Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 946 Tomek podejrzewa, że Marcin znowu jest zamieszany w handel narkotykami. Podczas wizyty u bratanka zauważa, że mieszka u niego... Kasia! Oboje są wyraźnie z tego powodu zmieszani. Grzegorz postanawia otworzyć filię swojej firmy w Warszawie. Zwierza się z tego pomysłu Chodakowskim. Ogromne wrażenie robi na nim Małgosia. Tymczasem Paweł szykuje się do obrony pracy magisterskiej. O jego planach wie tylko Madzia. Janek natomiast złości się na Zduńskiego, który ostatnio wyraźnie obniżył loty w pracy. Przy okazji szef zatrudnia w bistro Laurę! Z kolei Madzia spotyka się z Michałem. Ozon mówi jej, że wycofał oskarżenie przeciwko Pawłowi. Nadal ją kocha, chce rozwieść się z żoną. Właśnie przeniósł się do Warszawy...

odc. 947 Madzia opowiada Kindze, że postanowiła dać Michałowi ostatnią szansę. Zduńska przestrzega przyjaciółkę, by nie wplątała w związek z Ozonem, ponieważ na pewno nie wyjdzie jej to na dobre. Następnie obie postanawiają pogodzić swoich rodziców. Okazuje się, że Filarska zdecydowała rozstać się z Marszałkiem i wrócić do swojego męża. Budzyński daje Marcie lekcję gry w tenisa. Na korcie wpadają na Wiktora i Karolinę. Potem przenoszą się na koncert chopinowski do Łazienek. Spotykają tam Wernera z Agnieszką. Marta jest zaskoczona i niezadowolona. Przy okazji Werner daje do zrozumienia Andrzejowi, że widział go na lunchu z Moniką. Irek zostaje zatrzymany przez policję. Mirka dostaje wezwanie na komendę. Po powrocie do domu zastaje u siebie Irka i Jankowskiego. Jej uwagę przykuwa gruby plik pieniędzy, którym panowie dysponują. Jest wściekła, domyśla się, że chodzi o jakieś "lewe" interesy. Nie zamierza dłużej czekać. Nakazuje kochankowi, by jak najszybciej się od niej wyprowadził. Podczas wizyty w Grabinie Łagoda i Julia przekazują Mostowiakom bilety na rejs po norweskich fiordach. Zirytowany Lucjan oświadcza, że nie wybiera się w podróż. Potem dzwoni do Marysi. Córka prosi ojca, aby jednak przyjechał z Barbarą do Trondheim. Piotr przygotowuje się do swojej pierwszej samodzielnej rozprawy.

"Klan"

odc. 2356 Agnieszka pokazuje Maksowi gazetę z opisem wczorajszej demonstracji przeciwko budowie obok Elmedu. Do fundacji dzwoni Igor Rutka i prosi o spotkanie. Arkadiusz chce doprecyzować z Grażynką warunki wynajmu. Boi się, że straci to lokum na rzecz Bożenki, której marzy się samodzielność. Natomiast Jacek przyznaje się swojemu szefowi, że ma guza mózgu. Chce być wobec niego uczciwy. Feliks zaprasza do Rosso krytyków kulinarnych...

odc. 2357 Monika ma pretensje do Feliksa, że znowu dał się zwieść oszustom. Gdyby nie Halszka, to straciłby pieniądze, którymi chciał zapłacić fikcyjnej firmie kulinarnych ekspertów. Agnieszka żali się Maksowi, że główny inwestor kompletnie nie przejął się protestem. Był tak pewny siebie, że nawet chciał przekupić fundację. Czesia ma pretensje do Darka, że Karolina wciąż mu nie wypłaciła zaległych pensji. Mąż uspokaja ją. Obiecuje, że jeszcze dzisiaj odbierze pieniądze. Wieczorem nie może się dodzwonić do szefowej... Barbara odbiera Jasia ze szkoły. Przy okazji wypytuje o rodzinę i Jacka. Prosi o telefon do Boreckiego. Arkadiusz wręcza Grażynce bilety do filharmonii.

odc. 2358 Czesia złości się na Darka, który ponownie niepotrzebnie zaufał Karolinie. Postanawia pójść po poradę do Grażynki. Tymczasem jej mąż ustala, że była szefowa nie tylko od niego "pożyczyła" pieniądze... Elżbieta wypytuje Jacka, czy już umówił się na operację wycięcia guza. Grażynka zamierza podziękować Arkadiuszowi za prezent. Okazuje się, że mężczyzna ma poważne kłopoty osobiste.

odc. 2359 Grażynka przynosi Arkadiuszowi potrzebne lekarstwa. Jacek spotyka się z Czesią i Darkiem, którzy nie mają pojęcia, co zrobić z kredytem, który zaciągnęli na prośbę Karoliny. Wieczorem Borecki przeprowadza z Małgosią poważną rozmowę na temat choroby i czekającej go operacji. Agnieszka chce ustalić z Karosem, w jaki sposób dalej bronić skweru przy Elmedzie. Mężczyzna radzi jej na razie przystopować...

"Barwy szczęścia"


odc. 825 Alina ukrywa przed Jerzym, że dostaje smsy od Asima. Bożena mówi jej, że wszyscy w Zakrzewiu pamiętają ich wspólne spacery... Hubert finansuje wyjazd braci na obóz. Robert i Marta pracują nad koncepcją pisma. Elżbieta i Karol zabierają Ewę na Mazury.

odc. 826 Dorota, Michał i Franek wracają z wakacji szczęśliwi. W szpitalu Dorota zwierza się Ludmile, że wszystko sobie z mężem wyjaśnili i dadzą sobie drugą szansę. Basia mówi Róży, że w kasie brakuje dwóch tysięcy złotych. Podejrzewa Marlenę o podkradanie pieniędzy. W domu Basi odnajdują kartkę od Marleny z przeprosinami... Małgorzata i Natalia z zachwytem oglądają ubrania projektantów z Hamburga.

odc. 827 Róża bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Marleny. Zaczyna się o nią niepokoić. Marta i Robert spotykają się z Arturem Chowańskim, który wyraża zainteresowanie ich projektem. Małgorzata zauważa, że Magda jest pod dużym wpływem Tomka. Natalia decyduje się zadzwonić do Irka.

odc. 828 Anna i Jerzy dowiadują się, że nocna burza zerwała dach domu dziecka w Blaszkach. Dzieci zostały przeniesione do szkoły w Zakrzewiu. Anita tłumaczy Kaśce, że nie ponosi winy za to, co zrobiła Marlena. Potem Górka zwierza się Stefanowi, że jest w ciąży, ale Sławek o niczym nie wie... Oksana jest wzruszona, że Ludmiła postanowiła dać imię swojej córeczce po zmarłej matce przyjaciółki.


"Pierwsza miłość"

odc. 1590 Okazuje się, że znalezione ciało leżało nad rzeką ponad czterdzieści lat... Hubert kolejny raz spotyka się z Sandrą. Dodaje jej otuchy, wzbudza nadzieję, że uda się prawnikowi wyciągnąć ją na wolność. Tymczasem w mieszkaniu Marysi zjawia się kominiarz. Korzystając z chwili nieuwagi kobiety chce ją okraść!

odc. 1591 Celina rozpoznaje właściwą osobę przedstawioną na portrecie pamięciowym. To Julian, największa miłość jej życia. Dominik jest zazdrosny o to, że Patrycja dogaduje się z Fabianem. Daje mu nauczkę i nagrywa to kamerą w komórce. Adam przeżywa ciężkie chwile w firmie Kulczyckiego.

odc. 1592 Patrycja obawia się, że Fabian nie poradzi sobie psychicznie z zamieszaniem, jakie powstało wokół niego. Kompromitujący filmik widzieli w sieci już wszyscy uczniowie. Natomiast Terczyński kolejny raz prawi Adamowi reprymendę na temat jego pracy i barku jej efektów...

odc. 1593 Patrycja nie zamierza zostawić Fabiana samego w tej beznadziejnej sytuacji. Obawia się, że jeśli nie zareaguje w porę, ten może nawet targnąć się na swoje życie. Ola pożycza od Błażeja samochód. Z kolei Grażyna wpada na Sabinę w towarzystwie Igora. Wyprowadza ją to z równowagi.

"Na Wspólnej"

odc. 1667 Ziębowie zapraszają Wojtka i jego siostrę na rodzinny obiad. Żaneta cieszy się, że pozna bliżej Martynę. Emilka doprowadza do spotkania Agnieszki z Rafałem. Honorata przyprowadza do domu Oktawię, specjalistkę od Feng Shui.

odc. 1668 Borys oświadcza się Ewie! Kochanka nie ma pojęcia, jaką dać mu odpowiedź... Agata informuje Honoratę i Romana, że odnalazł się właściciel funtów znalezionych w płaszczu! Maria namawia Żanetę, żeby porozmawiała z Wojtkiem o jego konflikcie z ojcem.

odc. 1669 Do Weroniki dzwoni nowy pracodawca Ady. Mężczyzna prosi o potwierdzenie referencji, które Roztocka napisała dla siostry. Natomiast Zuza przynosi Marcie książkę od Pawła Wolińskiego.

odc. 1670 Ewa decyduje się oddać Borysowi pierścionek zaręczynowy. Orłow krzyczy, że nikt nigdy nie będzie jej tak bardzo kochał jak on... Ola proponuje Dagmarze, by się do niej wprowadziła. Weronika natomiast oznajmia mamie, że pomoże jej finansowo. Zamierza jej sprawić nowy piec.


"Wszystko przed nami"

odc.32 Dominik budzi się po operacji. Dziękuje synowi za uratowanie życia. Ola wybiera się do Warszawy na rozmowę kwalifikacyjną w kancelarii Watersona. Leszek wie, jak Waldek powinien spłacić dług Szawarskiemu.

odc.33 Wojtek obawia się, że Ola nie będzie chciała się z nim związać. Dziewczyna przed rozmową kwalifikacyjną w kancelarii poznaje adwokata Klaudiusza. Prawnik zaprasza ją na lunch.

odc.34 Paweł próbuje dowiedzieć się, dlaczego Szawarski zainteresował się jednym ze starych zdjęć kamienicy. Wojtek wpada na pomysł, jak ominąć brak koncesji na alkohol.

odc.35 Iza informuje Wojtka, że ktoś złożył na nią doniesienie o pozostawieniu dziecka bez opieki i jej syn trafił do pogotowia opiekuńczego. Kobieta prosi byłego narzeczonego, aby jej pomógł.

"Julia"

odc.167 Julia nie zdaje sobie sprawy z tego, że Janek trafił do szpitala. W tym czasie Monika podaje się za narzeczoną Janickiego i czuwa przy jego łóżku.

odc.168 Janek wciąż nie odzyskuje przytomności. Hanna zmusza męża, aby przeprosił niedoszłą synową za wszystko, co jej zrobił. U Baranów wybucha pożar.

odc.169 Janicki zostaje wybudzony ze śpiączki. Okazuje się, że mężczyzna zupełnie nie pamięta tego, co się wydarzyło. Ta sytuacja bardzo cieszy Monikę.

odc.170 Julia czuje się dotknięta faktem, że Janek nie chciał się z nią zobaczyć. Mężczyzna zostaje wypisany ze szpitala i wraca razem z Moniką do mieszkania.


"Prawo Agaty"

odc.12 Mecenas Przybysz denerwuje się przed rozprawą Huberta, na której ma zeznawać jako świadek. Chce usłyszeć od Okońskiej, jak brzmią postawione mu zarzuty. Agata prowadzi też sprawę mężczyzny oskarżonego o włamanie do mieszkania ochroniarza.

"Na dobre i na złe"

odc.500 Do Leśnej Góry zgłasza się Stefan, starszy mężczyzna, który ma tam przejść operację. Pacjentowi towarzyszy młoda żona. Lekarze odkrywają, że zażywa on leki na potencję. Uważają, że mogą one wywołać komplikacje w czasie zabiegu.

"Lekarze"

odc.12 Alicja zajmuje się dziewczyną z niedowładem ręki, z kolei Jivan leczy pacjentkę zmagającą się z ortoreksją. Firma remontująca szpital żąda zaległej wpłaty za wykonane prace. Niestety placówka ma poważne problemy finansowe. Daniel nie chce dłużej ukrywać swojego romansu z Sylwią i postanawia przedstawić matce swoją partnerkę. Do Copernicusa trafia ciężko ranny policjant. Lekarze robią wszystko co w ich mocy, by pomóc funkcjonariuszowi. Beata w dalszym ciągu nie potrafi zaakceptować Alicji jako siostry. Tymczasem ona wciąż odrzuca Maksa. Z tego powodu chirurg jest złośliwy wobec Szymańskiej. Okazuje się, że życie Jasińskiego może ocalić tylko transplantacja. W tajemnicy przed ojcem Alicja zgłasza się do badania kwalifikującego ją do zostania dawcą.

"Galeria"

odc.125 Anita w porę wraca z Amsterdamu i znajduje ojca na dnie basenu. Udaje jej się uratować mu życie. Waldek spóźnia się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ochroniarza. Sebastian jest na niego wściekły.

odc.126 W butiku Laury trwają ostatnie prace przed otwarciem. Kasia szuka jeszcze fryzjera na etat. Anita wraca do galerii. Dowiaduje się, że Adam od pewnego czasu nie przychodzi do biura.

odc.127 Anita obawia się, że Michał pozwie galerię do sądu. Jerzy ją uspokaja. Weronika prosi Pinokia o pewną przysługę. Chce, aby przyprowadził on na otwarcie butiku Laury kilka dziewczyn.

odc.128 Fryderyk odwiedza siostrę w galerii. Na miejscu spotyka też Agnieszkę, z którą przeprowadza poważną rozmowę. Wyznaje dziewczynie, że jest zdecydowany na pozostanie w klasztorze.


"Ojciec Mateusz"

odc.107 Umiera Grzegorz Krygier, właściciel firmy kosmetycznej. Lekarz stwierdza, że został on ukąszony przez pszczoły i zmarł w wyniku wstrząsu anafilaktycznego. Podczas pogrzebu dochodzi do kłótni pomiędzy żoną mężczyzny, Marzeną a matką jej pierwszego męża. Krystyna Dolniak oskarża ją, że zamordowała obu swoich partnerów dla pieniędzy. Grozi też, że zabierze jej syna, Antosia. Jakiś czas później Mateusz spotyka wdowę w Sandomierzu. Widzi, jak kobieta znajduje za szybą swojego samochodu kartkę, której treść wyraźnie ją niepokoi. Duchowny dzieli się swoimi spostrzeżeniami z Możejką. Od tej pory policjanci śledzą każdy krok Krygier. Tymczasem Natalia szykuje się do pierwszej w swoim życiu podróży samolotem, aby odwiedzić ciotkę w Gdańsku.


"Moda na sukces"

odc.5719 Stephanie zamierza spędzić święta ze współpracownikami z Jackie M. Designs. Zmartwiony Thorne jedzie spotkać się z nią w siedzibie firmy.

odc.5720 Eric wraz z bliskimi obmyśla dalsze szczegóły planu przejęcia Domu Mody Forrester. Nakazuje Thorne’owi, aby wstrzymał produkcję innych kolekcji.

odc.5721 Katie chce, aby siostry przygotowały wstępny pokaz nowych ubrań. Donna i Brooke namawiają ją do zmiany zdania, ale żona Billa jest nieugięta.

odc.5722 Sandy i Nick żądają od Bakera wyjaśnień na temat sprawy gwałtu sprzed lat. Okazuje się, że informacje o niej nie są nawet wprowadzone do systemu policji.

"Świat według Kiepskich"

odc.404 Halina i Helena postanawiają przekształcić swoje rodziny w sprawnie funkcjonujące firmy na wzór korporacji. Zatrudniają bliskich jako pracowników etatowych. Ferdek jest tym oburzony, zwłaszcza że żona zaproponowała mu umowę zlecenie...

"Hotel 52"

odc.77 W hotelu ma odbyć się pokaz kolekcji bielizny słynnego projektanta, Makarego Wolskiego. Z tego powodu zjawiają się tu Liliana, właścicielka agencji modelek, oraz jej asystentka i jednocześnie pasierbica Asia. Obie panie nie ukrywają wzajemnej niechęci.

"Przyjaciółki"

odc.12 Andrzej spotyka się ze Strzeleckim w sprawie rozwodu. Jest zdruzgotany sposobem działania adwokata i rezygnuje z jego usług. Z kolei Zuza zaprasza Wojtka na trening szermierki. Kobietę zaskakuje fakt, że jednym ze szkoleniowców jest Monika.

"Paradoks"


odc.11 Joanna wraca do kolejnej sprawy, jaką zajmował się Kaszowski. Tym razem chodzi o mężczyznę, który zgodnie z raportem inspektora popełnił samobójstwo, rzucając się pod nadjeżdżające metro. Majewskiej udaje się ustalić, że ktoś zepchnął go z peronu.

"Na linii strzału"

odc.12 Mary zostaje uprowadzona przez handlarzy narkotyków. Bandyci przez pomyłkę wzięli agentkę za jej siostrę, Brandi. W tym samym czasie w New Jersey chłopak Brandi, Chuck, zostaje ciężko pobity. FBI postanawia zorganizować obławę na porywaczy.

"Powrót do życia"

odc.12 Charlie Crews i jego partnerka Dani Reese prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa trzech Rosjan. Okazuje się, że zamieszany w zbrodnię jest gangster Roman Nevikov. Crews podejrzewa, że przestępca może mieć związek również z jego własną sprawą.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.213 W jednym z barów księgowy Neal Marshall wdaje się w bójkę. Niebawem jego przeciwnik zostaje zamordowany. Według relacji świadków Neal jest ostatnią osobą, która widziała ofiarę. Wkrótce ekipa Caine’a odkrywa, że Marshall i ciało denata zniknęli.

"Układy"


odc.47 Boorman ma kłopoty. Okazuje się, że to jego kochanka, agentka francuskiego wywiadu, ujawniła skrywany przez niego sekret. Erickson jest przesłuchiwany w kancelarii. Dowód przedstawiony mu przez Patty sprawia, że traci pewność siebie.

"Seks, kasa i kłopoty"


odc.11 Nick, Karen i Brian lecą do Waszyngtonu odrzutowcem Darlingów. George chce odnaleźć w stolicy córkę, którą bez jego zgody zabrała ze sobą Lisa. Tripp prosi Patricka, aby zajął się kongresmenem, który głosował przeciw projektowi biopaliw Simona Eldera.

"Mentalista"

odc.20 CBI prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa właściciela sklepu ze sprzętem komputerowym. Patrick zatrudnia włamywacza, który ma wykraść z domu LaRoche’a listę podejrzanych stworzoną po wewnętrznym śledztwie. Plan jednak zawodzi.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje