Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"

odc. 959 W firmie Hoffmana plotkarskim tematem numer jeden jest romans Izy z Pawłem. Nikt nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że lada dzień Zduński będzie musiał podzielić los swojego poprzednika, który został bezceremonialnie wykorzystany i porzucony przez szefową. Madzia czuje się niezręcznie mieszkając u Zduńskich. Kinga zapewnia, że im nie przeszkadza, mimo to dziewczyna postanawia przeprowadzić się do ojca. Na drodze do realizacji jej planu staje Michał, który prosi kochankę, by to z nim zamieszkała. Potem dochodzi do konfrontacji Pawła z Michałem...

Rogowski odwiedza Mostowiaków. Opowiada Lucjanowi, że pierwsze dni w Norwegii były trudne dla Marysi. Na szczęście teraz jest już inaczej... Marek spędza kolejną noc z Anną.

odc. 960 Marek dowiaduje się, że Ula spotyka się z Jackiem. Nie akceptuje tego związku, ale stara się nie doprowadzać do konfrontacji... Marcin dostaje od Weroniki kabriolet do dyspozycji. Kasia widzi, że z tego powodu uderzyła mu "woda sodowa" do głowy. Tymczasem Chodakowskiemu zależy tylko na tym, by zaimponować Agnieszce. Zabiera Olszewską na przejażdżkę za miasto, potem spędza z nią noc. Następnego dnia znajduje na stoliku kartkę od niej, z której dowiaduje się, że ostatnia noc była dla niej pomyłką i nie ma możliwości, by kiedykolwiek byli razem.

Marcin upija się z żalu, a potem jedzie nad Wisłę przemyśleć swoje życie. Tam dochodzi do krwawej rozróby z przypadkowo poznanymi mężczyznami... Budzyński niecierpliwie czeka na powrót żony i córki. Jest ciekawy, jakie wrażenie zrobi na nich powiększone i wyremontowane mieszkanie. Marta jest zachwycona niespodzianką. Nareszcie ma własny gabinet. Dziękuje mężowi za wspaniały prezent. Wieczorem Andrzej czeka na żonę z szampanem w sypialni, do której prowadzi droga z płatków róż! Kazan mówi Budzyńskiemu, że na konto jego fundacji wpłynęła duża suma pieniędzy od anonimowego darczyńcy... Werner zaprasza Monikę na randkę."Klan"


odc. 2387 Ola odwiedza w szpitalu Norberta, ale wciąż myśli o Rafale. Szuka wsparcia u starszej siostry. Pyta, co powinna zrobić, którego mężczyznę wybrać. Pewna jest, że obu kocha! Agnieszka radzi jej, by sama uczciwie sobie odpowiedziała, czego pragnie, i czy nie jest z Norbertem tylko z litości. Czesia ma pretensje do Darka, że ich problemy finansowe zaczęły się, odkąd dał się zmanipulować swojej byłej kochance. Monika proponuje Darkowi pracę. Feliks z kolei chce, by Jerzy by go u siebie zatrudnił.

odc. 2388 Wdomu dziecka Arkadiusz i Korbas pojawiają się na spotkaniu. Na spacerze z synami Michał narzeka na brak pracy. Mariusz przyznaje, że taksówkarze też kiepsko zarabiają. Obaj zazdroszczą Zycie, że mimo kryzysu udało jej się rozkręcić własną firmę. Natomiast Jasiek przyjeżdża na Sadybę. Żali się, że ojciec upiera się przy przeprowadzce do Barbary. Elżbieta podsuwa mu pomysł zamieszkania na Sadybie. Razem oglądają gabinet pradziadka chłopaka. Wygląda na to, że pomysł przypada mu do gustu. Feliks przejęty swoją nową pracą całą noc układa mowę pogrzebową. Cieszy go, że został zatrudniony w nietypowym miejscu. Jerzy prosi Krzysztofa, by nie rozmawiał z Elą o Beacie.

odc. 2389 Rafalski nie przyjmuje do wiadomości, że jego syn chce się przeprowadzić na Sadybę. Podejrzewa Elę o manipulację. Michał stawia się na zebraniu w firmie ojca. Jerzy tłumaczy pracownikom, że firmy nie stać na zatrudnianie ich na cały etat i proponuje samozatrudnienie. Mariusz podsuwa przyjacielowi pomysł stworzenia agencji opieki. Kasia zdradza Arkadiuszowi, że Maciek i Bożenka są adoptowani przez Lubiczów.

odc. 2390 Elżbieta ma pretensje do Jerzego, że nie opowiedział po jej stronie podczas konfrontacji z Rafalskim. Krystyna wciąż nie jest przekonana, że Leszek dobrze zrobił rezygnując z opieki policji. Jerzy i Antek mają zajęcie dla Michała. Trzeba zająć się konserwacją parku maszynowego... Rafał komunikuje Oli, że postanowił się przenieść. Agnieszka dostaje od Janusza... fundację ekologiczną!

"Barwy szczęścia"

odc. 863 Marek zarzuca Marii, że jest nadopiekuńcza. Marta cały czas myśli o powrocie do starego wydawnictwa. Basia spotyka przypadkiem Daniela. Okazuje się, że chłopak cały czas myśli o Sarze.

odc. 864 Sara liczy, że będzie mogła wrócić do pracy w fitness klubie Kasi. Tak się jednak nie staje... Do Marka przyjeżdża Krystyna, jego matka. Syn nie kryje, że ta wizyta go nie cieszy. Magdę odwiedza Jarek. Przeprasza ją, że w przeszłości dostarczył jej zmartwień. Gdy przytulają się na pożegnanie, do mieszkania wraca Tomek. Dochodzi do sprzeczki i przepychanki.

odc. 865 Magda ma nadzieję, że w nowym mieszkaniu będzie wreszcie z Tomkiem szczęśliwa. Natalia zarzuca jej, że sama siebie oszukuje... Sabina zatrudnia nowego pracownika. Jest nim Kordian. Robert zarzuca Marcie, że nie ma w niej oparcia. Dochodzi do kłótni.

odc. 866 Magda nie chce dawać kolejnej szansy Tomkowi. Mówi narzeczonemu, że między nimi koniec! Michał odwiedza Kostka w areszcie. Maria jest zaniepokojona, że od kilku dni nie może spotkać się z Markiem.

"Pierwsza miłość"


odc. 1628 Mikser jest wściekły na Dagę, że wciąż spotyka się z Oskarem, chociaż wyrządził jej krzywdę. Błażej przez przypadek spotka Nikolę. Dziewczyna daje się namówić na kawę. W Barbakanie spotykają Radka, która wpada jej w oko.

odc. 1629 Mikser ma pewność, że Daga kocha Oskara, dlatego jest na jego każde zawołanie. Radek umawia się z Nikolą. Ma wyrzuty sumienia, bo wie, że Błażej się w niej zakochał.

odc. 1630 Nikola umawia się z Radkiem na spotkanie w salonie mody. Fabian chce spytać Patrycję o wyznanie na portrecie, który jej wręczył. Wstydzi się.

odc. 1631 Grażyna i Grzegorz są ze sobą szczęśliwi. Mikser postanawia rozmówić się "po męsku" z Oskarem. Sabina ma wyrzuty sumienia, że jest skonfliktowana z mamą z powodu Igora.

"Na Wspólnej"


odc. 1697 Pomysł wydania kalendarza z aktami pań ze Wspólnej budzi wielkie emocje. Włodek i Michał absolutnie nie życzą sobie, żeby ich żony uczestniczyły w rozbieranej sesji. Zwłaszcza, że ma je zrobić Filip! Ostrowski przeżywa problemy finansowe szpitala. Podczas operacji mężczyzna dostaje zawału. Hoffer musi sam dokończyć zabieg. 

odc. 1698 Andrzej przeprasza Jagodę, że ją pocałował. Tymczasem ordynator wraca do zdrowia. Wzywa Kamila na dywanik...

odc. 1699 Kamil dowiaduje się, że ordynator zezwolił mu na samodzielne wykonywanie operacji. Borys zostaje oczyszczony z zarzutów! Okazało się, że podstawieni przez mafię świadkowie wycofali swoje zeznania. Dominik boi się wrócić do szkoły.

odc. 1700  Filip wynajmuje studio fotograficzne do sesji. Roman jest bliski szału, kiedy dowiaduje się od Zięby, że wszystkie kobiety z jego rodziny biorą udział w rozbieranej sesji! Rafał odwiedza mamę. Wypytuje ją o Agnieszkę.

odc.57 Stefan zastanawia się, jak utrzymać w sekrecie przyjazd Mariny do Polski. Wojtek robi Izie awanturę i zarzuca jej, że miesza się do jego prywatnych spraw. Świadkiem ich kłótni jest kuratorka, która zjawiła się w Dobrym Adresie, aby sprawdzić, jak Podleska radzi sobie w pracy. Ola, zła na Szczepańskiego za jego zbyt bliskie relacje z byłą narzeczoną, przyjmuje zaproszenie od Klaudiusza na przyjęcie urodzinowe.

odc.58 Marina wyznaje Stefanowi, że nie może bez niego żyć i chce dać mu drugą szansę. Małek tłumaczy jej, że po ich rozstaniu związał się z kimś innym. Włoszka wpada w szał. Marcin mówi Kacprowi i Adrianowi, że to on pokonał ich w zmaganiach przez sieć w grze komputerowej. Iza podrzuca Wojtkowi pomysł, jak poradzić sobie z brakiem koncesji na alkohol w lokalu.

"Chichot losu"

odc.10 Joanna rozpoczyna pracę jako asystentka Matyldy. Musi zająć się zwierzakami przełożonej. Marcin przyznaje się Joannie, że jego matka jest wspólniczką w firmie Stefana. Tymczasem Karol i Agnieszka uciekają od babci.

odc.11 Marcin, Joanna i dzieci jadą nad morze. Zatrzymują się w pensjonacie prowadzonym przez rodziców Koniecznej. Tadeusz kontaktuje się z Joanną. Hubert zostaje aresztowany.

odc.12 Marcin i Joanna spotykają się z Tadeuszem. Mężczyzna jest zaskoczony, iż Krystyna chce się zająć jego dziećmi. Wyczuwa w tym jakiś podstęp i uważa, że może chodzić o pieniądze.

odc.13-ost. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci Eli. Tadeusz i Krystyna walczą o prawo do opieki nad Agnieszką i Karolem. Sąd decyduje o przyznaniu dzieci ojcu.

"Blondynka"

odc.9 Po długiej nieobecności do domu wraca Viola, matka Bogusi. Kobieta poznaje Sylwię. Opowiada jej o swojej cyrkowej przeszłości. Góraj zostaje potrącony przez samochód i trafia do szpitala. Przez zamieszanie spowodowane wypadkiem Kubus ignoruje wezwanie do źrebiącej się klaczy.

odc.10 Mieszkańcy wsi protestują przed urzędem gminy przeciwko budowie amerykańskiej fermy w okolicy. Oskarżają wójta o prywatę i proszą doktora Fusa o interwencję. Traczyk wzywa na pomoc Zioło, lecz ta nie zamierza stawać po jego stronie.

odc.11 Do Sylwii przyjeżdżają przyjaciółki z Warszawy, Majka i Jagna. Podczas wizyty biskupa we wsi ma miejsce cud. Obraz odnawiany przez Jagnę rozmywa się na oczach wiernych. Tymczasem Arnold, zachwycony Majką, chce się jej oświadczyć.

"Moda na sukces"

odc.5757 Bill informuje siostry Logan, że zdecydował się sprzedać firmę Forresterom. Tłumaczy żonie, że chce w ten sposób położyć kres rodzinnym konfliktom.

odc.5758 Brooke i Donna nie mogą uwierzyć, że w gronie właścicieli firmy znajdą się Taylor i Stephanie. Katie jest zaskoczona, że Bill podpisał taką umowę.

odc.5759 Eric przekonuje zaniepokojoną Donnę, że powinna świętować ponowne objęcie przez niego stanowiska prezesa. Próbuje też namówić Stephanie do powrotu.

odc.5760 Steffy przekonuje Ridge’a, że Brooke nie powinna znaleźć się w gronie właścicieli. Z kolei Logan namawia Taylor, aby sprzedała jej część udziałów.

"Dynastia Tudorów" 

odc.3 Henryk planuje wyjazd do Yorku. Instruuje Karola Brandona, jak ten ma postępować z powstańcami. Wkrótce do Tower trafiają Aske i Darcy, gdzie przesłuchuje ich Cromwell. Król cieszy się ze stłumienia buntu. Jane mówi mu, że oczekuje dziecka.

"Zemsta" 

odc.3 Kolejnym celem Emily zostaje senator Tom Kingsley. Victoria próbuje udowodnić, że Thorne ma romans z Michaelem Davisem. Tymczasem ona umawia się na kolejne spotkanie z Danielem. Grayson obiecuje jej, że zawsze będzie wobec niej szczery.

"Republika Doyle’ów"

odc.10 Jake prowadzi śledztwo dotyczące morderstwa. Odkrywa, że w sprawę zamieszana jest firma, która zajmuje się poszukiwaniem złóż ropy naftowej. Detektywowi towarzyszy pisarz, który zbiera materiały do powieści.

odc.11 Siostra Waltera, adwokata i znajomego Jake’a, niebawem wychodzi za mąż. Niestety tuż przed ceremonią pan młody znika. Walter prosi przyjaciela o odnalezienie go. Doyle wkracza do akcji.

odc.12 Mal dostaje lekkiego zawału i trafia do szpitala. Jake musi sam zająć się kolejną sprawą. Śledztwo dotyczy rzekomego morderstwa, o którym detektywa telefonicznie zawiadomił jego brat.

odc.13 Do Doyle’ów zgłasza się małżeństwo. Mężczyźnie grozi niebezpieczeństwo. Wkrótce klient zostaje uprowadzony. Dowody wskazują, że w porwanie zamieszani są listonosz i żona ofiary.

"Dr House" 

odc.144, 145 Do szpitala trafia kelnerka, która straciła władzę w nogach. House’a intryguje doskonała pamięć kobiety. Gregory bierze udział w szkolnych dniach kariery. Ma opowiedzieć dzieciom o swojej pracy. Uczniowie są zachwyceni jego wystąpieniem.

"Zagubieni"odc.4 Ben mówi Ilanie, że to Locke zabił Jacoba. Tymczasem wróg Jacoba, który przyjął postać Johna, przedostaje się do baraków, gdzie przebywa Sawyer. Namawia go, by poszedł za nim. Obiecuje, że dzięki temu dowie się, dlaczego znalazł się na wyspie.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.5, 6 Brian dowiaduje się, że Andrea jest chora na raka. Obiecuje się nią zaopiekować. Letitia potrąca samochodem młodą rowerzystkę. By uniknąć skandalu, Tripp zaprasza ją do pałacu Darlingów, aby tam doszła do siebie. Lisa i Karen kłócą się o Nicka.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje