotana Bridget szuka pocieszenia u Owena.

odc.5765 Ridge zabrania córce jakichkolwiek dalszych spotkań z mężem Katie. Nick wyjawia Jackie, że obawia się o dalsze losy swojego małżeństwa.

"Dynastia Tudorów" 

odc.4 Cromwell usiłuje zmusić lorda Darcy’ego do złożenia zeznań obciążających Aske’a. Jane rodzi syna. Rozpoczynają się liczne uroczystości. Na chrzcie potomek króla otrzymuje imię Edward. Tymczasem jego matka dostaje gorączki i wkrótce umiera.

"Zemsta" 

odc.4 Emily postanawia ukarać psychiatrę, doktor Michelle Banks, która przed laty rozdzieliła ją z ojcem i doprowadziła do zamknięcia jej w ośrodku wychowawczym. Jack i jego młodszy brat stają w obliczu trudnej decyzji dotyczącej przyszłości ich baru.

"Republika Doyle’ów"

odc.14 Policja i prokuratura zwracają się do Jake’a z prośbą o pomoc w odnalezieniu cennego naszyjnika. Detektyw trafia do więzienia, gdzie udaje jednego ze skazańców i próbuje dowiedzieć się, co stało się z klejnotami.

odc.15 Popularny komik otrzymuje listy z pogróżkami. Wynajmuje detektywów, by odnaleźli autora gróźb. W gronie podejrzanych są jego byli współpracownicy oraz rozgoryczeni wielbiciele.

odc.16 Szef dużej firmy deweloperskiej popełnia samobójstwo. Niebawem okazuje się, że jego tragiczna śmierć jest powiązana z morderstwem, w które jest zamieszany brat Jake’a, Christian.

odc.17 Malachy i Rose wciąż się o coś kłócą. Na szczęście detektyw i jego syn Jake dostają kolejne zlecenie. Muszą oni odnaleźć osobę, która sabotuje przygotowania do ślubu pewnej kobiety.

odc.29 (Emisja w czwartek, o godz. 20.30) Na miejscowej uczelni zostaje zamordowany jeden z asystentów. W zastępstwie zmarłego wykładowcy zajęcia ma poprowadzić tymczasowo ksiądz Mateusz. Jednocześnie rozpoczyna on prywatne śledztwo w tej ponurej sprawie. Proboszcz z pomocą policji przygotowuje misterną intrygę, która ma na celu zdemaskowanie winnego.

"Dr House" 

odc.146, 147 Właściciel firmy deweloperskiej trafia do szpitala po tajemniczym ataku. Lekarze odkrywają, że mężczyzna notorycznie okłamuje żonę. Lisa zauważa u siebie niepokojące objawy. Sprawa jest poważna. House czuje, że nie będzie umiał okazać jej wsparcia.

"Zagubieni"


odc.5 Na zlecenie Jacoba Hurley prowadzi Jacka do latarni. Tam lekarz orientuje się, że Jacob od dawna obserwował niektórych uczestników lotu 815. Shephard uświadamia sobie, że jego stosunki z synem przypominają relacje, jakie łączyły go z jego ojcem.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.7, 8 Szofer rodziny Darlingów opowiada dziennikarce Kate Scott o wszystkich skandalach i plotkach dotyczących jego przełożonych. Patrick pomimo sprzeciwów Noli zatrudnia swojego brata. Letitia postanawia pozbyć się ze swojej posiadłości Wrenn.

"Przystań"

odc.1/13 Losy młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego na Mazurach. Zbuntowana Anka przybywa na przystań łodzią. Okazuje się, że należy ona do ratownika Pawła. Ten żąda od szefa WOPR-u, by wyrzucił hardą kursantkę.

"Anatomia prawdy"

odc.5 Megan próbuje wyjaśnić zagadkę śmierci mężczyzny, który zmarł z powodu źle zszytej rany pooperacyjnej. Tymczasem w Filadelfii Ethan i Curtis badają sprawę zgonu Jessiki Archer. Wkrótce poznają jej siostrę bliźniaczkę. Gross zaczyna się nią interesować.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje