Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 944 Marek próbuje wytłumaczyć Kasi, że nie powinna już więcej okłamywać Roberta. Dziewczyna postanawia wyjaśnić ukochanemu w liście, dlaczego chce odwołać ich ślub. Zostawia go Staszkowi na komisariacie... Potem spotyka się z Marcinem. Oboje uświadamiają sobie, że nie potrafią bez siebie żyć... Następnego dnia oboje zostają przyłapani przez Roberta! Widząc narzeczoną w koszuli flanelowej Chodakowskiego policjant jest przekonany, że go z nim zdradziła. Tomek mówi Andrzejowi, że chciałby zrobić żonie niespodziankę. Dochodzą do wniosku, że przygotują coś razem. Posługując się fortelem, zwabiają Martę i Małgosię na pokład taksówki wodnej... Wcześniej Łukasz prosi Andrzeja, by zatrudnił Zuzę. Budzyński prosi go o czas do namysłu.

odc. 945 Kasia wyprowadza się z domu Mostowiaków. Barbara i Lucjan są tym faktem zaskoczeni. Zwłaszcza, że dziewczyna nie chce im powiedzieć, dlaczego doszło do jej zerwania z Robertem. Ostatecznie Marek podwozi dziewczynę do Warszawy. Potem Mostowiak rozmawia z Kolędą, który opowiada mu o swoich problemach z Ewą. Biznesmen niepokoi się o stan zdrowia córki, która coraz częściej wyjeżdża służbowo i notorycznie jest przemęczona. Następnie Marek usiłuje ustalić, co tak naprawdę dolega Ewie. Kobieta zwierza się, że od pewnego czasu stara się ukryć przed ojcem, że ma nowotwór! Tymczasem Zuza korzysta z okazji i dziękuje Budzyńskiemu za szansę, którą jej dał. Chce zacząć pracować u niego od zaraz. Budzyński zabiera ją do kancelarii. Łukasz jednak nie jest szczęśliwy, że Andrzej spełnił jego prośbę. Chłopak uświadamia sobie, że Zuza go tylko wykorzystuje i nic do niego nie czuje. Swoimi wątpliwościami dzieli się z Karoliną, która radzi mu, by traktował Zuzę tak, jak na to zasługuje. Po tej rozmowie Łukasz staje się stanowczy w stosunku do ukochanej. Naciska, by podporządkowała się jego planom i wyjechała z nim nad morze. Dziewczyna wyrzuca mu, że jej nie rozumie, bo nie musi zarabiać na swoje utrzymanie... Rogowscy pakują ostatnie rzeczy przed wyjazdem. Renia jest rozżalona, że ją zostawiają, by szukać szczęścia w Norwegii. Z kolei Marek i Anna postanawiają postraszyć Jakubczyka. Zmuszają go, by obiecał zostawić Ulę w spokoju.

"Klan"

odc. 2352 Grażynka ma pretensje do swoich dzieci, że źle się zachowały podczas wizyty Arkadiusza. Błażej zarzuca Kamili, że za dużo czasu spędza z Bartkiem... Agnieszka zostawia Zosię u rodziców, a sama jedzie zbierać podpisy od okolicznych mieszkańców. Pawełek sugeruje, by zadbała o migdałki.

odc. 2353 Jacek zgłasza się na badania. Dostaje skierowanie na tomografię. Okazuje się, że ma guza mózgu! Przed Elmedem Agę dopada Furtecka...

odc. 2354 Jacka znów boli głowa. Agata dopytuje się o wizytę u lekarza i wyniki badań. Borecki nie mówi jej prawdy. Potem umawia się na spotkanie z Elżbietą. Chojnicka widzi, że Borecki jest w złym stanie psychicznym, jednak tym bardziej stara się go przekonać do operacji. Po powrocie do domu Ela oświadcza Jerzemu, że to oni sfinansują zabieg Jacka. Arkadiusz zagląda do Grażynki. Maciek zauważa trzymany przez niego futerał na skrzypce. Namawia mężczyznę, żeby coś na nich zagrał. Grażynka potem opowiada Oli, że Arkadiusz jest muzykiem... Rafalski odbiera telefon z przychodni, że poszukuje go jakaś kobieta. Potem ustala, że jest nią Barbara!

odc. 2355 Milecka zapewnia męża, że chce mu oddać wszystkie pożyczone pieniądze. Rafalski napomyka, że powinni się jak najszybciej ze sobą rozwieść. Feliks delikatnie namawia Monikę, żeby spotkała się z jego znajomym, który wydaje przewodnik kulinarny. Natomiast Elżbieta znajduje Jacka w jego nowej pracy. Wręcza mu informacje na temat nowej metody usuwania guzów mózgu.

"Barwy szczęścia"

odc. 820 Róża i Basia zauważają, że Marlena jest zmartwiona. Okazuje się, że ma puste konto... Kaśka odkrywa, że Walerię i Jaworskiego coś łączy. Tymczasem Agata nie chce, aby jej koleżanki dowiedziały się, że ma cukrzycę. Zdzisio nie wierzy, że Kazik się zmienił.

odc. 821 Stefan przygotowuje się na przyjazd matki Oksany. Niestety, tuż przed wyjazdem staruszka umiera! Marta zanosi do wydawnictwa artykuł napisany na prośbę Igi. Przy okazji dowiaduje się, że Piotrowi grozi zwolnienie za podanie do prasy nieprawdziwych informacji o swoim poprzednim pracodawcy. W domu opowiada o tym Robertowi. To utwierdza go w przekonaniu, że odejście było dobrą decyzją.

odc. 822 Kostek jest z żoną w szpitalu. Cieszy się, że córka jest zdrowa, a operacja jej nie zaszkodziła. Ludmiła żałuje, że nie może przytulić córeczki, która przebywa w inkubatorze. Martwi się, że nie zdążyli przygotować wyprawki dla dziecka... W "Szoku" ukazuje się artykuł o nowej ukochanej Huberta!

odc. 823 Marta przygotowuje kolację, na którą zaproszeni są Maria i Marek. Robert opowiada im o planach wydania pisma. Okazuje się, że przyjaciele są do tego projektu nastawieni entuzjastycznie. Rybińscy wprowadzają się do nowego mieszkania. Alina zaczyna żałować, że sprzedała dom, w którym czuła się doskonale. Irek, na prośbę Magdy, angażuje kolegę w projektowanie stron graficznych dla Natalii.


"Pierwsza miłość"

odc. 1585 Hubert jest rozbity po rozmowie z Sandrą. Z jednej strony żal mu byłej żony, z drugiej wie, że to z jej powodu o mało nie zginął. Majka wścieka się, że Hubert mimo wszystko chce pomóc Sandrze. Daga powoli wraca do normalności. Nabiera dystansu do kariery u boku Oskara Billa. Składa wypowiedzenie. 

odc. 1586 Marysia jest wściekła na Huberta i jego naiwność. Czuje, że ponowne pojawienie się Sandry ściągnie na nich kłopoty. Majka postanawia odwiedzić rywalkę w więzieniu. Adam rozpoczyna pracę w firmie Artura. Tomek przez nieuwagę rodziców wziął udział w licytacji internetowej domu za milion euro.

odc. 1587 Kinga próbuje unieważnić licytację, którą wygrał Tomek. Niestety, po zakończonej aukcji nie ma odwrotu i rezygnacji z zakupu. Aneta i Marek spotykają się z właścicielem willi, szejkiem Abdullah al Rabeeah. Rysiek trenuje Sołtysa na psa policyjnego. Z powodzeniem.

odc. 1588 Rysiek zamierza odnaleźć zwłoki osoby, do której należała znaleziona przez Sołtysa kość. W Barbarianie zjawiają się Łysy i Kazik. Żądają od progu, by od dzisiaj knajpa zaopatrywała się w alkohol z ich źródła. Marek jest zazdrosny o Anetę, wyraźnie zafascynowaną szejkiem, który ma to, czego ona pragnie...

"Na Wspólnej"

odc. 1663 Ewa odpycha Borysa. Jasno daje mu do zrozumienia, że nigdy już nie będą razem. Zuza jest załamana. Zrobiła test ciążowy: jego wynik jest negatywny! Kamil stara się pocieszyć żonę. Tymczasem Magda zaprasza Zuzę na "babski" wieczór.

odc. 1664 Marek chce dorównać Dance, która robi ogromne postępy w tangu. Zimińska jest wściekła na męża, ponieważ odkryła, że ją śledzi... Emilka przyjeżdża do Warszawy. Od Ludwiki dowiaduje się, że Agnieszka i Rafał nie są już razem. Zuza zwierza się ze swojego problemu Marcie.

odc. 1665 Danka na prośbę Ricarda reprezentuje jego klub na turnieju tanecznym. Jakie jest jej zdumienie, gdy dowiaduje się, że jej partnerem ma być Marek! Emilce udaje się namówić Agnieszkę i Rafała na rozmowę.

odc. 1666 Ewa opowiada Żanecie o starciu Artura z Borysem. Postanawia zaprosić naczelnego do siebie na kolację. Wieczorem pod oknami mieszkania Ewy stoi Borys. Widzi, jak Artur obejmuje jego byłą ukochaną. Jest potwornie wściekły... Z kolei do Marty przychodzi Sylwia. Mówi, że Patryk wrócił do szkoły.

odc.28 Leszek ma pretensje do Agaty, że sama zamówiła ulotki i plakaty reklamujące imprezę w stylu retro. Waldek przychodzi pijany do pracy. Stefan zwalnia go. Żona mężczyzny prosi Małka, aby dał mu drugą szansę.

odc.29 Izę odwiedza jej były chłopak, Mirek, który właśnie wyszedł z więzienia. Mężczyzna jest niezadowolony, że podczas jego nieobecności kobieta odnowiła kontakty z Wojtkiem.

odc.30 Ola przychodzi z rodzicami na potańcówkę do Dobrego Adresu. Chce przedstawić Wojtka Olgierdowi i Mariannie. Szawarski odkrywa nieznane fakty dotyczące historii kamienicy Szczepańskich.

odc.31 Paweł pokazuje wspólnikom artykuł, który informuje czytelników o pobycie Wojtka w mediolańskim areszcie. Ola jest zszokowana wiadomościami, które ukrył przed nią Szczepański.


"Julia"

odc.162 Janek bardzo niepokoi się o stan Moniki, która miała wypadek. Bożena uświadamia Darkowi, że nie ulegnie szantażowi i nie da mu żadnych pieniędzy.

odc.163 Hanna z Jankiem wspierają Monikę, która udaje, że cierpi po stracie dziecka. Niedoszły ojciec bardzo przeżywa to, co się stało. Julia podnosi go na duchu.

odc.164 Igor z Maćkiem planują kolejne śledztwo w sprawie rzekomej ciąży Moniki. Sławek przekonuje Julię, by spróbowała swoich sił w konkursie na komiks.

odc.165 Janek jest zły na Igora i Maćka, gdy dowiaduje się, że wciąż drążą oni temat ciąży Moniki. Chirurg ma tego dość. Prosi Julię o szczerą rozmowę.


"Prawo Agaty"

odc.11 Mecenas Przybysz pomaga nastolatce, która po śmierci matki mieszka ze znienawidzonym ojczymem. Dziewczyna twierdzi, że mężczyzna okrada ją z tego, co odziedziczyła. Dębski jest w złym humorze. Jedynie Agata wie o jego rozstaniu z Okońską.

"Na dobre i na złe"

odc.499 Lena i Witek organizują chrzest swojego synka. Matką chrzestną Felka zostaje Zosia, która specjalnie przyjeżdża na uroczystość z zagranicy. Tymczasem Hana zwierza się Jamesowi, że bardzo za nim tęskniła. Nie umie jednak zapomnieć o Piotrze.

"Lekarze"

odc.11 Na jeden z oddziałów toruńskiego szpitala trafiają siostry bliźniaczki. Stan obydwu dziewcząt jest ciężki. Jedna z nich potrzebuje jak najszybszego przeszczepu nerki. Druga z kolei jest po wypadku, a jej funkcje życiowe podtrzymuje aparatura medyczna. Lekarze przekonują matkę, by zgodziła się na transplantację. Kobieta musi podjąć niezwykle trudną decyzję, która zaważy na dalszym losie jej dzieci. Alicja, która niedawno dowiedziała się, że Leon jest jej ojcem, wciąż nie może w to uwierzyć. Lekarka postanawia razem z Beatą wykonać badania DNA, które rozwieją ich wszelkie wątpliwości. Niebawem test potwierdza ojcostwo Jasińskiego. Mężczyzna jest bardzo szczęśliwy, że zyskał córkę. Beata jednak nie ma powodów do zadowolenia z faktu, że dotychczasowa rywalka okazała się jej siostrą.


"Galeria"

odc.121 Waldek czuje się coraz lepiej u swojego kuzyna. Nie jest skory do szukania pracy. Idzie do galerii, gdzie podrywa Weronikę i stołuje się w barze Huberta. Sebastian dochodzi do wniosku, że powinien się go pozbyć.

odc.122 Adam odwiedza Karolinę w butiku. Para dochodzi do porozumienia. Fryderyk twierdzi, że znalazł sposób na uratowanie domu opieki. Okazuje się, że Bożena jest byłą nauczycielką burmistrza.

odc.123 Jabłońska odwiedza ojca i poznaje jego rehabilitanta, Krzysztofa. Dowiaduje się, że mężczyzna jest zaniepokojony zachowaniem Tadeusza, który zaczął zbyt intensywnie ćwiczyć.

odc.124 Sebastian każe Waldkowi się wyprowadzić. Kuzyn stawia mu jednak warunek - chce dostać pracę w galerii. Mężczyzna obiecuje porozmawiać w tej sprawie z Jerzym.

odc.106 Do szpitala trafia nauczycielka chemii w prywatnym liceum, Palkowska. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady na jej samochodzie, który został zniszczony na szkolnym parkingu. Policjanci wzywają na rozmowę rodziców dwóch uczniów, Adama Kwiatkowskiego i Pawła Dobczewskiego, którzy pozostawali w konflikcie z kobietą. Karolina i Nocul jadą do liceum poszukać śladów. Tam zwraca ich uwagę Adam, który ma zabandażowany nadgarstek. Nastolatek zostaje zatrzymany. Mieczysław odwiedza poszkodowaną w szpitalu. Jej wyjaśnienia rzucają nowe światło na sprawę. Okoliczności tajemniczego wypadku próbuje zbadać także ksiądz Mateusz. Tymczasem u Noculów zjawia się ich córka Ola, która przedstawia rodzicom swojego chłopaka, Adriana.


"Moda na sukces"

odc.5714 Pamela ogłasza, że w starciu projektów w programie "The Catwalk" wygrało przedsiębiorstwo Jackie M. Designs. Bill jest niepocieszony wynikiem.

odc.5715 Sandy dowiaduje się, że Nick opowiedział Brooke o jej przeszłości. Jest wściekła. Żona Ridge’a wyznaje jej na osobności że sama też padła ofiarą gwałtu.

odc.5716 Thorne poznaje szczegóły sprytnego planu ojca dotyczącego przejęcia firmy. Sandy obawia się, że nie poradzi sobie na stanowisku asystentki.

odc.5717 Eric, Ridge, Rick i Steffy przygotowują materiał promujący nową kolekcję. Wkrótce przedstawiają go Billowi, który jest zaszokowany ich pomysłem na stroje.

"Świat według Kiepskich"

odc.403 Ferdek i Halina są zaniepokojeni faktem, że Waldek i Jolasia nie mają dzieci. Kiepski uważa, że ta sytuacja pogłębi kryzys gospodarczy w Polsce. W trosce o przyszłość kraju i rodu małżonkowie starają się zachęcić młodych do powiększenia rodziny.

"Hotel 52"

odc.76 W hotelu zjawiają się żałobnicy opłakujący śmierć Mariana. Organizacją pogrzebu zajmuje się jego wnuczka Kasia. Wynajęła ona pokoje dla ciotki Zyty i wujka Romana. Rodzeństwo jest skonfliktowane i nie potrafi normalnie ze sobą rozmawiać.

"Przyjaciółki"

odc.11 Inga jest załamana tym, że Piotr nie powiedział jej prawdy o swoim małżeństwie. Rodzice odwiedzają Michała. Są przekonani, iż nagła decyzja o ślubie jest spowodowana zajściem Patrycji w ciążę. Zaczynają planować wesele według własnego pomysłu.

"Paradoks"


odc.10 Na polecenie szefa BSW Joanna ma zbadać okoliczności śmierci pracownika zakładów mięsnych. Kilka lat temu dochodzenie w tej sprawie prowadził Kaszowski. Przełożony Majewskiej zleca także zainstalowanie podsłuchów, by inwigilować inspektora.

"Na linii strzału"

odc.11 Natasza, ukraińska podopieczna Mary i Marshalla, odkrywa, że jej nowy chłopak Sergei także jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Wkrótce Mary trafia na stronę internetową, na której Sergei opublikował nagie zdjęcia swojej partnerki.

"Powrót do życia"

odc.11 Zostaje zamordowany kierowca fundacji dobroczynnej, zajmującej się dystrybucją posiłków. Sprawca zakopał ciało w ziemi po szyję i ułożył wokół głowy płatki goździków. Crews lekceważy ostrzeżenie FBI. Postanawia doprowadzić do konfrontacji z Raybornem.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"


odc.212 W jacuzzi na terenie uniwersyteckiego spa zostają znalezione zwłoki studentki Corinne Palmer. Główną podejrzaną o morderstwo jest jej współlokatorka Monica Dow. Podczas śledztwa Ekipa Caine’a odkrywa, że może ona mieć podwójną tożsamość.

"Układy"


odc.46 Nasim Marwat zostaje deportowany do Afganistanu. Tymczasem Chris Sanchez ciągle jest przetrzymywany w nieludzkich warunkach na rozkaz Howarda Ericksona. Patty dzięki pomocy Williama Herndona dowiaduje się, że Boorman to agent CIA.

"Seks, kasa i kłopoty"


odc.10 Darlingowie zmagają się z następstwami strzelaniny, którą wywołał brat Ellen. W jej wyniku jedna osoba zginęła, Chase został poważnie ranny, a Jeremy stracił pamięć. Lekarze mówią Janine, że jej mąż ma znikome szanse na wybudzenie się ze śpiączki.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje