Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1218 W sylwestrowy wieczór Ewa i Marek, po wymienieniu się prezentami, zastanawiają się, jak mają ochotę spędzić ostatni wieczór w roku. W końcu decydują się przyjąć zaproszenie, które złożyli im Wanda i Kolęda. W czasie uroczystej kolacji Jerzy oświadcza się ukochanej i... ku uldze wszystkich, zostaje wreszcie przyjęty. Kłusownicy Marczak i Gliński obserwują spacerujących po lesie Franka i Natalkę. Kilka minut później, gdy Mostowiakówna na chwilę się oddala, leśniczy zostaje zaatakowany. Na szczęście dziewczyna znajduje rannego Zarzyckiego i wzywa pogotowie. Leśnik dość szybko odzyskuje przytomność, ale i tak trafia do szpitala na szczegółowe badania. Ostatecznie, okazuje się, że nie odniósł żadnych poważnych urazów. Po odwiedzinach u syna Teresa proponuje Natalii podwiezienie do Gródka. W czasie podróży kobieta nagle zaczyna się źle czuć. Gdy dochodzi do siebie, wyznaje Mostowiakównie, że jest nieuleczalnie chora i ma przed sobą tylko kilka lat życia. Prosi jednak dziewczynę, by nawet słowem nie wspominała o tym Frankowi. Natalia przyrzeka dyskrecję.

odc. 1219 Olga po raz kolejny zwraca się do Piotrka o pomoc. Tym razem chodzi o problemy dziewczyny w szkole - Górecka nie radzi sobie z matematyką. By nie denerwować ojca, chce by Zduński, jako asystent biznesmena, poszedł na wywiadówkę. Prawnik jednak odmawia. Jedyne rozwiązanie, jakie może zaproponować dziewczynie, to korepetycje. Olga po dłuższym wahaniu w końcu przystaje na taki układ. Tymczasem w domu Ali i Pawła wysiada ogrzewanie. Dlatego też żona Zduńskiego przenosi się na cały dzień do siedliska. W czasie rozmowy z Anną żali się, że nadal chce wyjechać z Grabiny. Jest znudzona i czuje, że nie rozwija się zawodowo. Niedługo później Gruszyńska proponuje kobiecie tymczasową posadę - miałaby zastąpić Marzenkę, która chce wyjechać z Andrzejem na wymarzony urlop. W tym czasie Basia w końcu wraca do szkoły. Spotyka tam Kubę. Chłopiec wyznaje jej, że jego rodzice postanowili spróbować znowu być razem, ale on nie jest z tego zadowolony.

Klan

odc. 2932 Na prośbę Miłosza Ula przygotowuje prawdziwe kulinarne rarytasy na kolację, na którą zaproszeni są zarówno rodzice Kazunia, jak i Grażynka z Leopoldem. Kilka godzin później młodzi ogłaszają dobrą nowinę - Bożenka spodziewa się dziecka. Zachwyty i życzenia przerywa nagłe pojawienie się Kornela. Muzyk śpiewająco oświadcza się Urszuli... Nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

odc. 2933 Po raz kolejny do Pawła dzwoni Barbara i proponuje mu spotkanie. Lubicz jest sceptyczny, ale Wiga uważa, że skoro Milecka chce pomóc, trzeba jej dać na to szansę. I zaprasza ją na Truskawiecką. Już na początku wizyty kobieta oświadcza, że Paweł jest umówiony na konsultacje w Szwajcarii. Ale zanim to nastąpi, jej zaprzyjaźniony profesor onkolog chciałby przez kilka minut porozmawiać z Lubiczem przez telefon.

odc. 2934 Jacek odbiera z naprawy telefon Małgosi. Wkłada do niego swoją kartę i... odczytuje SMS-y, który zapisały się w aparacie. Jest wśród nich także ten, który jego córka wysłała do Laury, z miejscem i datą spotkania z wielebnym G.S.G. Borecki natychmiast informuje o wszystkim Beatę i Piotra. Rafalski uważa, że powinni jak najszybciej zawiadomić policję i pracującą dla nich agencję detektywistyczną.

odc. 2935 Przygnębiona Monika zamartwia się o Daniela. Wyrzuca sobie, że nie była dla niego dobrą matką i dlatego syn ciągle wpada w kłopoty. Feliks stara się ją pocieszyć, ale jego argumenty nie trafiają do Ross. Tymczasem Bogdan przynosi nowe informacje. Policja już wie, gdzie odbędzie się spotkanie z amerykańskim guru. Zdaniem detektywa, Daniel na pewno pojawi się na mitingu. Monika prosi przyjaciela, by zdradził jej miejsce, w którym spotka się sekta, ale Bogdan zdecydowanie odmawia.

"Na Wspólnej"

odc. 2261 Udająca rozpacz Julia mówi Michałowi, że nie będzie miała żalu, jeśli ją teraz zostawi. Brzozowski zapewnia, iż razem przejdą przez ten trudny okres. Tymczasem do Zdrojewskiej dzwoni kobieta, która sprzedała jej USG.

odc. 2262 W czasie spotkania z koleżanką Iriny, Weronika dowiaduje się, że dziewczyna przed zaginięciem pracowała w mocno podejrzanym nocnym klubie. Roztocka postanawia odwiedzić lokal.

odc. 2263 Po tygodniach przygnębienia Smolny odzyskuje energię i zaczyna sypać pomysłami na własny biznes. Aby zdobyć pieniądze na rozkręcenie interesu, postanawia bez wiedzy Basi sprzedać dom.

odc. 2264 Po nocy spędzonej u Klaudii Ola wraca do domu i zastaje w nim zdenerwowanych rodziców. Dziewczyna próbuje wytłumaczyć swą nieobecność, ale gubi się w kłamstwach. W końcu wyznaje, że... ma chłopaka. Zimińscy są zachwyceni.


Barwy szczęścia


odc. 1442 W odwiedziny do Natalii i Magdy przyjeżdża Bogdan. Skarży się dziewczynom na Małgorzatę, która domaga się przyspieszenia rozliczeń za działkę i dom. Jest w szoku, gdy córki informują go o romansie matki z wróżem.

odc. 1443 Do przetargu na sprzątanie nowego biurowca stają Klara i Marika. Seksowna sprzątaczka, by zdobyć kontrakt, znów próbuje użyć swoich wdzięków. Z kolei Pyrka stawia na rzeczową, profesjonalną prezentację. Natomiast Paweł próbuje na różne sposoby zbliżyć się do Iwony.

odc. 1444 Listonosz przynosi Sabinie list polecony z wezwaniem na rozprawę o ustalenie macierzyństwa Sandry względem Mai. Tomalowa boi się, że Wojciechowska odbierze jej córkę. Waleria z niepokojem czeka na powrót syna z Tajlandii. Wieczorem u Górki zjawia się Kornelia.

odc. 1445 Waleria i jej najbliżsi nie mogą uwierzyć, że Bartek może za posiadanie narkotyków trafić na wiele lat do azjatyckiego więzienia. Okazuje się, że jedyną szansą na wykupienie Koszyka z aresztu jest wręczenie dużej łapówki.

Pierwsza miłość

odc. 2285 Zakochany Radek postanawia pomóc Jowicie w ucieczce przed Tedem. W przygotowanym przez niego planie uczestniczą także Błażej z Darią. W tym czasie Kinga dostaje informację na temat miejsca pobytu syna. Razem z mężem wyrusza w te okolice.

odc. 2286 Wspólnie z policją Żukowscy przeczesują miejscowość Klutajny, licząc, że natrafią na jakiś ślad Tomka... By potwierdzić arystokratyczne pochodzenie Anny, Śmiałek proponuje, że sprawdzi autentyczność odziedziczonej przez nią biżuterii.

odc. 2287 Kolejna strata Jowity kompletnie rozbija Radka. Jego przygnębiające przypuszczenia potwierdza nagranie z dworcowego monitoringu. Widać na nim wyraźnie, że dziewczyna ucieka. Natomiast Kinga i Artur otrzymują informację, która sprawia, ze zaczynają znowu wierzyć w odnalezienie Tomka.

odc. 2288 Pragnąc uwolnić się od swojego oprawcy, Ewa szuka schronienia u Michała. Ku jej ogromnemu zaskoczeniu pomocną dłoń wyciąga... Majka. Natomiast Lew przygotowuje się do nowej roli w filmie i o pomoc prosi Beatę. Dziewczyna jest zazdrosna o sceny miłosne.


Druga szansa

odc.10 Marcin i Kinga próbują skontaktować się z synem po awanturze w Rabanie. Przyparty do muru mężczyzna prosi o pomoc Monikę. Tymczasem Ksawery jest załamany porażką na scenie. Justyna i Ola odkrywają, że filmik z jego nieudanego występu znalazł się w internecie. Wściekły i upokorzony artysta wszczyna kłótnię z Justyną, po czym opuszcza mieszkanie tuż przed przyjściem Boreckiej. Ojcu nie udaje się namówić go do powrotu do domu. Zeit odkrywa, że Anna Starczyńska wraz z Sarą przygotowują dla policji wyjaśnienie, jak narkotyki trafiły do organizmu drugiej z nich. Chcą zrzucić winę na Monikę. Jakub dowiaduje się również, kto wrobił jego byłą partnerkę w posiadanie nielegalnych substancji. Pierwsza randka Oli i Artura kończy się katastrofą.

Singielka

odc.121-124 Sława wyznaje Elce, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do konkurencji. Dziennikarka jest wściekła i zaczyna krzyczeć na matkę. Przestraszona kobieta postanawia ratować reputację córki. Udaje się do redakcji, by naprawić swój błąd.

Na dobre i na złe

odc.635 Profesor Bart przygotowuje się do operacji cierpiącej na padaczkę Sylwii Mróz. To dla niej jedyna nadzieja, by zwalczyć chorobę i normalnie żyć. Neurochirurg decyduje się na ryzykowną dla pacjentki, inwazyjną metodę polegającą na usunięciu fragmentów mózgu odpowiedzialnych za ataki. Tymczasem Julka wyznaje swojemu biologicznemu ojcu, że spodziewa się dziecka. Ukrywa jednak ten fakt przed Bartem, z którym miała romans. Przyszły dziadek jest zachwycony wiadomością. Radwan ma przeprowadzić u Marzeny, jednej ze swoich pacjentek, operację zmiany płci. Po zabiegu chora stanie się mężczyzną i zmieni imię na Marcel. Przed planowanym zabiegiem na oddziale zjawia się pijany mąż pacjentki, który rzuca się na Krzysztofa i nazywa lekarza mordercą.

odc.195 Policjanci z Sandomierza znajdują zwłoki zaginionej przed laty Anety Łąckiej. W poszukiwaniach pomagała im Liliana, która jest medium. Funkcjonariusze natychmiast udają się do fundacji, w której pracowała ofiara, aby przesłuchać jej narzeczonego Edwarda Bielskiego. W tym czasie ksiądz Mateusz odwiedza niezwykłą kobietę, aby porozmawiać o jej zdolnościach. Nie wierzy jednak w rzekomo posiadaną przez nią umiejętność jasnowidzenia. Niebawem Nocul i Możejko oglądają program poświęcony Lilianie. Wyłapują pewną nieścisłość w jej opowieści. Dzięki temu wpadają na nowy trop w sprawie. Dochodzenie doprowadza ich do Olgi - informatyczki, która wcześniej pracowała w fundacji. Na nowe ślady natrafia również proboszcz Mateusz.


Przyjaciółki 7

odc.83 Anka mówi Pawłowi, że ich córka wzięła w tajemnicy ślub z Czarkiem. Strzelecki jest wściekły i nie wierzy, że doszło do tego bez ich wiedzy. Po rzeczowej rozmowie cała rodzina dochodzi do wniosku, że Julka wraz z mężem powinna zamieszkać w jej rodzinnym domu. Prezes banku prosi Ingę, aby pomogła Francescowi w umeblowaniu nowego domu. Ona i Włoch wyglądają jak para, która urządza swoje gniazdko, co wyraźnie podoba się Gruszewskiej, choć przystojny obcokrajowiec traktuje ją jedynie jak koleżankę. Patrycja podejmuje pracę w salonie fryzjerskim w pełnym wymiarze godzin. Michał nie akceptuje tego pomysłu. Dochodzi między nimi do kolejnej kłótni na odległość. Przyjaciółki zaskakują Zuzę, ponieważ postanawiają wyprawić pierwsze urodziny Emilki.

Powiedz TAK!

odc.9 Basia dzwoni w środku nocy do Michała. Oskar jest rozczarowany córką. Zofia znów cieszy się popularnością. Spotyka się ze swoim bratem w jego kancelarii, aby porozmawiać o Basi. Oboje martwią się o nią. Beata oferuje Wiktorowi pomoc w promocji zespołu. Brzozowski w zamian proponuje jej seks. Szybko przeprasza ją za swoje zachowanie. Justyna przychodzi do Basi, ale zastaje tam tylko muzyka. Jest zachwycona jego grą. Gdy gospodyni wraca do domu, znajduje w swoim łóżku śpiącą koleżankę. Podczas wesela ojciec panny młodej, Tadeusz, ważny klient Oskara, prosi do tańca organizatorkę imprezy. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji, w wyniku której Basia uderza go w twarz. Wybucha skandal. Adamczyk robi córce awanturę.

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

odc.1-4/72 Historia Mahpeyker Kösem, która wywarła ogromny wpływ na politykę państwa osmańskiego w XVII wieku. Pochodząca z Grecji Anastazja w wieku 15 lat trafiła do haremu sułtana Ahmeda I. Została jego ulubioną nałożnicą, a później żoną.

Rozdarte serce

odc.8 Dilara zabiera Hazal na zakupy. Wspólne wyjście z biologiczną matką sprawia, że dziewczyna gotowa jest wyprzeć się dotychczasowego życia. Zaniepokojona zniknięciem córki Gülseren zaczyna podejrzewać, że została ona uprowadzona przez Cihana.


Świat według Kiepskich

odc.489 Do kamienicy Kiepskich wprowadza się prezes Kozłowski z żoną. Mężczyzna zapada w śpiączkę. Wśród sąsiadów zaczynają krążyć plotki, że został oskarżony przez prokuraturę o malwersacje finansowe i dlatego symuluje chorobę.


Houdini – sztuka iluzji

odc.4 Houdini próbuje nawiązać kontakt ze zmarłymi z pomocą spirytystów. Wkrótce uświadamia sobie, że ma do czynienia z oszustami. Chcąc uzyskać poklask publiczności, wymyśla coraz niebezpieczniejsze sztuczki. Podczas jednego z występów dochodzi do wypadku.


Sposób na morderstwo

odc.6 Klientem okazuje się człowiek, który kilkanaście lat temu został skazany na śmierć przez ojca Ashera. Sprawa się komplikuje. Wes jest wściekły na Annalise za to, że ukrywała wiadomości dotyczące sprawy Lily. Wychodzi na jaw, gdzie przebywał Asher w noc zabójstwa.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje