Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

odc. 1346 Przez przypadek Magda znajduje w jednej z szuflad pierścionek, który kupił dla niej Budzyński. Kobieta szybko domyśla się, że prawnik zamierza poprosić ją o rękę. Rozmowy z Wernerem i Marszałkiem zdają się potwierdzać jej przypuszczenia. W końcu przyparty do muru Wojciech zdradza córce, że Andrzej rzeczywiście miał w planach oświadczyny. Chodakowska, po głębokim zastanowieniu, postanawia szczerze porozmawiać z ukochanym o ich przyszłości. Deklaruje, iż bardzo go kocha, ale nie chce już kolejnego ślubu. Budzyński akceptuje jej punkt widzenia i... wręcza pierścionek, mówiąc, że jest to "zwykły" prezent. Tymczasem Ania i Szymek, po ucieczce z rąk porywaczy, dochodzą do siebie w szpitalu. Chłopcu właściwie nic nie dolega, ale dziennikarka jest w kiepskim stanie psychicznym i ma poważnie skręconą nogę. Mimo to, po rozmowie ze swoją informatorką Klaudią, postanawia opuścić szpital.

odc. 1347 Na kolejnej rozprawie rozwodowej Ala zjawia się w towarzystwie Marka. Kobieta zamierza poprosić Pawła, by pomógł jej dogadać się z córką. Jednak mąż nie chce z nią rozmawiać. Po zakończeniu rozprawy, w czasie której zostaje orzeczony rozwód Zduńskich, Ala z przerażeniem odkrywa, że Basia zniknęła. Na szczęście szybko okazuje się, że dziewczynka jest na Deszczowej. Kobieta natychmiast tam jedzie i po wejściu do ogrodu dostrzega, że Paweł rozmawia z przybraną córką. Po chwili okazuje się, że mężczyźnie udało się przekonać Basię, by bez oporów wróciła z mamą do Anglii. Chwilę po odjeździe dziewczynki przygnębiony Zduński znika z domu. Gdy Piotrek orientuje się, że brat wyszedł, zaczyna się niepokoić. O całej sytuacji informuje Marię i kilkanaście minut później rodzina i przyjaciele ruszają na poszukiwanie Pawła w okolicznych barach. W tym samym czasie Andrzejek odwiedza w areszcie swojego brata. Choć rozmowa przebiega bardzo burzliwie, Lisiecki dochodzi do wniosku, że nie może zostawić Bartka bez pomocy...

Reklama

Klan

odc. 3250 Po rozmowie z Beatą Dominika uznaje, że zamieszkanie na Sadybie będzie dobrym rozwiązaniem. Dziewczyna po raz kolejny przekonuje ojca, że nie zamierzała się zabić, a tabletki uspokajające przedawkowała przez pomyłkę. Tymczasem Agnieszka nie wie, jak rozwiązać sprawę Czakry.

odc. 3251 Po wizycie u lekarza w Elmedzie Ola zagląda do bufetu przychodni. Ze zdziwieniem zauważa przy jednym ze stolików Bognę i Andrzeja, zatopionych w rozmowie. Gdy Lubiczówna się do nich dosiada, Górzyński zaczyna z nią flirtować. Jakubowska jest tym zaskoczona.

odc. 3252 Kinga dowiaduje się od synów, że Michał zaproponował, iż będzie wypłacał im "pensje", jeśli zdecydują się pomagać w warsztacie. Kuczyńska nie jest zachwycona pomysłem Chojnickiego.

odc. 3253 W czasie wizyty kuratora u Piątkowskich okazuje się, że ktoś poinformował urzędnika, iż Norbert cierpi na schizofrenię. Sandra, która szybko się domyśla, że zrobił to Michał, postanawia się zemścić.

Na Wspólnej

odc. 2620 Nieświadomi grożącego im niebezpieczeństwa Roman i Antoni jadą na spotkanie z deweloperem. Gdy opuszczają jego biuro, nagle drogę zajeżdża im samochód. Po chwili padają strzały. Ranny Hoffer osuwa się na ziemię.

odc. 2621 Po przypadkowym spotkaniu z Natalią Marek nie potrafi przestać myśleć o swojej byłej kochance. Cały czas zastanawia się, dlaczego dziewczyna płakała.

odc. 2622 Gdy Roman odzyskuje przytomność, Honorata informuje go, że wyrzuciła Antoniego z domu. Hoffer jest w szoku, a chwilę później traci przytomność.

odc. 2623 Po informacji, że Sylwia po jednym dniu zrezygnowała z pracy, Zuza wpada w złość. Dzwoni do Ligockiej i oświadcza, że nie zamierza jej już pomagać. Jednak kilka godzin później, po kolejnej rozmowie z Sylwią, zmienia zdanie.

Barwy szczęścia

odc. 1791 Obsesja Julity, by zachować nienaganną sylwetkę w ciąży, bardzo martwi Józka. Piłkarz stara się przekonać ukochaną, że zbyt małe porcje jedzenia mogą sprawić, iż dziecko nie będzie się prawidłowo rozwijać. Jednak dziewczyna jest bardzo uparta.

odc. 1792 Zdenerwowani lokatorzy Gawrona zastanawiają się, co powinni zrobić. Renata ma już dosyć uciekania, ale Grzegorz twierdzi, że to jedyne wyjście z sytuacji. W końcu dzielą się pieniędzmi i każde ma ruszyć w swoją stronę. Jednak jest już za późno... Grzegorz wpada do Wiśniewskich i bronią terroryzuje sąsiadów.

odc. 1793 Nieświadomy dramatu rozgrywającego się w mieszkaniu Wiśniewskich, Bruno próbuje dostać się do domu matki. Chwilę później na klatce schodowej dochodzi do bójki. Na osiedlu "Pod Sosnami" padają strzały.

odc. 1794 Do szpitala w ciężkim stanie trafia Radek. Natomiast Bruno, przy którym policjanci znaleźli broń, zostaje przez nich zatrzymany. W tym samym czasie Aleks jest coraz bardziej niezadowolony z tego, że Aldona i Borys tak wiele czasu poświęcają Johnowi. W trakcie wyprawy na mecz między chłopcami dochodzi do kolejnej sprzeczki.

Pierwsza miłość

odc. 2620 Ponieważ Kubie nie udało się zgromadzić pieniędzy, których żądał jego prześladowca, musi się ukrywać. Ale dręczyciel odwiedza go w domu...

odc. 2621 Gdy Daniel dochodzi do siebie, Marysia stara się go przekonać, by zeznawał przeciwko matce. Jednak chłopiec nie chce o tym nawet słyszeć.

odc. 2622 Robert domyśla się, że Paweł ustawił walkę i postanawia go dotkliwie ukarać. Natomiast Seweryn ma proroczy sen, który opowiada Śmiałkowi.

odc. 2623 W czasie spotkania Filip proponuje Beacie pożyczkę w zamian za seks. Dziewczyna jest zszokowana.

Korona królów

odc.18 Jadwiga czuje się odrzucona przez syna. Chce wyjechać do Sącza, żeby wstąpić do klasztoru klarysek. Kazimierz sprzeciwia się woli matki. Niebawem dowiaduje się o ciąży ukochanej.

odc.19 Władca zastanawia się, czy żona dochowała mu wierności. Anna zapewnia go o swoim oddaniu i bezgranicznej miłości. Spokój królowej matki burzy list od syna.

odc.20 Na Wawelu dworzanie plotkują na temat potomstwa monarchy. Jadwiga rozważa powrót na zamek. Z kolei Kazimierz wydaje wyrok śmierci na zdrajcę Krystyna.

odc.21 Król stara się zawrzeć rozejm z Brandenburgią, co rodzi kolejny konflikt z biskupem Grotem. Następnie nadaje doradcom tytuły. Jadwiga spotyka się z oddaną przyjaciółką, Katarzyną Pilecką.


Na dobre i na złe

odc.693 Na ginekologię trafia ciężarna Jola, u której zaczęła się akcja porodowa. Kobieta z niecierpliwością czeka na przybycie męża. Tymczasem jej partner, który zarabia na życie jako złota rączka, próbuje naprawić piekarnik w mieszkaniu Victorii i Radwana. Zdenerwowany mężczyzna omal nie doprowadza do tragedii. Wkrótce przyjeżdża do Leśnej Góry w asyście lekarzy. Nową pacjentką profesora Barta zostaje Danka z guzem gonadotropinowym w przysadce mózgowej. Medyk podejmuje się skomplikowanej operacji wycięcia gruczolaka. Problem jednak w tym, że chora ma złe przeczucia. Panicznie boi się zabiegu. Opowiada o swoim strachu lekarzowi. Marcin, nowy anestezjolog, wyprawia imprezę powitalną, żeby wkupić się w łaski kolegów.

Uwięzione

odc.5 Dzięki układom z Sandovalem Afro zostaje towarzyszką z celi Macareny. Tymczasem Ferreiro dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. By zdobyć pieniądze na kaucję, odwołuje zeznania obciążające Zulemę. Zrywa także znajomość z mściwą Afro.


Na sygnale

odc.176 Rozpoczyna się nowy dyżur zespołu z Leśnej Góry. Ekipa doktora Wiktora Banacha odpowiada na wezwanie do chorego na raka. Okazuje się, że mężczyzna jest już w stanie agonalnym. Następnie ratownicy udają się do pobliskiego lokalu, gdzie na pomoc czeka pacjent z uszkodzoną tętnicą, który zranił się piłą do drewna. Trzeba szybko zatamować silny krwotok. Tymczasem doktor Góra spieszy na ratunek dziewczynce, która prawdopodobnie zatruła się czadem. Lekarzowi towarzyszą jak zawsze niezawodni współpracownicy, Martyna i Adam. W mieszkaniu znajdują dwoje nieprzytomnych dzieci, które wymagają natychmiastowej interwencji medycznej. Artur stwierdza brak tętna i oddechu. Podejmuje akcję reanimacyjną.


Jak zostałem Rosjaninem

odc.10-12 Alex spieszy się na lotnisko, gdzie lada chwila wyląduje Emily, jego była partnerka. Niebawem dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Anatolij przygotowuje dla Ekateriny bukiet czerwonych róż. Kobieta jednak nie docenia jego gestu.

Nie z tego świata

odc.19 Sam i Dean zostają uprowadzeni przez starożytnych bożków. Porywacze zamierzają wykorzystać braci jako kartę przetargową, by zapobiec rychłej apokalipsie. Na ratunek pojmanym rusza archanioł Gabriel. Ostrzega on przed interwencją Lucyfera.

Ojciec Mateusz


odc.195 Dzięki zaangażowaniu medium Liliany sandomierscy stróże prawa znajdują zwłoki zaginionej Anety Łąckiej. Po oględzinach miejsca zbrodni ruszają do fundacji, w której pracowała denatka. Przesłuchują jej narzeczonego, Edwarda Bielskiego. Tymczasem ksiądz Mateusz odwiedza rzekomą wizjonerkę. Duchowny wątpi, że posiada ona nadprzyrodzone zdolności. Jakiś czas później aspirant Nocul i inspektor Możejko oglądają poświęconą kobiecie audycję. Funkcjonariusze wyłapują pewną nieścisłość, która wkradła się do opowieści jasnowidzki. Nowy trop doprowadza ich do Olgi - informatyczki, która wcześniej współpracowała z Anetą. Swoje śledztwo przeprowadza także proboszcz. On również znajduje prawdziwego zabójcę.

The Good Doctor

odc.8 Shaun jest przypadkowym świadkiem napadu na sklep. Wskutek odniesionych ran do szpitala trafiają jedna z klientek oraz sam napastnik. Partner ofiary zarzuca Murphy’emu sprowokowanie strzelaniny. Wkrótce pogarsza się stan zdrowia pacjentki...

Mentalista

odc.7 Czerwony John podkłada własnoręcznie skonstruowaną bombę w domu Patricka. Wskutek wybuchu wiele osób trafia do szpitala. Na liście Jane’a pozostaje tylko dwóch podejrzanych. Teresa ratuje przyjaciela przed spragnionym zemsty Bertramem.

Zabójstwo Versace

odc.3 Żądny krwi seryjny zabójca, Andrew Cunanan, obiera sobie na cel nową ofiarę - potentata rynku nieruchomości, 72-letniego Lee Miglina. Prowadzący sprawę śledczy uznają jednak, że jego śmierć była przypadkowym morderstwem.

Brytania

odc.2 W wiosce na wyspie trwają przygotowania do ceremonii letniego przesilenia. Aulus, rzymski generał, napada na bezbronnych osadników. Tylko ojciec Cait usiłuje odeprzeć atak agresora. Zwaśnione plemiona celtyckie podejmują próbę zawarcia sojuszu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama