Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1214 W trakcie podróży samochodem Piotrek podsłuchuje kolejną biznesową rozmowę Góreckiego dotyczącą sprzedaży akcji. Korzystając z informacji w niej zawartej, sam również dokonuje transakcji i zarabia prawie dwa tysiące. Kinga jest zadowolona z takiego obrotu sprawy, ma jednak poważne wątpliwości, czy mąż powinien w ten sposób wykorzystywać wiadomości zdobyte w pracy. Natomiast Marcin udaje chorobę, by kolejny raz spotkać się z atrakcyjną lekarką, którą poznał w czasie oddawania szpiku. Próbuje dowiedzieć się od dziewczyny o wynikach przeszczepu. Pani doktor jednak stanowczo odmawia. Jedyne, co może wyjawić, to fakt, że zabieg się odbył. Tymczasem Maciek wciąż czuje się niepewnie w domu Magdy i Olka. W związku z tym próbuje na różne sposoby zasłużyć na przychylność opiekunów. Chodakowscy postanawiają pokazać chłopcu, że bardzo im na nim zależy i urządzają na jego cześć rodzinny obiad. Zjawia się na nim Marcin z synem, a także Aleksandra i Grzegorz. Magda i Olek liczą, że przy tej uroczystej okazji seniorzy zaczną ze sobą rozmawiać i może dojdą do porozumienia. Rozejm nie dochodzi do skutku, ale lody zostają przełamane.

 odc. 1215 Ktoś włamuje się do do magazynów należących do firmy Marka. Mostowiak niemal natychmiast domyśla się, że stoi za tym Bogusz. Jego syn wprawdzie wrócił już ze szpitala do domu, ale nadal ma problemy psychiczne. Ewa postanawia odwiedzić Boguszów i dowiedzieć się o stan zdrowia chłopca. Jednak jego ojciec zareaguje bardzo brutalnie na te odwiedziny. Nie dość, że nakrzyczy na Mostowiak, to jeszcze brutalnie wypchnie ją za drzwi. Gdy Marek zobaczy siniaki na rękach żony, wpadnie w szał i rzuci się na sąsiada z pięściami. Na konsekwencje tego czynu nie trzeba będzie długo czekać - do Mostowiaka zadzwoni Staszek i oznajmi mu, że musi się stawić na komisariacie, bo ojciec Bartka oskarżył go o pobicie. W tym samym czasie do domu Pawła i Ali z krótką wizytą wpada Natalka z córeczką. Po jej odwiedzinach Zduński znowu zaczyna namawiać żonę, by zdecydowali się na kolejne dziecko. Tym razem dziewczyna reaguje pozytywnie na ten pomysł. Natomiast Lucjan jedzie do jubilera, by wybrać gwiazdkowy prezent dla żony. Barbara jednak jest przekonana, że mąż pojechał do miasta, ponieważ tam umówił się z Kisielową...

Klan

odc. 2923 W czasie spotkania z siostrą Agnieszka opowiada o tym, że właśnie dowiedziała się, iż Janusz jest żonaty. Ola nie potrafi ukryć niedowierzania. Sugeruje, że to może jakiś niezbyt mądry żart.

odc. 2924 W trakcie bardzo emocjonalnej dyskusji Janusz próbuje przekonać narzeczoną, że ślub w Las Vegas wziął jedynie dla żartu. Prosi Lubicz, by tylko przełożyła ślub a nie odwoływała go bezterminowo. Natomiast Zosia domaga się wyjaśnień, dlaczego Agnieszka nie chce wyjść za Janusza. W końcu decyduje się porozmawiać z Sokołowskim.

odc. 2925 Syn Pawła przygotowuje mu wystawne śniadanie. Ale zamiast pochwały słyszy od ojca, że ten ma już dosyć nadopiekuńczości zarówno jego, jak i Wigi. W pracy Lubicz przyznaje się Koziełło, że źle się czuje.

"Na Wspólnej"

odc. 2253 Między Olą i Klaudią dochodzi do scysji. Bracka ma pretensje do przyjaciółki, że chce ukrywać ich uczucie. A zirytowana Zimińska zarzuca kochance, że interesuje ją tylko seks.

odc. 2254 Udział w kursie Michela Morana bardzo stresuje Marka. Okazuje się, że całkiem słusznie - w czasie zajęć Zimiński popełnia błąd za błędem.

odc. 2255 Bogdan jest przygnębiony wyrokiem uniewinniającym w sprawie Godlewskiego. Postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Odwiedza ordynatora w szpitalu i... robi mu awanturę.

odc. 2256 W firmie Ilony i Maksa niespodziewanie zjawiają się urzędnicy kontroli skarbowej. Jako pierwszy do biura wkracza naczelnik wydziału. Ten sam, którego Zdybicka obraziła kilka dni wcześniej.

Barwy szczęścia


odc. 1432 Kilka dni po wypadku Marek znajduje walizki Marii. Widząc rzeczy zmarłej żony, kompletnie się załamuje - wychodzi w piżamie na ulicę i błąka się po okolicy. Krystyna z Niną rozpoczynają nerwowe poszukiwania. W tym czasie Wojtek deklaruje, że wraca do Finlandii.

odc. 1433 W czasie spotkania Klemens informuje zaskoczonych Natalię i Oliwiera, że dowiedział się od Magdy o wyjeździe do SPA. I postanowił wybrać się z nimi - załatwił sobie już nawet dostawkę... Natomiast Marek nadal jest w bardzo złym stanie psychicznym. Rodzina odradza mu więc uczestnictwo w pogrzebie Marii.

odc. 1434 Artur dostaje wezwanie do prokuratury w sprawie Eastwave Invest. Uspokaja zdenerwowaną Martę, że nie muszą się o nic martwić. Jego interesy z Wadimem i Władimirem były całkowicie legalne. Tymczasem Piotr i Janiszewski ustalają wspólną strategię zeznań oraz to, na kogo mogą zwalić winę.

CZ odc. 1435 Chcąc zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Waleria prosi Stefana, by pojechali na Podlasie w odwiedziny do Małkowskich. W czasie wizyty pyta Leona, dlaczego nie poinformował policji, że przygarnął kobietę, która straciła pamięć. Przy okazji chce również wyjaśnić, czy między nimi do niczego nie doszło.


Pierwsza miłość

odc. 2275 Między Jowitą i Radkiem zaczyna się znowu dobrze układać. Ale tuż przed imprezą zorganizowaną przez "Kaśkę", Kaczmarek niespodziewanie odwiedza tajemniczy mężczyzna.

odc. 2276 Krystian zaniepokojony długą nieobecnością matki, idzie do jej mieszkania. Poznaje tam nowego partnera Ewy.

odc. 2277 W ostatniej chwili Bartek demaskuje Tolę i powstrzymuje przyjaciela od wyznania całej prawdy Kindze.

odc. 2278 Katarzyna podejrzewa Jowitę o zdradę Radka. Tymczasem Jowita przerażona propozycją Teda znowu chce wyjechać. Artur próbuje przekonać zrozpaczoną Kingę o swojej niewinności. Jednak Tola przedstawia jej niezbite dowody potwierdzające jej prawdomówność. Do Wadlewa przyjeżdża wyjątkowa turystka - dystyngowana kobieta o nienagannych manierach. Ku niezadowoleniu Śmiałka próbuje ona przeforsować swoje zasady w jego domu.

Druga szansa

odc.8 Sara przeczuwa, że jej związek z Jakubem dobiega końca. Nie zamierza jednak pozwolić mu odejść. Na planie zdjęciowym dostaje ataku furii, po którym Zeit obiecuje, że spędzą razem Wielkanoc. Kiedy aktorka uświadamia sobie, że Jakub wciąż kocha Monikę, wsiada do samochodu i powoduje wypadek. Tymczasem Borecka kończy odpracowywać wyrok w szpitalu. Zaprasza Marcina na premierę filmu, w którym główną rolę gra Igor Szot. Wskutek intrygi Starczyńskiej nie ma jej na liście gości. Chirurg zabiera więc ukochaną do chatki nad jeziorem, gdzie opowiada jej o Ksawerym. Grzegorz próbuje odzyskać Lidkę. Jedzie do Otwocka, do domu teściów. Boreckich odwiedza też Monika, która zabrała ze sobą Marcina. Między siostrami dochodzi do kłótni.

Singielka

odc.113-116 Elka ośmiesza Konrada przed nową dziewczyną. Poza tym dużo myśli o Tomaszu. Umawia się z kimś poznanym przez nową aplikację randkową. Sława opracowuje plan odzyskania Olgierda. Robert wyznaje Natalii, że być może nie jest ojcem dziecka Asi.

Na dobre i na złe

odc.633 Doktor Krakowiak nadal zajmuje się Góralem, mężczyzną skazanym za morderstwo. Lekarka nie zdaje sobie sprawy, że więzień planuje ucieczkę ze szpitala. W tym czasie Ola opiekuje się Pauliną, młodą matką, której wskutek błędu lekarza założono stomię. Adam nieustannie namawia Wiktorię, by rozwiodła się z Rzepeckim. Sam jednak wciąż pozostaje w bliskich relacjach z Anetą. Podczas wspólnego treningu dziewczyna zbyt mocno chwyta przyjaciela za nadgarstek i chirurg nabawia się poważnej kontuzji. W jego zawodzie oznacza to rezygnację z przeprowadzania operacji. Tymczasem doktor Consalida dowiaduje się, że Aneta stara się o posadę rehabilitantki w Leśnej Górze. Lekarka traci grunt pod nogami, obawiając się, że teraz straci ukochanego.

odc.193 Policjanci jadą na miejsce wypadku samochodowego, w którym ranny został komornik Walenta. Mężczyzna trafia do szpitala. Jego żona Mariola pokazuje śledczym listy z pogróżkami, które otrzymywał w ostatnim czasie. Jakiś czas później ofiarą napaści pada też współpracujący z poszkodowanym asesor. Mariola oskarża o atak swojego partnera. Nagranie z monitoringu naprowadza podwładnych Możejki na trop zadłużonego Adriana Markowskiego. Dziubak i Marczak jadą na miejsce wypadku Walenty i znajdują tam kamień, który mógł spowodować całe zdarzenie. Analiza wykazuje, że jest to importowany chiński bazalt wykorzystywany do produkcji nagrobków. Tymczasem ksiądz Mateusz podczas rozmowy z Mariolą dowiaduje się, że kobieta spodziewa się dziecka.

Wspaniałe stulecie

odc.310-312 Sulejman, poirytowany pijaństwem syna, zakazuje picia wina w całym imperium. Murat wręcza władcy wyjątkowy podarunek. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah. Wkrótce Sulejman umiera, a Selim zostaje nowym sułtanem.

Przyjaciółki 7

odc.81 Inga poznaje w nowej pracy przystojnego Włocha o imieniu Francesco. Okazuje się, że reprezentuje on zagranicznego inwestora banku. Jego zadaniem jest wprowadzenie zmian w strukturze zespołu. Wszystkie kobiety pracujące w placówce są pod wrażeniem obcokrajowca. Jedyną osobą, która nie podziela tych zachwytów, jest Zuza. Jej współpraca z Ingą początkowo układa się bardzo dobrze. Kilka najbliższych tygodni ma przesądzić, czy koleżanki dogadają się na stopie zawodowej. Przed powrotem do Danii Michał organizuje w domu romantyczną kolację. Patrycja jest pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Nadal nie wie o problemach ze spłatą kredytu. Zalewski za wszelką cenę próbuje je rozwiązać, nie mówiąc o niczym żonie.

Powiedz TAK!

odc.7 Basia w końcu zdobywa zlecenie. Tym razem ma zorganizować wystawny ślub, ale na warunkach ojca panny młodej. Niebawem jednak mężczyzna ginie w wypadku i uroczystość zostaje odwołana. W życiu prywatnym Adamczyk także nie układa się najlepiej. Olga żąda od niej, by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Na dodatek Natalia informuje siostrę, że Filip mieszka na stałe w Londynie. Basia czuje się oszukana i żegna się z mężczyzną. Wiktor wciąż nie chce słyszeć o pracy w firmie ojca. Matka daje mu do zrozumienia, że to dzięki niemu może prowadzić beztroskie życie. Tymczasem Oskar zwalnia Justynę z kancelarii. Po rozmowie z gosposią Brzozowskich daje jej jednak drugą szansę. Mirek postanawia walczyć o serce Zofii. Ona z kolei na planie serialu zaciska zęby i wchodzi w powierzoną jej rolę.

Rozdarte serce

odc.6 Hazal robi wszystko, aby zamieszkać w domu Cihana. Tymczasem Gülseren odchodzi od zmysłów po zniknięciu córki. Kiedy Cihan żąda rozwodu, Dilara zgadza się przyjąć Hazal pod swój dach. Alper i Solmaz zaczynają podejrzewać, że Cihan ma nieślubne dziecko.


Świat według Kiepskich

odc.487 Zaginięcie niepozornej śrubki staje się powodem konfliktu między Kiepskimi a Paździochami. Z powodu tego przedmiotu niemożliwe jest też poskładanie pięknego holenderskiego roweru. Na korytarzu wybucha sąsiedzka wojna.

Flash

odc.22, 23 Doktor Wells znów panuje nad grupą S.T.A.R. Barry zdaje sobie sprawę, że musi zwrócić się o pomoc do dawnego wroga, Kapitana Colda. Niebawem okazuje się, że ma on własny plan. Wkrótce doktor Wells stawia Barry’ego przed trudnym wyborem.

Grimm 2

odc.8 Juliette nie może pozbyć się wrażenia, że czuje coś do Renarda. On z kolei zaczyna mieć obsesję na jej punkcie. W tym czasie w miasteczku ginie chłopak, który należał do miejscowego koła naukowego. Sprawą zajmują się Nick i Hank. Niebawem dochodzi do kolejnych zbrodni.

Tajemnice Laury 2

odc.5 Samochód prowadzony przez żonę magnata medialnego zostaje zepchnięty z autostrady. Laura i jej zespół odkrywają, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje. Na jaw wychodzi mroczny sekret dotyczący sprawy, która już dawno została uznana za zamkniętą.

Houdini – sztuka iluzji

odc.2 Houdini występuje na dworach cesarza Niemiec i cara Rosji. Władcy nie wiedzą, że iluzjonista szpieguje dla USA. Magik próbuje znaleźć ucieczkę od codziennych problemów w lotnictwie. Z czasem jego występy nie są już tak popularne, ponieważ triumfy zaczyna święcić kino.


Sposób na morderstwo

odc.4 Annalise i jej studenci odkrywają szokującą prawdę w trakcie badania sprawy Marren Trudeau. Kobieta jest założycielką i szefową dużej firmy maklerskiej. Została aresztowana za nielegalne praktyki giełdowe. W tym czasie Wes znajduje ukrytą przez Rebeccę komórkę.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje