Reklama

Serialowy przewodnik

Wracają nasze ulubione seriale! W ramówce czekają na nas także nowości.


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość" - Nowe odcinki


odc. 924 Joanna wraca z Janem ze Stanów. Laura zarzuca mężczyźnie, że umyślnie chce zniszczyć związek jej córki. Tymczasem Paweł wyznaje Kindze, że już złożył papiery rozwodowe. O jego kłopotach małżeńskich dowiaduje się też Maria. Spotyka się z synem... Marta mówi Andrzejowi, że Anię znów bolał brzuszek. Budzyński proponuje jej wyjazd do Gdańska do znajomego immunologa. Małgosia proponuje Tomkowi, by odwiedzili Agnieszkę i zobaczyli Izę. Tomek uświadamia żonie, że jeśli odnajdzie się Ewa, to właśnie jej sąd przyzna opiekę nad dziewczyną. Wieczorem Chodakowski dzwoni do Agnieszki. Mówi jej, że Przemek został złapany na Dworcu Centralnym... Kinga przychodzi do Mirki. Kwiatkowska obiecuje przyjaciółce, że zmieni swoje życie.

odc. 925 Marek i Małgosia spotykają się w pośredniaku. Mostowiak postanawia zasilić szeregi bezrobotnych, a jego siostra szuka dla siebie ciekawego kursu doszkalającego. Gosia zaprasza brata na obiad i proponuje mu rozkręcenie wspólnego interesu. Później, przed gabinetem psychologa, Markowi wpada w ręce gazeta, w której znajduje się artykuł: "Wykorzystanie funduszy unijnych - chłodnie szansą dla sadowników". Pewien pomysł zaczyna mu świtać w głowie... Potem wchodzi do gabinetu, by pomówić o Uli. Specjalista twierdzi, że pomoże jej jedynie wspólna terapia całej rodziny. Mostowiak przekazuje te uwagi Annie. Jest na nią wściekły. Robi jej awanturę. Straszy, że zabierze Ulę ze sobą do Grabiny. Nastolatka jednak nie ma na to najmniejszej ochoty. Kinga jedzie do Konstancina, by zrobić materiał o koncercie charytatywnym otwieranym przez znanego kierowcę rajdowego Kajetana Kajetanowicza. Po jej wyjeździe przychodzi Elka. Mówi Piotrowi, że Pati chce zeznawać przeciwko Dominowi. Zduński radzi jej, by pozostałe dziewczyny też złożyły zeznania. Inaczej może mieć problem. Paweł i Joanna czekają na rozprawę rozwodową. Do sądu przychodzą Maria i Laura. Ignorują Joasię i witają się ze Zduńskim. Chcą go wesprzeć. Przed sądem na Pawła czeka Piotr i zabiera go do siebie na obiad. Wraca smutna Kinga - nie przeprowadziła wywiadu z Kajetanowiczem!


"Klan" - Nowe odcinki

odc. 2312 Martyna i Maciek w towarzystwie mam składają papiery w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zakłopotany urzędnik tłumaczy, że nie może zgodzić się na ślub osób niepełnosprawnych. Postanawia skierować sprawę do sądu rodzinnego... Odkąd urodził się Stefanek, Michał jest notorycznie zmęczony. Nie pomaga zaangażowanie mamy Zyty. Natomiast Kamila nie dostaje się na studia. Chce iść do pracy, mimo iż Ela i Jerzy są temu przeciwni...

odc. 2313 Kamila jest obrażona na Błażeja, który postanowił wyjechać na studia do Szkocji. Grażyna z Maćkiem i Martynka z mamą odwiedzają gabinet prawniczki, specjalistki od prawa rodzinnego. Adwokatka uprzedza, że najpierw musi poczekać na opinię biegłego psychologa, który zbada sprawę. Rozżalony Maciek zagląda do Norberta, który uczy się do egzaminu magisterskiego w domu. Pyta, czy oni z Olą też mają problemy z wzięciem ślubu, skoro wciąż nie są małżeństwem... Michał wraca po pracy do domu. W mieszkaniu zastaje tylko teściów zajętych zabawą ze Stefankiem. Zyta umówiła się z koleżankami ze szpitala w kawiarni. Okazuje się, że to spotkanie biznesowe.

odc. 2314 Zyta zwierza się matce ze swojego pomysłu na biznes. Zaskoczona kobieta słucha o nauce migania niemowlaków. Koziełło szykuje risotto na przyjazd żony ze SPA i zbiera siły na rozmowę o wyjeździe Błażeja do Szkocji. Surmaczowa jest wstrząśnięta perspektywą długiej rozłąki z wychowankiem. Michał wpada na obiad na Sadybę. Żali się, że w domu nikt nie ma czasu dla niego gotować...

odc. 2315 Błażej czeka z bukietem kwiatów na Kamilę w parku. Pociesza dziewczynę, że postara się często przyjeżdżać do Polski, a ona przecież też może odwiedzać go w Szkocji. Kamila nie chce, żeby Błażej wyjeżdżał. W domu chłopak zastaje zapłakaną Surmaczową. Z kolei Henia przyjeżdża do Lubiczów i szuka u nich w domu Bolka. Przyznaje, że mąż powinien unikać alkoholu, bo ma z tym problem.


"Barwy szczęścia" - Nowe odcinki


odc. 771 W domu Zwoleńskich po wyjeździe Pawła mieszkańcy są w minorowych nastrojach. Natalia mówi Ksaweremu, że ich związek nie ma sensu. Basia zwierza się Róży z problemów Sary. Marlena przyznaje Kasi, że marzy o tym, by być niezależna. Tak, jak Sławek.

odc. 772 Adam próbuje zbliżyć się do Sary. Wie, że nie zmusi jej, by go znowu pokochała. Dziewczyna jest dla niego oschła. Pozwala mu jednak zajmować się Johnem bez ograniczeń. Anna i Jerzy rozmawiają o Malwinie. Decydują się na wyjazd do siedliska, by zobaczyć, jak jej się układa.

odc. 773 Ksawery znajduje ogłoszenia sprzedaży domu jego rodziców. Pokazuje je ojcu, a ten jedzie do Aliny... Maria idzie na spotkanie z Kostrzewskim. Marek zaprasza Marysię do domu na kolację ze śniadaniem. Wieczorem Pyrka waha się, czy tak powinna zacząć tę znajomość.

odc. 774 Maria budzi się u Marka. Chce jak najszybciej opuścić mieszkanie kochanka. Adam rozmawia przez telefon z... Susan. Mówi, że tęskni i niebawem do niej wróci. Przed domem dochodzi do bójki Adama z Bobem. Maja i Iga uważają, że dla Marty liczy się tylko Robert.

"Pierwsza miłość" - Nowe odcinki

odc 1535 Po raz pierwszy w historii Wadlewa mieszkańcy będą świętować podwójną uroczystość ślubną: Emilka wychodzi za Bartka, a Wiktoria powie "tak" Ryśkowi. Jagna nie akceptuje przyszłej małżonki swojego syna i bez oporów krytykuje jego wybór. Na weselu pojawiają się też Marysia z Hubertem. Z kolei Paweł próbuje wrócić do normalności po rozstaniu z Anną. Wraz z Arturem wpadają w imprezowo-alkoholowy cug... Patrycja wraca do Wrocławia i błaga Radka, by pozwolił jej u siebie zamieszkać.

odc. 1536 Pomiędzy Śmiałkiem i Jagną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Mimo to, uroczystości weselne przebiegają bez większych zakłóceń. Ewa proponuje Błażejowi, by dłużej nie chowali urazy i zostali kumplami, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. Chłopak postanawia zaryzykować...

odc. 1537 Bartek i Jacek czują się zażenowani zachowaniem Jagny na weselu. Pan młody bez słowa podchodzi i daje Wojtusiowi w twarz. Dochodzi do poważnej bójki! Natomiast Błażej nie może się oswoić z myślą, że on i Ewa będą mieli dziecko. Grzegorz z kolei jest szczęśliwy.

odc. 1538 Ewa udaje się na konsultację do doktora Turczyka. Dla obojga nie jest tajemnicą, że dziewczyna nie jest w ciąży! Lekarz przez przypadek mówi Markowi prawdę. Dragon wprowadza Radka w szczegóły swojego nowego planu przestępczego. Na swoją kolejną ofiarę upatrzył sobie Grażynę Weksler.

"Na Wspólnej" - Nowe odcinki

odc. 1623 Tuż przed pogrzebem Janusza Marta znika. Kamil znajduje ją w mieszkaniu Gajewskiego. Zabiera siostrę na ceremonię. Nagle Hoffer widzi znajomego mężczyznę... W prasie ukazuje się zdjęcie Żanety w namiętnym uścisku z Damianem!

odc. 1624 Prowadzący śledztwo informują Martę, że kierowca TIR-a nie poniesie kary za śmierć Janusza. Do Sławka przyjeżdża jego córka - Daria. Monika przychodzi do biura Damiana i przeprasza Żanetę za wczorajszą awanturę. Uważa jednak, że narzeczony powinien ją zwolnić.

odc. 1625 Marek wyjeżdża służbowo na kilka dni - Danka znowu zostaje sama... Zimińska coraz częściej myśli o tym, by zapisać się na kurs tanga. Maks odradza Izie i Andrzejowi zaciąganie kolejnego kredytu na firmę.

odc. 1626 Kinga denerwuje się przed spotkaniem ze Smolnym. Dyrektor proponuje, że poprowadzi negocjacje w jej imieniu. Sławek proponuje Renacie, by razem z Darią wyjechali na urlop. Natomiast Marta postanawia wrócić do pracy. Kamil jej to stanowczo odradza i proponuje wizytę u psychologa.


"Ranczo"

odc.44 Czerepach zakłada się z wójtem, że za pomocą technik manipulacji uda mu się uwieść księgową, panią Lodzię.

odc.45 Na koncercie Joli i Pietrka zjawia się redaktor, który obiecuje napisać recenzję. Po jej ukazaniu się wokalistka traci głos.

odc.46 Zmienne nastroje gospodyni dają się we znaki mieszkańcom plebanii. Księża sugerują Japyczowi, by zabrał żonę na wczasy.

odc.47 W Wilkowyjach zjawiają się gangsterzy, którzy zaczynają szantażować lokalnych przedsiębiorców, żądając haraczy.

odc.48 We wsi powstaje telewizja internetowa. Ma to kluczowe znaczenie dla kampanii wyborczej.

odc.49 Zbliża się dzień wyborów wójta. Debata pomiędzy Lucy a Koziołem ma burzliwy przebieg.

odc.50 Do Wilkowyj przyjeżdża ciotka wójta i księdza, która postanawia pogodzić braci.

"Siła wyższa" - Nowy serial!

odc.1/13 Perypetie czterech franciszkanów, gwardiana Jana oraz braci Wojciecha, Jerzego i Roberta, z podupadającego klasztoru na prowincji. Razem z nimi mieszkają mniszka Bazylia, która pomaga im w codziennych obowiązkach, i jąkała Franek. Wkrótce dołącza do nich siostra Bazylii, Dorota, która niedawno straciła pracę i próbowała popełnić samobójstwo. Tymczasem w pobliskim budynku biznesmen Tomasz postanawia otworzyć buddyjski ośrodek medytacji i relaksacji. Przedsiębiorca przyjeżdża na miejsce razem z córkami, licealistką Alą i Agatą, która niedawno została wyrzucona ze studiów. Witają ich mistrz Tashi Ga oraz jego asystentka Urszula. Przerażeni wizją innowierczej działalności w bliskim sąsiedztwie mnisi postanawiają za wszelką cenę pozbyć się wroga. Wysyłają na przeszpiegi brata Roberta.

"Czas honoru" - Nowy sezon


odc.53 Maj 1945 roku. Michał i Władek walczą w leśnym oddziale partyzanckim. Po jednym z ataków AL zaczynają podejrzewać, że w ich szeregach jest zdrajca. Bronek wykonuje wyroki śmierci na komunistycznych konfidentach. Mieszka z Wandą w podwarszawskiej czynszówce. Janek, były więzień niemieckiego obozu pracy, odzyskuje wolność. Helena zbiera informacje o córce w punkcie poszukiwawczym na Pradze. Tam znajduje ją mąż Kazimierz. W tym samym miejscu Władek i Michał szukają swojej matki. Spotykają Celinę, która pracuje w komunistycznym wydawnictwie jako tłumaczka. Ada Lewińska, dyrektorka Departamentu V Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, zleca pułkownikowi Wasilewskiemu odnalezienie dwunastu polskich skoczków, którzy zostali zrzuceni podczas wojny na teren kraju."Julia" - Nowe odcinki


odc.113 Monika jest zła na Janka. Tymczasem on informuje rodziców, że się z nią rozstał. Agnieszka odwiedza Sławka i przedstawia mu ich plan działania. Julia zastanawia się, czy powinna dać mu kolejną szansę.

odc.114 Agnieszka rozmawia w klinice z Julią, co nie podoba się Sławkowi. Uważa, że nie powinna zwracać na siebie uwagi. Julia wyznaje Kasi, że dręczą ją wyrzuty sumienia związane z Jankiem.

odc.115 Monika widzi w Sławku swojego sojusznika i postanawia go zdobyć. Janek dowiaduje się od brata, że Malicki wyznał Julii miłość. Jest gotowy zawalczyć o uczucia swojej ukochanej.

odc.116 Janek chce się spotkać z Julią. Monika robi wszystko, aby do tego nie doszło. Sławek zaprasza dziewczynę na kolację. W tej samej restauracji zjawia się Janicki. Widzi, jak para się całuje.

"Na linii strzału" - Nowość

odc.1 W tajemniczych okolicznościach ginie siedemnastoletni syn gangstera Frankiego Santoro, którego ochraniają agenci federalni Mary Shannon i Marshall Mann. Funkcjonariusze za wszelką cenę próbują się dowiedzieć, kto mógł zlecić zabójstwo chłopaka.

"Prawo Agaty" - Nowy sezon

odc.1 Agata i Maciek wracają z wakacji. Prawniczka dowiaduje się, że jej ojciec został oskarżony o podanie zawodnikowi dopingu. Nie chcąc niepokoić córki, zwrócił się o pomoc do Dębskiego. Agata nie zamierza jednak biernie przyglądać się procesowi.

"Na dobre i na złe" - Nowe odcinki

odc.489 Doktor Goldberg jest wdzięczna Falkowiczowi za uratowanie życia. Ciężko ranny lekarz przebywa na oddziale kardiochirurgii. Jest świadomy tego, że umiera. Prosi Piotra, by przejął po nim klinikę. Gawryło wyznaje Hanie, że jest dla niego bardzo ważna.

"Świat według Kiepskich" - Nowe odcinki

odc.393 Za namową sąsiadki Halina postanawia napisać autobiografię. By uatrakcyjnić historię swojego życia, ubarwia pewne fakty. Gdy Ferdek się o tym dowiaduje, urażony zaczyna grozić rozwodem. Reakcje sąsiadów i dzieci również są gwałtowne.

"Kości"

odc.131 Pracę w Jeffersonian Institute rozpoczyna Finn Abernathy. Dwudziestolatek dość szybko zdobywa sympatię Cam i Brennan, ale Hodgins jest do niego negatywnie nastawiony, podobnie jak prokurator Caroline Julian, która zna jego mroczną przeszłość.

"Głosy"

odc.25 W telewizji zostaje wyemitowane nagranie, na którym widać, jak minister spraw zagranicznych Diane Feeny uprawia seks z nieznajomym. Agentom udaje się ustalić jego tożsamość. Niebawem mężczyzna znika. McCluskey prosi o pomoc Toby’ego.

"Dynastia Tudorów" - Nowy sezon

odc.1/10 Rok 1530. Henryk VIII jest zdeterminowany, by uzyskać rozwód i móc ożenić się z Anną. Cromwell i Tomasz Boleyn starają się przekonać biskupów, by uznali króla jako głowę Kościoła. Tymczasem mnożą się spiski przeciwko kochance monarchy.

"Mentalista"

odc.9 CBI poszukuje sprawcy morderstwa dwóch policjantów i narzeczonej pracownika służby zdrowia. Wynik badań balistycznych wskazuje na związek tej sprawy z wcześniejszymi zabójstwami funkcjonariuszy. Patrick korzysta z pomocy chiromantki i astrolog Ellis Mars.

"Lekarze" - Nowość!

odc.1/13 Perypetie Alicji Szymańskiej - ambitnej młodej lekarki stawiającej dopiero pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. W obliczu nieoczekiwanych przeciwności losu kobieta postanawia otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Wszystko zaczyna się, kiedy Alicja razem z ordynatorem warszawskiego szpitala Krzysztofem Florczykiem ma przeprowadzić w Toruniu skomplikowaną operację. Pacjentką jest matka Elżbiety Bosak, dyrektorki toruńskiego szpitala miejskiego Copernicus. Operacja się udaje, a Alicja otrzymuje ofertę stażu specjalizacyjnego z transplantologii. W drodze powrotnej do Warszawy Krzysztof nieoczekiwanie oświadcza się jej. Kobieta jest zaskoczona, ponieważ wcześniej nie rozmawiali o sformalizowaniu swojego związku i zakładaniu rodziny. Podejmuje zaskakującą decyzję.


"Ojciec Mateusz" - nowy sezon

odc.96 Dalsze perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, który pomaga policjantom w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych. Dobiega końca kadencja pani burmistrz. Justyna Malec postanawia ubiegać się o reelekcję. Niespodziewanie kampania wyborcza przybiera bardzo ostrą formę, a miejscowa gazeta publikuje materiały kompromitujące władze. Okazuje się, że anonimowy informator przekazał redakcji dokumenty, z których wynika, że jakiś czas temu Justyna Malec zleciła prace budowlane firmie Complex bez ogłoszenia przetargu. Kobieta jednak zarzeka się, że nic takiego nigdy nie miało miejsca. Zmartwiona prosi o pomoc ojca Mateusza. Dociekliwy duchowny rozpoczyna prywatne śledztwo w tej sprawie i po pewnym czasie wpada na interesujący trop.

"Paradoks" - Nowość

odc.1/13 Niepokorny inspektor Komendy Głównej Policji Marek Kaszowski działa nieszablonowo, co nie zawsze podoba się jego zwierzchnikom i sprowadza na niego kłopoty. Do jego ekipy należą między innymi aspirant Jacek Czerwiński i policjantka Monika. Śledczy współpracują też często z patolog Basią. Do zespołu Marka dołącza podkomisarz Joanna Majewska - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora. Niebawem angażuje się ona w śledztwo dotyczące seryjnego mordercy młodych kobiet. Od początku jest świadoma, że akta, które otrzymała do wglądu, są niepełne, a inspektor Kaszowski i jego współpracownicy nie informują jej o wszystkim, by utrudnić prowadzenie sprawy.

"Moda na sukces" - Nowe odcinki

odc.5666 Bill szykuje dla Katie niespodziankę. Okazuje się, że to on kupił domek na plaży, który sprzedał Eric. Proponuje ukochanej, aby zamieszkali w nim razem. Katie zgadza się. Steffy zabiera Owena na wyprawę do jaskini.

odc.5667 Katie znajduje płytę DVD z nagraniem od nieżyjącego Spencera dla jego syna. Odkrywa, że ojciec poprosił Billa o zniszczenie Erica, Donny i Brooke za krzywdy, jakie wyrządzili Stephanie.

odc.5668 Nick i jego matka zastanawiają się, gdzie zniknął Knight. Jackie niepokoi fakt, że po ostatnich wydarzeniach jej mąż za bardzo zbliżył się do Steffy. Obawia się, że może go stracić.

odc.5669 Stephanie jest załamana, gdyż zły stan zdrowia uniemożliwia jej wykonywanie obowiązków. Pam zachęca ją, aby wyznała współpracownikom prawdę. Ta ogłasza, że chce odejść z firmy.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.203 Śledczy szukają sprawcy podwójnego morderstwa. Dochodzenie utrudnia fakt, że miejsce zbrodni zostało zalane przez wodę z hydrantu. Dzięki danym znalezionym w komputerze jednej z ofiar, czterdziestoletniego Marvina, detektywi wpadają na pewien ślad.

"Hotel 52" - Nowy sezon

odc.66 Od tragicznego pożaru mija pół roku. Dzięki uporowi Natalii Hotel 52 znów działa. Artur podwozi Lipską do pracy. Jego auto zatrzymuje zapłakana panna młoda, Sonia Sawicka. Odjeżdża z nim, zostawiając przed budynkiem zdezorientowanego narzeczonego.

"Przyjaciółki" - Nowość

odc.1 Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki, które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Impreza okazuje się udana i wszyscy dobrze się bawią. Dobrą atmosferę psuje SMS od Zuzy. Okazuje się, że Anka zniknęła.

"Seks, kasa i kłopoty"

odc.1 Nick chce spędzić urodziny z Lisą. Jego plany krzyżują Tripp i Leticia, którzy organizują dla prawnika huczne przyjęcie na jachcie. Na imprezie nieoczekiwanie zjawia się policja. Stróże prawa twierdzą, że ktoś z Darlingów odpowiada za śmierć Dutcha George’a.Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje