Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 948 Tomek przygotowuje się do kolejnej akcji. Tym razem Małgosia ma złe przeczucia. Opowiada Marcie o swoich obawach... Wieczorem w domu Chodakowskich zjawia się Agnieszka. Informuje Gosię, że Tomek został ranny. Obie natychmiast udają się do szpitala. Na miejscu spotykają Marka, który dowiedział się od Staszka, że Tomek został potrącony przez uciekającego przestępcę, podczas próby zatrzymania. Zosia zwierza się Andrzejowi, że Chodakowski obiecał jej wrócić do domu cały i zdrowy, więc się nie martwi. Budzyński ukrywa przed Martą, że dostał ostrzeżenie od Jareckiego. Prosi, by wyjechali na urlop... Piotr zauważa, że Monika kokietuje Andrzeja. Antek i Mateusz wpadają w ręce policji. Próbowali wejść do hurtowni!

odc. 949 Trwa operacja Tomka. Razem z roztrzęsioną Małgosią jest Agnieszka. Odwiedza ich Grzegorz, któremu zdradzają, iż Chodakowski ma złamany kręgosłup! Wszystko wskazuje na to, że nie będzie mógł chodzić. Po operacji Tomek wybudza się na dźwięk głosu żony. Badanie neurologiczne nie wykazuje czucia w nogach. Chodakowski jest tym faktem przerażony. Prosi Grzegorza o chwilę rozmowy. Przypomina mu o obietnicy, którą mu złożył. Zobowiązał się bowiem do zaopiekowania się jego najbliższymi, jeśli coś mu się stanie... Natomiast rodzina Małgosi jest bardzo przejęta wypadkiem. Barbara modli się o zdrowie zięcia. Gosia natomiast jest wzruszona postawą Zosi, która pomaga w domu i zajmuje się Wojtusiem. Dziewczynka jeszcze nie zwątpiła, że Tomek wróci do zdrowia. Gosię denerwuje tylko obecność Agnieszki. Prosi Grzegorza, aby zabrał ją ze szpitala... Madzia zostaje wezwana na rozmowę z szefem. Jerzy proponuje jej pracę w domu dla samotnej matki pod Warszawą. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że kierownikiem ośrodka jest... Michał! Weronika mówi Marcinowi, że rozwiodła się z mężem. Chce, aby razem zamieszkali. Potem chłopak odwiedza Agnieszkę. Składa jej pewną propozycję.

"Klan"

odc. 2360 Stenia upiera się, żeby odprowadzić Pawełka do szkoły. Dowiaduje się od chłopaka, że utracił zdolność widzenia chorób u innych ludzi. Tymczasem Arkadiusz zagląda do Grażynki, żeby podziękować jej za pomoc. W dowód wdzięczności zaprasza kobietę na kolację. Zdenerwowany Rutka czyta artykuł Agnieszki w Gazecie Brukowej. Podejrzewa, że w ten sposób Maks Karos chce jeszcze podbić cenę. Zgłasza na policji, że szef fundacji ekologicznej wymusza na nim eko-haracz! Jacek zostaje w szpitalu. Czeka go operacja usunięcia guza mózgu.

odc. 2361 W szpitalu zjawiają się Małgosia z Agatą. Jacek jest już po zabiegu. Lekarz nie podaje im żadnych szczegółów. Na Sadybę przychodzi Julia, która kilka lat temu była stażystką w aptece "Pod modrzewiem". Właśnie wróciła z zagranicy. Przyznaje się Elżbiecie, że chce kupić mieszkanie w okolicy, a jej największym marzeniem jest... własna apteka. Pyta Chojnicką, czy nie chce sprzedać swojej? Surmaczowa skarży się na ból gardła... Maks wpada w przygotowaną przez Rutkę i policję pułapkę. Na taśmie jest nagrane, jak przyjmuje łapówkę w zamian za spokój przy budowie biurowca. Policja wkracza również do siedziby fundacji, żeby zabezpieczyć dowody.

odc. 2362 Agnieszka spotyka się ze współpracownikami fundacji. Okazuje się, że Maksa wypuszczono po 48 godzinach do domu. Kobieta jest pewna, że Karos jest niewinny i cała sprawa to prowokacja inwestora Rutki. Podczas wizyty w biurze Igora ogląda nagranie z ukrytej kamery i zmienia zdanie... Jerzy przekonuje Elżbietę, że sprzedaż apteki to dobry pomysł. Rafalski pojawia się w mieszkaniu Barbary. Drzwi otwiera mu Pedro!

odc. 2363 Jasiek zauważa, że Rafalski dziwnie się zachowuje. Jego ojciec kolejny raz spotyka się z byłą żoną. Chce wiedzieć, czy Pedro jest jego synem. Barbara nie odpowiada mu wprost. Wygląda na to, że sama tego nie wie... Agnieszka żali się Pawłowi, że bardzo się rozczarowała Karosem. Jednak bez sentymentów pokazuje współpracownikom fundacji materiał kompromitujący ich szefa.

"Barwy szczęścia"

odc. 830 Sławek zapewni Kaśkę, że weźmie odpowiedzialność za dziecko. Irek przychodzi do Natalii na obiad. Chowański wręcza Marcie i Robertowi umowę. Jest gotów zainwestować okrągły milion złotych w rozkręcenie czasopisma. Walawska jest w szoku.

odc. 831 Iwona nalega, aby Aleksander zabrał ją w odwiedziny do chorej babci. Mimo obaw chłopaka pierwsze spotkanie dziewczyny z Antonią jest bardzo udane. Kobieta ubolewa nad faktem, iż jej wnuk jest muzułmaninem. Na prośbę Walerii Jaworski daje Bartkowi klucze do swojego mieszkania. Chłopak jednak nadal nie potrafi się z nim dogadać. Anna odwiedza Alicję w szkole, w której przebywają tymczasowo dzieci z domu dziecka.

odc. 832 Kaśka opowiada Anicie, że u Marleny wszystko w porządku. Po powrocie do domu zastaje Sławka. Pokazuje mu dokumenty z zapłodnienia in vitro... Starosta Leszek nie kryje przed Alicją, że nie zależy mu na utrzymaniu domu dziecka w Blaszkach. Asia proponuje Bartkowi, aby wystąpił w roli striptizera na wieczorze panieńskim koleżanki.

odc. 833 Ludmiła przekłada termin operacji drugiego oka. Chce przedtem ochrzcić Oleńkę. Kostek jest niezadowolony. Natomiast Kaśka próbuje przekonać Stefana, że nie mogła inaczej postąpić. Ojciec jednak nadal nie akceptuje jej decyzji. Uważa, że postąpiła egoistycznie. Selim jest zbulwersowany, że Mirosława chce odwiedzić matkę, mimo, że ta się jej wyrzekła.

"Pierwsza miłość"

odc. 1595 Ola budzi się na ciężkim kacu w mieszkaniu Szymona. Na swoim ramieniu odkrywa... spory tatuaż z trupią czaszką! Dziewczyna w ogóle się tym nie przejmuje. Grażyna poddaje się wizerunkowej metamorfozie. Zmiana zrobi piorunujące wrażenie na Grzegorzu. Daje temu wyraz pocałunkiem!

odc. 1596 Grzegorz przeżywa ostatnie spotkanie z Grażyną. Jest lekko zdołowany, kiedy dociera do niego, że pocałował byłą dziewczynę swojego syna. Mirek obawia się, że kiedy na świat przyjdzie oczekiwane przez wszystkich dziecko Emilki i Bartka, przestanie być traktowany jak członek rodziny.

odc. 1597 Aurelia wpada w panikę, gdy okazuje się, że zagubiła się konkursowa zdrapka z jej gazety. Nie pójdzie na kolację z gwiazdorem Cyprianem Novakiem. Dyrektor Podolski postanawia ukarać Patrycję, Fabiana oraz Dominika. Muszą usunąć karykaturę, która szpeci szkołę.

odc. 1598 Kaśka jest gotowy zmienić w sobie wszystko, byle tylko Gabi zwróciła na niego uwagę. Wojtek jest zazdrosny o idola Malwiny. Śmiałek ma dość tego, że świat Aurelii od wczoraj kręci się tylko wokół Cypriana Novaka. Mirka nie rozumie, dlaczego Patrycja koresponduje z niedoszłym samobójcą.

"Na Wspólnej"

odc. 1671 Basia jest przerażona - wyczuła guzka w swojej piersi! Wybiera się na badanie USG. Weronika stara się podtrzymać przyjaciółkę na duchu. Obiecuje też poddać się badaniu. Igor niespodziewanie spotyka Maję, swoją dawną miłość.

odc. 1672 Nowak umawia się z Mają w kawiarni. Dowiaduje się, że była kochanka właśnie rozwiodła się z mężem i wróciła do Polski na stałe. Ma córeczkę Julię. Weronika łamiącym się głosem wyznaje Adamowi, że wczoraj podczas badania USG wykryto u niej guzka...

odc. 1673 Borys próbuje utopić w alkoholu swoje rozgoryczenie, po tym jak Ewa postanowiła nie wychodzić za niego za mąż. Pijany czeka pod redakcją na naczelnego. Marta dostaje ważny telefon z telewizji.

odc. 1674 Ewa jest wściekła na Orłowa, że pobił Artura. Wychodzi na jaw, że naczelny zlecił dziennikarzowi śledczemu, aby zbadał powiązania Orłowa z rosyjską mafią. Natomiast Ola poznaje na uczelni nowego kolegę - Oliviera. Okazuje się, że chłopak trenował kitesurfing na Hawajach! Poza tym ćwiczy capoeirę.


odc.36 Ola nie chce rozmawiać z Wojtkiem po tym, jak spotkała w jego mieszkaniu Izę. Szczepański jedzie do Szawarskich, aby wyjaśnić nieporozumienie. Gdy dociera na miejsce, Olgierd traci nad sobą panowanie i rzuca się na niego.

odc.37 Paweł namawia pobitego Wojtka, aby założył sprawę w sądzie. Ola zostaje przyjęta do pracy w kancelarii Watersona w Warszawie. Jola postanawia spędzić więcej czasu ze Stefanem.

odc.38 Sąd stawia Izie warunek: kobieta odzyska Tomka, jeśli udowodni, że jest w stanie zapewnić dziecku właściwe warunki. Chcąc jej pomóc, Paweł sugeruje, aby zatrudnić ją w Dobrym Adresie.

odc.39 Iza robi wszystko, aby jak najlepiej wypaść podczas pierwszego dnia pracy. Anna dowiaduje się, że Stefan ma mieszkanie w kamienicy. Jedzie na miejsce. Zastaje męża w towarzystwie Joli.

"Julia"

odc.172 Nieświadoma sytuacji Julia sądzi, że Janek wrócił do Moniki. Dziewczyna przeżywa porzucenie. Tymczasem Tadeusz wyznaje żonie swoją tajemnicę.

odc.173 Wzburzona wyznaniem męża Hanna postanawia rozprawić się z podstępną kosmetyczką. Maciek odkrywa, że powrót Janka do Moniki to kłamstwo.

odc.174 Julia żałuje, że wprowadziła Janka w błąd, mówiąc mu, że jest ze Sławkiem. W końcu podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Monika obmyśla plan zemsty.

odc.175 Chmielewska dostaje dedykację w radiu. Podejrzewa, że to prezent od Sławka. Robi mu wyrzuty. Wkrótce Darek składa jej nieoczekiwaną wizytę.

"Prawo Agaty"

odc.13-ost. Sułecki nie chce przyjąć oferty prokurator Okońskiej i zostać świadkiem koronnym. Agata spotyka się z nim w areszcie i nalega, by zmienił decyzję. Bartek prowadzi sprawę klientki pozywającej właścicielkę biura matrymonialnego. Dorota rodzi dziecko.

"Na dobre i na złe"

odc.501 Dzięki decyzji ministerstwa o przyznaniu grantu dla Leśnej Góry Falkowicz zostaje w klinice. Piotr nie chce współpracować z nim przy badaniach nad lekiem na stwardnienie rozsiane. Zmienia jednak zdanie po rozmowie z córką chorej Marty.

"Lekarze"



odc.13-ost. Pacjentem kardiologa Buszki jest pewien saksofonista. Muzyk nadal kocha swoją byłą żonę i robi wszystko, by ją odzyskać. Alicja prosi Krzysztofa o udział w operacji Jasińskiego. Stanowisko pełniącego obowiązki ordynatora na oddziale chirurgii ma być rotacyjne i jako pierwszy obejmuje je Orda. Z powodu zawirowań w burzliwym związku z Sylwią ambitny lekarz zaniedbuje pracę, czego nie może sobie potem wybaczyć. Tymczasem szef ekipy remontującej szpital odstępuje od złożenia pozwu w sądzie. Dzieje się tak za sprawą Elżbiety, która ratuje życie jednemu z jego pracowników. Maks z kolei pociesza Beatę przygnębioną złym stanem zdrowia ojca, który wymaga pilnego przeszczepu wątroby. Badania wykazują, że to Alicja kwalifikuje się na dawcę organu dla Leona.

"Galeria"

odc.129 Michał czeka na Karolinę w barze Huberta. Przysiada się do niego Anita. Jabłońska nie jest zadowolona z widoku siostry przy stoliku znajomego. Kacper znajduje wymarzone mieszkanie w okazyjnej cenie i jedzie z Olgą je obejrzeć.

odc.130 Agata podrywa Sebastiana. Weronika ostrzega ją, że mężczyzna jest zakochany w Kasi. Do galerii przychodzi cukrzyk, Stanisław, który chce podziękować Jabłońskiej za uratowanie życia.

odc.131 Henryk próbuje wyjaśnić z synem wczorajsze zajście u notariusza. Oświadcza Kacprowi i Oldze, że zapis w umowie zostanie zmieniony. Młody adwokat nie daje się jednak przekonać.

odc.132 Patryk wypłaca Darkowi i Jaśkowi pieniądze przegrane w zakładzie. Następnie idzie do galerii, by przeprosić Joasię. Kupuje jej kwiaty. Max robi Małgosi ekstrawagancką fryzurę.

odc.108 Natalia znajduje na łące obrączkę z wygrawerowanymi imionami. Mateusz podejrzewa, że należy ona do Anity i Macieja Tolaków, którym udzielał ślubu. Jedzie do ich domu. Tam okazuje się, że policja zabrała Macieja nad rzekę, by zidentyfikował wyciągnięty z wody wrak samochodu. Mężczyzna potwierdza, że auto należy do jego żony. Nurkowie rozpoczynają poszukiwania ciała, a Nocul i jego współpracownicy zabezpieczają ślady motocykla w pobliżu miejsca zdarzenia. Proboszcz przekazuje Możejce znalezioną obrączkę. Wkrótce Karolina odkrywa, że zaginiona kobieta podjęła wszystkie oszczędności z konta. Wraz z Noculem jedzie do jej sklepu z galanterią skórzaną. Ich podejrzenia wzbudza sprzątaczka Iwona Piątek. Tymczasem Mateusz wpada na ważny trop.


"Moda na sukces"

odc.5723 Marone i Sandy uzyskują od podporucznika Bakera niepomyślne informacje. Okazuje się, że policja nigdy nie szukała sprawcy, który skrzywdził kobietę.

odc.5724 Katie prosi Jarretta o opinię w sprawie nowej kolekcji. Mężczyzna sugeruje, że prawdopodobnie Forresterowie chcą zaszkodzić własnej firmie.

odc.5725 Żona zdradza Billowi szczegóły intrygi Erica i Ridge’a. Prosi, aby pozwolił jej się tym zająć. Spencer jednak odmawia i wzywa do biura projektantów.

odc.5726 Zdenerwowany Bill wytyka Ericowi i Ridge’owi niekompetencję. Wyznaje, że ich plan nie miałby szans powodzenia, bo to on kontroluje zarząd.

odc.5727 U Spencera zjawia się Steffy. Przekonuje go, że powinien oddać firmę Forresterom i uwolnić się od Katie. Po krótkiej dyskusji para zaczyna się całować.

"Świat według Kiepskich"

odc.405 Paździoch jest w fatalnym nastroju. Czuje się bowiem wykluczony z życia społecznego. Zwierza się Ferdkowi. Wówczas ten dochodzi do wniosku, że też jest marginalizowany. Obaj zaczynają opracowywać misterny plan zemsty na społeczeństwie.

"Hotel 52"

odc.78 Sara, Marta, Lucy i Jola w każdej wolnej chwili ćwiczą poznany dzięki Kajtkowi układ choreograficzny. Tymczasem w hotelu pojawia się Hubert, dawny znajomy Sary. Mężczyzna próbuje odzyskać zaufanie recepcjonistki, co wzbudza zazdrość Tomasza.

"Przyjaciółki"

odc.13 Anka podsłuchuje rozmowę Pawła, co utwierdza ją w swoich podejrzeniach. Postanawia go śledzić. Michał mówi Patrycji, że zgadza się, by skorzystała z metody in vitro. Podczas spotkania z rodzicami informuje ich o tym. Ci nie są jednak zadowoleni.

"Paradoks"


odc.12 Narkotyki z brazylijskiego Manaus docierają do Polski. Kaszowski i Młody przygotowują się do przejęcia transportu kokainy. Antyterroryści zakładają swój punkt obserwacyjny w wiejskiej chacie w pobliżu miejsca, gdzie dojdzie do transakcji.

"Na linii strzału"

odc.13 Mary szczęśliwie wraca do domu. Zdaje sobie sprawę, że związek Brandi z Chuckiem zamieszanym w handel narkotykami może poważnie zaszkodzić jej karierze. Stan i Marshall próbują przekonać Spanky’ego, aby wyjawił całą prawdę o Chucku.

"Powrót do życia"

odc.13 Crews i Reese prowadzą śledztwo w sprawie śmierci pilota. Ciało ofiary zostało znalezione w małym samolocie, który wylądował awaryjnie na drodze. Mężczyzna został zastrzelony. Świadkowie twierdzą, że z samolotu nikt nie wysiadał, a policja nie znajduje broni.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.214 Horatio i Frank eskortują samolotem mordercę Jacka Tollera. Na pokładzie dochodzi do strzelaniny. Caine odkrywa, że zmieniono kurs lotu. Tripp jest ciężko ranny, więc Horatio zmusza pilota do lądowania. Toller wykorzystuje zamieszanie do ucieczki.

"Układy"


odc.48 Jerry Boorman przekazuje Patty informacje mogące pogrążyć Ericksona. Proponuje także układ jej i Ellen. Hewes przystaje na jego warunki, by wkrótce złamać dane mu słowo. Nie wierzy bowiem, że Boorman naprawdę chce wydać swojego szefa.

"Seks, kasa i kłopoty"


odc.12 Andrea wyrzuca Briana z domu, podejrzewając go o niewierność. Mężczyzna przeprowadza się na pewien czas do Nicka. Patrick umawia się na spotkanie z kongresmanem Watleyem, który przyprowadza swoją żonę. Kobieta zaczyna uwodzić Darlinga.

"Mentalista"

odc.21 W pobliżu sklepu jubilerskiego zasztyletowano strażnika więziennego. CBI rozpoczyna śledztwo w zakładzie karnym. Rigsby próbuje pozyskać jakieś informacje od swojego ojca. Patrick ma świadomość, że lista podejrzanych o zbrodnię jest długa.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje