Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w twoich ulubionych serialach!

Rozpoczął się letni sezon powtórek. Jakie seriale chętnie sobie przypomnicie?

Reklama

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(1) Ewa Drawska mieszka w stolicy i pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety. Wskutek intrygi szefa trafia do filii firmy w Zakopanem. Ma tam poprawić wyniki sprzedaży. Kobieta chce wypełnić powierzone jej zadanie i jak najszybciej wrócić do Warszawy

(2) Ewa spotyka się z Elizą - redaktor naczelną dziennika "Tu i Teraz". Kobieta, która bardzo boi się nowej konkurencji, nie jest nastawiona do Drawskiej przychylnie. Tymczasem do Zakopanego przyjeżdża matka Ewy.

(3) Po nieprzyjemnej rozmowie z Drawską Wika ucieka w góry. Ulega poważnemu wypadkowi. Artur zgłasza jej zniknięcie Bartkowi, który okazuje się ratownikiem górskim. Wyruszają na akcję poszukiwania zaginionej.

"Ja wam pokażę!"

(6) Judyta podejmuje się opieki nad synem kuzynki Agnieszki. Aby się z nią spotkać, wychodzi z pracy. Jagoda pomaga jej ukryć przed naczelnym nieobecność w redakcji.

(7) Podczas Wigilii Tosia obserwuje rodziców, którzy są w świetnych humorach. Chowa komórkę matki. Gdy Adam dzwoni na telefon stacjonarny, słuchawkę podnosi Eksio.

(8) Jasełka reżyserowane przez Tosię odnoszą sukces. Nastolatka chce to uczcić z rodzicami. Ojciec wymawia się spotkaniem służbowym. Naprawdę odbiera Jolę z dworca.

(2) Elwira zamierza sprzedać sklep, w którym pracuje, i otworzyć salon piękności. Marysia i Antek wracają do Warszawy. Paula zostaje na Mazurach. Małgosia znajduje w domu schowaną butelkę koniaku, którą Janusz dostał od pacjenta. Prosi matkę o radę, jak się zachować w tej sytuacji.

(1, 2) Inspektor Chudziszewski i jego dwaj podwładni po spektakularnej wpadce na służbie zostają karnie przeniesieni do komisariatu na warszawskiej Pradze. Ze zmianą miejsca pracy wiąże się również przeprowadzka. Wraz z żoną Lolą, córką Kasią i swoją matką, Teresą, policjant przenosi się do zaniedbanej kamienicy.

(12) Matka Piotrka chce go wspierać po wyjeździe Izy. Ingeruje w życie jego i Krzysztofa, który wydaje się zadowolony z tej sytuacji. Adam i Julia otrzymują pozytywną decyzję w sprawie adopcji. Mogą zaopiekować się ośmioletnią córką narkomanki. Doświadczona przez los dziewczynka jest jednak wobec nich bardzo nieufna.

(37) Brennan zostaje wezwana przez Bootha na miejsce kolejnej zbrodni. Wszystkie okoliczności morderstwa bardzo przypominają te, które zostały opisane w jej najnowszej książce. W śledztwie ma pomagać im Sullivan. W rzeczywistości zamierza on chronić Brennan. Jego opiekuńczość staje się dla niej trudna do zniesienia.

(14) Zaginął głuchoniemy chłopak. W 2006 roku ślad urwał się całkowicie, a dochodzenie utknęło w martwym punkcie. Niedawno w szkolnym schowku znaleziono ślady krwi zaginionego, które upewniły śledczych w przekonaniu, że chłopiec nie żyje. Rozpoczyna się poszukiwanie ciała i zabójcy.

"Trzeci oficer"

(2) Sent zostaje zmuszony przez Matejewskiego do współpracy. Przenosi się więc z Krakowa do Warszawy. Jego zadaniem jest dostanie się do grupy pościgowej CBŚ i zdobycie zaufania Kruszona. Zespół Sznajdera kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa emerytowanego generała policji, Koneckiego

(122) Mac i jego ekipa badają sprawę morderstwa młodego tancerza. Dziewczyna zmarłego, która była z nim tamtego wieczoru, nic nie pamięta. Śledczych zastanawia niezidentyfikowany pocisk w ciele ofiary. Wkrótce okazuje się, że zamordowany dzień przed śmiercią zdobył wysoką nagrodę...

(1/21) Inżynier Stefan Karwowski jest mężem Madzi i ojcem dwójki dzieci. W dniu czterdziestych urodzin uświadamia sobie, że zamknął się w jego życiu najważniejszy rozdział. Odwiedza kolegę, doktora Karola Stelmacha, który udziela mu krzepiącej rady.

(2) Karwowski postanawia rzucić palenie. Jednak życie budowniczego Trasy Łazienkowskiej toczy się w tak nerwowej atmosferze, że jest mu niezwykle trudno wytrwać w tym postanowieniu. Magda próbuje mu pomóc.

(3) Stefan przeżywa kryzys wieku średniego. Energię życiową budzi w nim nowo poznana młoda i seksowna pielęgniarka. Jego frustracja znika, a zachowanie zmienia się całkowicie. Zaczyna to niepokoić jego żonę i przyjaciół.

"U Pana Boga w ogródku"

(1/12) W ramach programu ochrony świadków gangster Żuraw zostaje przeniesiony do miasteczka Królowy Most, gdzie zamieszkuje pod zmienionym nazwiskiem. O tym, kim jest naprawdę, wie jedynie komendant lokalnej policji. Były gangster wciąż jednak pakuje się w kłopoty...

(28) Rainer świętuje aresztowanie działaczy polskiego podziemia. Spiskowcy przygotowują się do odbicia kolegów. Nie wiedzą, że w ich grupie jest agent Halbego. Karol zawiera umowę ze Staszkiem. W zamian za ochronę sowieckiego emisariusza chce, by pomógł mu przedostać się do Lwowa.

"Seks, kasa i kłopoty"

(5) Nick poznaje miliardera Simona Eldera, z którym bardzo wiele go łączy. Bliźnięta Jeremy i Julia wkrótce obchodzić będą 25. urodziny. Nie mogą jednak porozumieć się w sprawie przyjęcia.

(6) Patrick, szantażowany kolejnymi kompromitującymi zdjęciami, ponownie prosi Nicka o pomoc. Ten dokonuje zaskakującego odkrycia. Jeremy rozpoczyna pracę w firmie ojca.

(7) Zbliża się dzień ślubu Karen. Kobietę nachodzą coraz poważniejsze wątpliwości. Z Brazylii powraca matka nieślubnego syna Briana i ku rozpaczy chłopca chce go odzyskać.

(8) Nick liczy na to, że uda mu się spędzić Święto Dziękczynienia z żoną i córką. Tripp jednak chce, by zajął się w tym czasie aranżowaniem spotkania z Simonem Elderem.

(2) 1939 r. Na podstawie porozumienia między Niemcami i ZSRR NKWD wydaje gestapo więźniów. Przyjmuje ich Sauer. Jorg żąda przekazania mu oficera polskiego wywiadu, kpt. Czernego. Marzec 1945 r., zamek Czocha. Matheas Beer wertuje akta Jorga i znajduje wzmiankę o tym wydarzeniu.

"Pod osłoną nocy"

(3, 4) Beth próbuje wrócić do równowagi po rewelacjach na temat detektywa. Stara się jednocześnie pomóc mu w schwytaniu renegata, który nie potrafi sobie poradzić ze swoimi skłonnościami. Mick zostaje ranny w trakcie poszukiwań młodej kobiety, która rzekomo ukrywa się na pustyni.

"Stawka większa niż życie"

(7) Rok 1943. Torturowana przez Niemców aliancka agentka ujawnia tajne plany swoich przełożonych. Aby potwierdzić zdobyte w ten sposób informacje, Kloss i major Hanna Bosel zostają wysłani do małej miejscowości Lisko.

(8) J-23 pracuje nad planem zbombardowania niemieckich zakładów produkujących najnowszy model czołgu. Niestety, Niemcy aresztują łącznika polskiej organizacji podziemnej, któremu Hans miał przekazać meldunek.

(9) Płk Kraft chce wykorzystać bliźniaków, których życiowe drogi się rozeszły. Wacek jest agentem wywiadu polskiego, a Eryk pracuje dla Niemców. Kraft proponuje temu drugiemu, by zajął miejsce brata. Eryk zgadza się na to.

(19) W szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który utrzymuje, że potrafi rozmawiać z Bogiem. House sądzi, że chłopak jest naciągaczem. Wkrótce sceptycyzm lekarza zostaje wystawiony na próbę. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji mózgu, ponieważ obawia się, że straci swój dar.

"Zaginiona"

(2) Tokarscy jadą do Zakopanego, gdzie przeszukują okolice i rozklejają zdjęcia zaginionej córki. Kiedy policja odnajduje zwłoki młodej kobiety, małżeństwo zostaje wezwane, by zidentyfikować ciało. Okazuje się, że nie jest to ich dziecko. Wkrótce Marta odbiera telefon z żądaniem okupu.

"Sąsiedzi"

(69) Rodziny Cwał-Wiśniewskich i Bogackich wybierają się na pokaz mody słynnego projektanta Euzebiusza. Dziwaczne i drogie stroje podobają się Patrycji i Helenie. Ich mężowie są jednak zgodni, że prezentowane kreacje są śmieszne i zdecydowanie za drogie.

(70) W klubie Tropicana Cezary i jego zespół mają zaprezentować swoją najnowszą rewię w obecności ważnych redaktorów z telewizji. Cała sprawa utrzymywana jest w tajemnicy przed Patrycją, która marzy o występie z mężem.

(71) Piotruś i Czaruś dostają od kolegi pieska, który nieustannie szczeka. Denerwuje to lokatora Bogackich. Pan Pilica oświadcza, że jeśli Cwał-Wiśniewscy nie pozbędą się psa, on wyprowadzi się, żądając zwrotu wpłaconych pieniędzy.

(1/13) Anka dowiaduje się, że na skutek redukcji etatów została zwolniona z pracy. W domu czeka na nią kolejna niespodzianka. Jej córka Mania zorganizowała dla rodziców przyjęcie z okazji ich szesnastej rocznicy ślubu. Anka czuje się szczęśliwa, ale jeszcze tego samego wieczora jej mąż oświadcza, że odchodzi do innej kobiety.

"Zagadki umysłu"

(4) Doktor Gallagher opiekuje się ośmiolatkiem, który próbował popełnić samobójstwo. Chłopiec jest uzależniony od gier komputerowych. Jednocześnie Jack kontynuuje poszukiwania siostry. Nora odkrywa, że jej nastoletnia córka publikuje w internecie swoje prowokujące zdjęcia.

(53) Zamordowany zostaje Andrzej Randa. Policja podejrzewa żonę ofiary. Małżonkowie byli w trakcie rozwodu. Niebawem funkcjonariusze znajdują wśród rzeczy zmarłego wizytówkę jednej z agencji matrymonialnych. Okazuje się, że Andrzej był jej klientem. Ksiądz Mateusz postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie.

"Impas"

(10, 11) Poniżany przez rówieśników uczeń Cary Steckler i jego koledzy porywają trójkę innych nastolatków, by wymierzyć im sprawiedliwość. Agenci Matt i Emily rozmawiają z chłopcami. Negocjatorzy muszą także działać nielegalnie na terenie Meksyku, by dopaść szefa kartelu narkotykowego.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama