Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(843) W Dniu Zakochanych Marek wyznaje Dorocie, że ma pięcioro dzieci. Kobieta jest tym zbulwersowana. Marta odkrywa, że Monika wysłała Andrzejowi SMS z zaproszeniem na kolację. Między narzeczonymi dochodzi do sprzeczki. Adam, który leży ze złamaną nogą w szpitalu, prosi Budzyńskiego, by przekazał Agnieszce walentynkowy upominek. Prawnik wybiera się do koleżanki późnym wieczorem. Pod wpływem impulsu idzie z nią do łóżka. Maria wraca z Basią do Gródka. Wieczorem Renia przynosi jej tragiczną wiadomość. Artur był świadkiem wypadku, w którym o mało nie zginął redaktor Bogucki. Lekarz cudem uratował mu życie, jednak sam doznał poważnego urazu.

(114) Za wyłudzone od Sagowskiego pieniądze Konstancja zatrudnia Roberta. Liczy, że nowy plan pozwoli jej odzyskać narzeczonego.

(115) Aneta bezskutecznie namawia Feliksa na wspólne wakacje. Obawia się, że partner nie jest tak zaangażowany w związek jak kiedyś.

(116) Rafał próbuje się dowiedzieć od Basi, dlaczego Aneta go pocałowała. Konstancja wciela w życie swój misternie uknuty plan.

(117) Po nieudanym spotkaniu z kuratorką Artur i Monika próbują przewidzieć, co im grozi w przyszłości. Dzieci uciekają z domu.

(607) Tomek po raz kolejny tłumaczy się pracą i odwołuje spotkanie z Magdą. Jerzy jest zachwycony nową asystentką i wychwala dziewczynę przy żonie. Anna ma jednak na jej temat swoje zdanie.

(608) Szef Walawskiej zleca redaktorce, żeby stawiała na artykuły, których tematem będą skandale. Zdzisio znajduje w taksówce torbę z 50 tysiącami złotych.

(609) Taksówkarze i ich żony, Basia i Róża, zostają aresztowani. Przemek próbuje odnowić relacje z Malwiną. Ona jednak boi się, że znów będzie przez niego cierpieć.

(610) Hubert wciąż myśli o Patrycji. Czuje się źle w towarzystwie Klary. Agata oznajmia matce, że rzuca szkołę. Alek namawia Iwonę, żeby zamieszkali u jego rodziców.

"Ja wam pokażę!"

(1/13) Judyta pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet i sama wychowuje osiemnastoletnią Tosię. Po rozwodzie związała się z Adamem. Mężczyzna podczas wyjazdu nad morze oświadcza się jej.

(2) Tosia wolałaby, by jej rodzice znowu byli razem. Gdy dowiaduje się, że jej ojca opuściła Jola, postanawia pogodzić go z Judytą. Adam otrzymuje stypendium w USA.

(3) Po wyjeździe Adama Judyta czuje się osamotniona. Wskutek incydentu z udziałem byłego chłopaka Tośki dyrektorka szkoły zawiesza dziewczynę w prawach ucznia.

(4) Tosia oświadcza matce, że nie pojedzie z nią do Adama na Boże Narodzenie. Ula doradza Judycie, żeby napisała narzeczonemu, że nie spędzą razem świąt.

(1/13) Gosia i Janusz tworzą szczęśliwy związek. Kobieta zaprasza mieszkańców wsi na uroczyste otwarcie pensjonatu. Wkrótce zjawiają się u niej grupa Szwedów oraz czterech ichtiologów chcących wynająć pokoje. Przyjeżdża również Marysia z Kubą oraz przyjaciółką Paulą.

(36) Booth i Brennan prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa zamożnego sponsora Jeffersonian Istitute, Terry'ego Bancrofta. Hodgins próbuje ukryć przed wszystkimi fakt, że znał go osobiście. Sullivan tymczasem oczekuje, że Booth poradzi mu, jak umówić się na randkę z Brennan.

(1/13) Marzec 1945 roku. Kapitan Johann Jorg przekazuje na Zachód informacje o nowych niemieckich rakietach. Okazuje się, że naziści zbudowali je, odczytując zakodowane depesze radzieckich szpiegów. Umożliwiła im to maszyna deszyfrująca, którą ma zdobyć Jorg.

(1462) Sylwia, była żona Janusza, zapowiada, że wkrótce wychodzi z ośrodka leczenia uzależnień i zamierza odwiedzić syna. Gosia decyduje się porozmawiać z Piotrem na temat ich związku.

(1463) Weronika zwierza się szwagierce, że zdradziła męża. Jest pewna, że zaszła w ciążę z Sebastianem. Uważa, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie aborcja.

(1464) Magda mówi Igorowi, że została zwolniona z pracy. Klient biura podróży chce odzyskać pieniądze za niewykorzystaną wycieczkę. Grozi Ewie i Żanecie sądem.

(1465) Janusz opowiada Marcie o uzależnionej od narkotyków Sylwii. Wkrótce kobieta zjawia się u nich. Oznajmia, że zakończyła terapię i radośnie wita byłego męża i synka.

"Stawka większa niż życie"

(3) Rok 1942. Dr Pulkowski, który przed wojną prowadził badania nad nowym typem silnika odrzutowego, zostaje schwytany. J-23 ma odbić polskiego naukowca.

(4) Kloss otrzymuje rozkaz zlikwidowania agenta wywiadu brytyjskiego, który działa na terenie konsulatu niemieckiego w Turcji. Na miejscu kontaktuje się z madame Rose.

(5) Rok 1943. Kloss musi zdobyć plany nowych konstrukcji wojskowych od przebywającego w Warszawie profesora von Henninga. Decyduje się uwieść jego córkę, Benitę.

(6) Uchodzący za Austriaka hrabia Edwin Wąsowski zostaje aresztowany. Za namową Klossa fałszywie oskarża wysokich rangą oficerów o spisek przeciwko Hitlerowi.

"Głęboka woda"

Odcinek pilotowy

Losy grupy pracowników domu pomocy społecznej. Od niedawna dyrektorem ośrodka jest bezkompromisowy Wiktor Okulicki. Stara się poprawić jakość oferowanych usług, by jak najlepiej dbać o interesy podopiecznych. Wiktor i jego pracownicy pomagają rozwiązywać problemy ludziom, którzy nie mieli szczęścia w życiu.

"Seks, kasa i kłopoty"

(1) Nicholas George prowadzi renomowaną kancelarię prawniczą. Po śmierci ojca w katastrofie lotniczej dostaje propozycję objęcia stanowiska doradcy Trippa, głowy bogatej rodziny Darlingów.

(2) Nick ma wątpliwości, czy słusznie postąpił, przyjmując posadę prawnika rodziny Darlingów. Przekonuje się wkrótce, iż każdy z członków klanu ma własne problemy.

(3) George otrzymuje list, w którym nadawca szantażuje Darlingów ujawnieniem sekstaśmy zarejestrowanej podczas intymnej schadzki jednego z członków rodziny.

(4) Okazuje się, że ojciec Nicka był największą miłością Letitii Darling i tych dwoje przez wiele lat łączył namiętny romans. O zdradach żony dowiaduje się również Tripp.

(43) W Sandomierzu trwają przygotowania do konkursu tańca. Mają w nim wziąć udział m.in. Natalia z Piotrem i Noculowie. Nocą ktoś podpala przyczepę kempingową instruktora tańca Jaworskiego. W środku zostają znalezione jego zwłoki. Policja podejrzewa Fideckiego - ojca dziewczyny, która miała romans z ofiarą.

(1331) Radek prosi Miksera o pomoc przy egzaminie komisyjnym. Mikołaj ma mu dyktować odpowiedzi przez sprzęt podsłuchujący.

(1332) Mirek szykuje się do wyjazdu do Londynu. Śmiałek, Emilka i Patryk nie mogą pogodzić się z myślą, że stracą tak bliską im osobę.

(1333) Manuel atakuje Kingę paralizatorem i wywozi ją do opuszczonego magazynu. Zamierza wykorzystać ją do zemsty na Pawle.

(1334) Marysia ma skurcze porodowe. Próbuje dodzwonić się do Huberta. Ten zjawia się w mieszkaniu dziewczyny w ostatniej chwili.

(11) Adam zaczyna się obawiać swojej przyjaciółki ze szkolnych lat. Zakochana w nim Beata Motyl zaprzyjaźniła się z jego żoną, co może się źle skończyć. Agnieszka traci kontrolę nad ilością wypijanego alkoholu i robi się coraz swobodniejsza w kontaktach z mężczyznami. Piotr staje się jej towarzyszem zabawy.

(5) Architekt Alan Foster zostaje wypchnięty przez okno we własnym domu. Jak się okazuje, w podobny sposób blisko 100 lat wcześniej zginął inny mieszkaniec tej rezydencji. Szukając podejrzanych, zespół CBI trafia do Victorii Abner, dawnej właścicielki posiadłości. Jane odkrywa, że motywem morderstwa jest ukryty w domu skarb.

(78) Na terenie Madison Square Park zasztyletowano młodego mężczyznę. Z kolei na schodach prowadzących do Metropolitan Museum of Art została zastrzelona kobieta. Sprawca zostawił broń, na której śledczy znajdują wyłącznie odciski palców ofiary. Okazuje się, że oba zabójstwa coś łączy.

(144) Calleigh Duquesne, Eric Delko i Tripp przyjeżdżają na miejsce, gdzie rzekomo zastrzelono Caine'a. Ciało porucznika zostało już jednak zabrane. Detektywi przystępują do szukania śladów mordercy. Zastanawiają się przy tym, jak to się stało, że Wolfe zjawił się na miejscu zbrodni tak szybko.

(27) Akcja, której celem był Reichsbank, kończy się sukcesem. Bronek, Janek, Michał i Władek otrzymują gratulacje od dowództwa. Spiskowcy z pomocą Tadeusza, nowego działacza ruchu oporu, wynoszą z grobowca ukryte tam worki z pieniędzmi. O akcji donosi Rappkemu grabarz Pociech.

(127) Na terenie szpitala ginie kilkumiesięczna dziewczynka. Dopóki się nie odnajdzie, pacjenci i personel muszą przebywać w tam, gdzie zastał ich alarm. House spędza kilka godzin na rozmowie z profesorem filologii klasycznej. Taub i Foreman, próbują zabić czas, przeglądając akta lekarzy.

"Zaginiona"

(1/7) Marek Tokarski, redaktor naczelny tygodnika, i jego żona Marta, właścicielka firmy przewozowej, nie poświęcają zbyt dużo uwagi swojej córce Urszuli. Podczas ferii zimowych maturzystka jedzie do Zakopanego. Wkrótce rodzice otrzymują wiadomość, że dziewczyna zniknęła.

"Zagadki umysłu"

(3) Tym razem pacjentem Jacka zostaje sławny profesor filozofii Gideon Graham. Mężczyzna wskutek rażenia piorunem zapadł w katatonię. By przywrócić go do zdrowia, Gallagher decyduje się na niekonwencjonalną i bardzo ryzykowną terapię. Dodatkowych problemów przysparza mu zainteresowanie córki pacjenta.

"Impas"

(8, 9) Po ośmiu latach bezczynności snajper z Los Angeles znowu atakuje. Jego ofiarami są głównie pracownicy budowlani. Agenci Matt Flannery i Emily Lehman próbują rozwikłać zagadkę motywu strzelca. Muszą też powstrzymać desperata, który porwał autobus pełen ludzi.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje