Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!"Na Wspólnej"

Reklama

odc.2088 Upalony haszem Smolny prawie potrąca Olę! Wpatruje się w zdenerwowaną Zimińską, jak w obrazek... W końcu wyznaje jej, że jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie! Gazety zaczynają donosić o seks aferze w Senacie. Potwierdza to dziennikarz, czający się w okolicach biura Cieślika. Zszokowana Monika uważa, że Damian z pewnością jest w nią zamieszany! Mimo ostrzeżeń Marii, Cieślikowa zaczyna śledzić męża... Igor informuje Elżbietę, że ma jej bransoletkę. Kobieta nie ukrywa, że bardzo się za nim stęskniła. Proponuje, żeby spotkali się tam, gdzie zwykle. Kiedy wieczorem Elżbieta wychodzi na randkę, niespodziewanie wraca jej mąż. Oznajmia żonie, że nigdzie nie pójdzie!

odc. 2089 Kinga ma erotyczny sen - z Iwem w roli głównej... W pracy Brzozowska jest świadkiem kolejnych podbojów miłosnych Kmiecika. Rozdrażniona pyta, czy choć raz potraktował jakąś kobietę poważnie. Tymczasem Michał szykuje dla Kingi dużą niespodziankę... Daniel idzie dziś z Olą na "Bal Prawnika". Z radosnego nastroju wytrąca go ojciec Łucji - jego córka rzuciła studia! Pruski prosi Daniela o pomoc... Na balu Brzozowski nie potrafi się dobrze bawić a Ola, która ma o to do niego pretensje, cały czas jest przez kogoś fotografowana! Joanna chce powiedzieć Bogdanowi coś bardzo ważnego. Podaje zaskoczonemu mężowi pakunek, w którym są dziecięce buciki...Informuje go, że jest w ciąży! Berg szaleje z radości. Ale zaraz słyszy coś, co powoduje, że uśmiech znika z jego twarzy...

odc. 2090 Kinga i Iwo świętują swój kolejny wspólny sukces. Szef gratuluje najbardziej kreatywnej parze... Po południu Michał chce totalnie zaskoczyć ukochaną - w ulubionej restauracji Kingi planuje ponownie się oświadczyć! Niestety, Brzozowska nie ma ochoty na wyjście - jest zmęczona... Basia idzie z Kubą do psychologa - chłopiec jest zadowolony, że urwą mu się lekcje. Jednak po wizycie już nie jest mu do śmiechu.

"Wybrani"

ODC.16 Samantha Shaw pracuje jako agentka rządowa. Wykrywa zagrożenia terrorystyczne. Jej działalność sprowadza na nią ogromne niebezpieczeństwo. Staje się ona obiektem zainteresowania Reese’a i Fincha, którzy muszą ją odnaleźć.

ODC.1/10 Koniec lat 30. XX w. Niemieccy koloniści z Urgencza, Germanowie, żyją w stałym lęku przed aresztowaniem. Irma, Eugen i ich bliscy boją się o swoje bezpieczeństwo. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża czekista Walentyn, który niegdyś kochał się w Irmie.

"Uwikłani"

ODC.9 Kolejna historia na pozór zwykłych ludzi, którzy na skutek rozmaitych wydarzeń, błędnych decyzji lub intryg wplątują się w przestępstwo. Joanna od zawsze marzyła o pracy w wydziale kryminalnym. Niestety, uniemożliwia jej to stan zdrowia. Pewnego dnia zauważa przez okno, jak jej sąsiad dusi swoją dziewczynę. Jest przekonana, że doszło do morderstwa. Chce zawiadomić policję, ale jej chłopak przekonuje ją, żeby tego nie robiła. Sugeruje, że najprawdopodobniej coś jej się przywidziało. Joanna jednak obstaje przy swoim i zawiadamia funkcjonariuszy, którzy zjawiają się w domu sąsiada. Na miejscu zastają zarówno jego, jak i rzekomo zamordowaną dziewczynę. Joanna jest zaskoczona. Podejrzewa jednak, że sąsiad coś ukrywa. Decyduje się rozpocząć prywatne dochodzenie.


"The Following"

ODC.14 Ryan, Parker i Weston przygotowują się do ataku na rezydencję fanatyków. Joe postanawia zrealizować swój plan ucieczki. Głównym jego celem jest zlikwidowanie Claire. Jacoba ogarnia niepewność na temat przyszłości. Wyznawcy kultu sieją spustoszenie w Havenport.

"07 zgłoś się!"ODC.3-5 W Warszawie ginie coraz więcej aut. Na trop zorganizowanej bandy, która dokonuje tych kradzieży, naprowadza milicję wypadek samochodowy, w którym ginie młoda dziewczyna. Sprawca kolizji, docent Wereda, składa niespójne zeznania.

"Jeździec bez głowy"

ODC.4 Porucznik Mills i Ichabod Crane poszukują siostry Abbie, Jenny. Dziewczyna uciekła ze szpitala psychiatrycznego w Sleepy Hollow. Abbie i Ichabod dowiadują się więcej na temat zła, z którym muszą się zmierzyć, i poznają jego imię.

"Wygnani do raju"

ODC.1/7 XVIII wiek, Australia. W kolonii karnej w Nowej Południowej Walii setki skazańców żyją obok pilnujących ich żołnierzy i oficerów. Więźniowie muszą przestrzegać twardych reguł, które zabraniają im m.in. kontaktów z kobietami. Pewnego dnia kodeks zostaje wystawiony na próbę, gdy jedna z przedstawicielek płci pięknej, Elizabeth Quinn, zostaje złapana w okolicach cel. Kobieta nie chce wydać ukochanego Tommy’ego Barretta, z którym spędziła czas. Wie, że wówczas zostanie on skazany na śmierć. Wkrótce prawda wychodzi jednak na jaw. By utrzymać porządek, zarządzający obiektem Phillip, nakazuje powiesić Barretta. Tymczasem inny więzień, James Freeman, decyduje się poinformować żołnierzy o działaniach kowala Marstona, który kradnie żywność.

"Szepty przeszłości

ODC.2 Miasteczko huczy od plotek na temat Maud. Wszyscy mieszkańcy komentują zamieszczone w internecie zdjęcia z jej paryskich występów, z których jednoznacznie wynika, że w stolicy zajmuje się ona striptizem. Mężczyźni są zaintrygowani niezwykle atrakcyjną tancerką, z kolei zazdrosne kobiety obawiają się konkurencji z jej strony. Przybyszka, ubierając się z niespotykaną na prowincji swobodą, tylko potęguje pogłoski i zwiększa zainteresowanie swoją osobą. Tymczasem jej ojciec, Michel, zaczyna obawiać się, że odkryje ona prawdę o okolicznościach wypadku samochodowego swojego brata, Etienne’a. Wkrótce Maud dowiaduje się, że jej brat także miał swoje liczne sekrety i od bardzo dawna pozostawał w konflikcie z miejscową mafią.

"Skandal"

ODC.3 Zespół niechętnie zgadza się udzielić pomocy synowi milionera, którego oskarżono o gwałt. Chłopak jest niewinny, ale jego pewność siebie i traktowanie innych z góry sprawiają, że skutecznie zniechęca do siebie ławę przysięgłych. Z kolei dziewczyna, która wniosła oskarżenie, odmawia przyjęcia wysokiego odszkodowania w zamian za jego wycofanie. Tymczasem sprawa Amandy Tanner się komplikuje.

ODC.4 Klientem biura Olivii jest latynoski dyktator, generał Benicio Florez, który twierdzi, że jego żona i dwoje młodszych dzieci uprowadziło FBI. Mimo sprzeciwu współpracowników Pope zgadza się odnaleźć zaginionych. Okazuje się, że kobieta nie została porwana, lecz sama uciekła od męża. Gdy przychodzi moment decyzji, czy należy o tym powiedzieć generałowi, między Olivią a Abby dochodzi do konfliktu.

"Alcatraz"

ODC.5 Nieznany napastnik atakuje strażnika w jednym z opuszczonych budynków. Okazuje się nim Guy Hastings, dawny szef personelu więziennego. Według oficjalnych źródeł, zginął on wskutek zatrucia. Przybysz z przeszłości uprowadza wujka Rebekki.

ODC.12 W czasie sesji Will wyobraża sobie, że zabija Hannibala. Kiedy życie Lectera naprawdę może być zagrożone, Will próbuje podjąć właściwą decyzję. Tymczasem Hannibal spotyka się z Masonem Vergerem. Ich rozmowa dotyczy Margot.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

ODC.219, 220 W jednej z miejscowości meksykańskiego pogranicza nieznany sprawca próbuje zabić komisarz policji, Anitę Torres. Kobiecie udaje się przeżyć, jednak w eksplozji samochodu ginie jej mąż Geraldo. Policjantka prosi o pomoc śledczych z Miami.

"Skazany na śmierć"

ODC.9 Michael odwiedza ogród botaniczny, by zabrać paczkę z ampułkami nitrogliceryny. Czekają tam na niego agenci FBI. Wkrótce mężczyzna dowiaduje się, że Tweener nie żyje. Mahone ogłasza w telewizji, że złapie wszystkich zbiegów. Nieostrożnie jednak zdradza swoje plany.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama