Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu


Reklama


"M jak miłość"

odc. 1113 Ewa wychodzi ze szpitala. W Grabinie wita ją cała rodzina. Mateusz i Antek ozdabiają na jej cześć dom. Tymczasem Kolęda, po sprzedaży ziemi, zwraca Markowi pieniądze za leczenie córki. Mostowiak postanawia zainwestować je w siedlisko Anny. Zosia chce odwiedzić Kubę w jego mieszkaniu. Będzie miała okazję poznać rodziców chłopaka. Tomek radzi Asi, by odeszła z kasyna. Dziewczyna proponuje Chodakowskiemu, że pomoże mu szpiegować szefa. Arek atakuje Ulę w mieszkaniu Anny. Próbuje zmusić ją, by odwołała zeznania. Mostowiakówna jest przerażona i od razu dzwoni do Tomka. Potem razem jadą na posterunek i oboje opowiadają o groźbach chłopaka... Anna spędza w siedlisku pierwszą samotną noc. Na szczęście towarzyszy jej Rafał. Pojawia się też Werner, który proponuje Gruszyńskiej pożyczkę. Przy okazji mężczyzna wpada w oko Marzence.

odc. 1114 Paweł próbuje pogodzić się z żoną, ale Ala jest nieprzejednana. Napięcie między Zduńskimi usiłuje rozładować Olga, która o wszystkim dowiaduje się z ust Basi. Szwagierka proponuje Pawłowi, że zaopiekuje się na jeden dzień siostrzenicą - tak, by mógł w końcu pogodzić się z żoną. Potem Ala spotyka się z Kingą. Dowiaduje się od niej, że jej mąż jedną z ostatnich nocy spędził u... Magdy. Jest przekonana, że zdradził ją z Marszałkówną. Dopiera Magda rozwiewa jej podejrzenia. Tymczasem Janek dziękuje Oldze za to, że cały czas może na niej polegać. Maciek, którym postanowił zająć się Piotrek, wciąż sprawia Zduńskim problemy. Ucieka ze szkoły do szpitala, do chorego ojca. Wcześniej kradnie jednemu z kolegów telefon. Na szczęście Kinga przekonuje ojca poszkodowanego chłopaka, żeby nie zgłaszał sprawy na policji. Natomiast Łukasz zaprasza matkę i Budzyńskiego na wernisaż wystawy biżuterii, którą projektuje Weronika, siostra jego nowej dziewczyny Kamili. Bracia Zduńscy chcą wysłać Marię na krótkie wakacje. Mają nadzieję, że przynajmniej przez kilka dni nie będzie myślała o rozwodzie. Tymczasem Rogowska odrzuca awanse Bilskiego! Marta znajduje przypadkiem na laptopie Andrzeja list od Soni.

"Klan"

odc. 2685 Kasia opowiada Bożence o scenie, której była świadkiem. Wiga proponuje Pawłowi, by pojechali razem na kilka dni nad morze. Darek unika rozmów z Renatą. Zdaje sobie sprawę, że będą musieli zlikwidować wspólną firmę. Monika wraca z badania mammograficznego. Będzie musiała usunąć operacyjnie małą torbiel. Postanawia przy okazji poprawić sobie piersi. W zakładzie fryzjerskim dowiaduje się o genialnym chirurgu plastyku i umawia się na wizytę. Grażynka idzie na oficjalną randkę z Leopoldem.

odc. 2686 Matka Leopolda cieszy się, że jej syn spotyka się z Grażynką. Feliks wychodzi na poranny marszobieg. Spotyka Elżbietę, którą prosi, by przemówiła Monice do rozsądku. Renata zarzuca Darkowi, że zachowuje się niepoważnie. Pyta, czy dostał już odszkodowanie za samochód, bo liczy na odzyskanie choćby części gotówki, którą włożyła w ich wspólny biznes. Paweł prosi Tadeusza, by pod jego nieobecność zaopiekował się Dropkiem. Grażynka wraca do domu z randki. Czeka na nią zły Maciek. Oznajmia, że wysłał do Arkadiusza mail z prośbą, by pogadał po męsku z Leopoldem. Nie kryje, że nie podoba mu się nowy adorator Grażynki.

odc. 2687 Monika narzeka na Feliksa, że rozgłasza wszystkich o jej planach korekty biustu. Grażyna zastanawia się nad prezentem dla Leopolda. Alicja wręcza Koziełłom zaproszenie na uroczystość związaną z odsłonięciem tablicy ku czci Krystyny. Monika umawia się się z dr. Szprotem na operację.

odc. 2688 Feliks rozważa, czy również jemu nie przydałaby się delikatna korekta twarzy. Surmaczowa zastanawia się, czy Wiga pojawi się na uroczystości ku czci Krystyny. Darek przyznaje się Renacie, że zniszczony samochód nie miał ubezpieczenia. Alicja mierzy garsonkę ślubną w salonie Anny. 


"Barwy szczęścia"

odc. 1229 Marta radzi Idze, by spróbowała jeszcze raz porozmawiać z Piotrem. Nie wspomina, że mąż planuje odebrać jej... Miłosza! Tymczasem Igę odwiedzają Renata z Arkiem. Opowiadają o swoim pobycie w Anglii. Po kilku chwilach orientują się, że Walawscy przeżywają kryzys. Natomiast Hubert pyta Klarę, czy zakochała się w Adamie. Potem łapie ją za rękę...

odc. 1230 Maria pyta Huberta, dlaczego ostatnio ciągle się upija. Syn jednak nie chce z nią rozmawiać. Wieczorem przeprasza swoją narzeczoną. Z kolei Bartek przekazuje Jadze zaproszenie na obiad u mamy. Stefan oznajmia Kasi, że Łukasz da jej szczęście. Beata jest wściekła na swoich pracowników. Władek ostrzega Maćka.

odc. 1231 W dniu rozprawy w domu Walawskich niespodziewanie pojawiają się Renata z Arkiem. Odkrywają, że Piotr wyprowadził się od Igi. Żądają, by oddali im Miłosza, by nie wychowywał się w rozbitej rodzinie. Ostatecznie jednak w sądzie Renata zrzeka się praw do Miłosza. Jędrek mówi Bartkowi, że lada dzień się od niego wyprowadzi. Wiśniewski załatwia Amelii pracę.

odc. 1232 Jędrek przeprasza Bartka, że odbił mu Jagę. Marek szuka nowej pracy. Teresa znów radzi Marii, żeby wyjechali do Finlandii. Tymczasem Hubert przeprasza Marię i oznajmia jej, że Klara dała mu ostatnią szansę. Iga cieszy się, że już nikt nie odbierze jej Miłosza. Prosi Piotra, by do niej wrócił.

"Pierwsza miłość"

odc. 2024 Sabina i i Daga nie mogą uwierzyć w to, że Daria kolejny raz dała się omamić Leszkowi. Jacek wyjeżdża z Wadlewa z misją ratowania swojego zagrożonego małżeństwa.

odc. 2025 Malwina składa donos na Śmiałka, że nie odprowadza podatku od agroturystyki proporcjonalnego do ilości pokoi, które wynajmuje. Tymczasem Amelia informuje Aleksa, że szefem grupy złodziei jest "Jolo". Wieczorem Marysia spotka pobitą "Melkę". Proponuje jej gorący posiłek i nocleg.

odc. 2026 Aleks dowiaduje się, że "Jolo" jest chłopakiem"Melki"! Śmiałek wpada na pomysł, dzięki któremu uniknie kary z urzędu skarbowego. Luiza nie może się pogodzić z porażką podczas zawodów pływackich.

odc. 2027 Marysia i Aleks w ostatniej chwili ratują "Melkę" z opresji. Filip postanawia wykorzystać niewiedzę pacjentek i udaje przed nimi... lekarza! Przez to traci pracę.

"Na Wspólnej"

odc. 2006 Zuza martwi się o Ulę. Tego samego dnia do Hofferów dzwoni opiekunka dziewczynki. Błaga, by przyjechali jak najszybciej... Kinga śmieje się z Michała, który wierzy, że zrobi karierę jako wokalista w zespole występującym na weselach. Daniel wyznaje Łucji, że dla niej zrezygnował z zagranicznego stypendium.

odc. 2007 Włodek zastanawia się, jak wykorzystać ostatnie chwile przed śmiercią. Postanawia wyjechać z Marią w egzotyczną podróż. Antosia nie zamierza wyprowadzić się ze Wspólnej. Na zajęciach cross-fit trener Olaf namawia Konarską do regularnych treningów. Czy Marta go posłucha?

odc. 2008 Maria jest zachwycona przemianą męża. Nie zastanawia się, co sprawiło, że Włodek stał się innym mężczyzną. Roztocka stara się przekonać rodziców Alka, żeby pozwolili mu tańczyć. Daniel spędza noc u Łucji. Następnego dnia Bolek widzi ich razem!

odc. 2009 Zuza jest przerażona ludźmi, którzy stoją przed budynkiem sądu i pikietują przeciwko adopcji dzieci przez zarażonych wirusem HIV. Sąd przychyla się do prośby Hofferów i zezwala, by Ula do nich wróciła! Ola podejrzewa, że Marek ma kochankę! Prosi ojca o wyjaśnienia... Tymczasem ojciec Elizy jest niezadowolony, że córka spotyka się ze studentem AWF-u. 


"Na dobre i na złe"

odc.584 Do Leśnej Góry ponownie trafia Krystyna Kraśnicka, dawna pacjentka Oli i Hany, która desperacko pragnie zostać matką. Wówczas u kobiety stwierdzono ciążę urojoną. Teraz sprawa jest dużo poważniejsza - lekarze diagnozują u pacjentki guza macicy. Usunięcie zmiany jest trudne, mimo to Piotr podejmuje się przeprowadzenia operacji. Gdy po zabiegu Krystyna dowiaduje się, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci, zrozpaczona próbuje się zabić. Zatrucie chemikaliami doprowadza u Falkowicza do niewydolności nerek i wątroby. Jedynie przeszczep umożliwi mu powrót do zdrowia. W przeciwnym razie profesor będzie skazany na dializy, co wykluczy go z pracy zawodowej. Lekarz nie potrafi się z tym pogodzić. Myśli o samobójstwie i zaczyna pisać własną mowę pogrzebową.

"rodzinka.pl"

odc.11 Ludwik i Natalia starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego i pochodzenia. Ponadto Boski próbuje zaszczepić Kubie miłość do sportu.

odc.12 Natalia wraca do palenia papierosów. Wstyd jej przed dziećmi, gdyż niedawno sama powtarzała im, że nikotyna szkodzi.

odc.13 Natalia uczy Kubę gramatyki języka polskiego, lecz ku jej zmartwieniu chłopiec w ogóle nie wykazuje zainteresowania tematem.

odc.14 Zbliżają się święta. Boscy zastanawiają się, czy wiara w istnienie Świętego Mikołaja może być dla Kacperka szkodliwa.

"Autostrada do nieba"

odc.13 Anioł i były policjant spotykają dobrodusznego sprzedawcę samochodów. Przyjaciele pomagają mu odzyskać radość życia i wiarę w siebie.

odc.14 Mark planuje odwiedzić swojego dawnego przyjaciela, Charliego. Zabiera ze sobą Jonathana. Na miejscu okazuje się, że kilka dni temu Charlie przepadł bez śladu.

odc.15 Związek Libby i Earla przechodzi kryzys. Jonathan próbuje im pomóc. Nieoczekiwanie kobieta zakochuje się w Smicie.

odc.16 Mark jest w ciężkim stanie po wypadku samochodowym. Bóg pozwala jemu i Jonathanowi przenieść się w czasie. Gordon spotyka się z ukochanym dziadkiem.

"Filary ziemi"odc.3 Budowa katedry jest kontynuowana. Philip musi przedtem wpłacić do królewskiej kasy 100 funtów. Zamożna Aliena pożycza przeorowi pieniądze. Tymczasem William Hamleigh podpala osadę i morduje Toma. Wskutek jego intryg Aliena traci cały majątek.

"Intelligence"odc.3 Były agent CIA wykrada tajną informację dotyczącą działania organizacji. Wkrótce ginie sześciu funkcjonariuszy M.I. Gabriel zostaje włączony do śledztwa, gdy okazuje się, że Mei Chen nadal żyje. Dzięki nowemu chipowi ma ona także dostęp do jego umysłu.

"Prawo Agaty"

odc.8 Przybysz nie może dojść do siebie po poronieniu. Całą swoją uwagę koncentruje na pomocy Dorocie. Dębski także próbuje odnaleźć się w nowej dla niego sytuacji. Okazuje się, że jego klient może być zamieszany w proces Gawron bardziej, niż się to wydaje.

"Ojciec Mateusz"odc.105 Redaktor naczelna "Nowinek Sandomierskich" Justyna znajduje w pobliskim lesie ciało dziennikarza Jurka Kawki, który był zapalonym ornitologiem. Okazuje się, że reporter został zastrzelony ze sztucera, którego używają myśliwi i kłusownicy. Sierżant Karolina Górska i Nocul jadą na plebanię. Od Mateusza dowiadują się, że zmarły ostatnio skarżył się na działalność kłusowników. Policjanci zastawiają na nich pułapkę, w którą wpada Janusz Wandera. W jego domu znajdują broń i amunicję. Tymczasem do proboszcza przychodzi Justyna, która opowiada o aferze, jaką podobno wykrył Kawka. Duchowny postanawia pomóc Możejce i jego współpracownikom w rozwiązaniu zagadki śmierci swojego przyjaciela. Wkrótce grono podejrzanych powiększa się.

"Graceland"odc.9 Briggs i Mike opracowują plan schwytania Bella. Ich wysiłki przerywa ekipa Caza. Mike ma wyrzuty sumienia z powodu okłamywania Abby. Johnny dzieli się z Jakesem swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zmiany zachowań niektórych członków zespołu.

"Pacyfik"

odc.9 Po miesiącu zaciekłych walk o Okinawę Sledge oraz pozostali żołnierze z 1. Dywizji Piechoty Morskiej otrzymują rozkaz, aby wesprzeć oddział, który atakuje najlepiej umocnioną japońską pozycję na wyspie. Obecność cywilów utrudnia zadanie.

"Skazany na śmierć"

odc.21 Zbliża się moment ucieczki. Więźniowie kierują się do celi Michaela. Veronica jest przerażona. Dowiedziała się, że Nick obiecał przekazać ją mafii w zamian za wolność swojego ojca. Tymczasem uciekinierzy przechodzą tunelem do oddziału psychiatrycznego.

"Paradoks"

odc.7 Joanna powraca do sprawy, w której zapadł już prawomocny wyrok. Dotyczy ona morderstwa pijaczka, do którego doszło na działkach. Majewska odkrywa, że w materiałach brakuje kluczowego zeznania. Naczelnik przekazuje prowadzenie śledztwa Młodemu.

"Głową w mur"

odc.8 Abby i Lina wpadają na trop morderstwa pewnej modelki, która zginęła w dziwnych okolicznościach. Dochodzenie przypomina Kowalski wydarzenia z przeszłości, m.in. opowieści ojca dotyczące najmniej przyjemnych momentów z jego pracy.

"Świat według Kiepskich"

odc.413 Boczek znajduje w piwnicy czasopisma dla panów. Okazuje się, że należą one do Paździocha. Wstrząśnięty odkryciem dzieli się swoimi wrażeniami z Kiepskimi. Wkrótce wychodzi na jaw, że Marian Paździoch zamierza otworzyć w swoim mieszkaniu Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej. Ferdynand i Halina nie kryją swojego oburzenia. Uważają nowy pomysł przedsiębiorczego sąsiada za niemoralny. Tymczasem placówka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przed drzwiami mieszkania Paździochów ustawiają się kolejki zwiedzających. W końcu także Halina postanawia zaspokoić swoją ciekawość i zwiedzić muzeum. Ferdynand, zbulwersowany decyzją żony, oznajmia, że nigdzie z nią nie pójdzie. Uważa, że na świecie są ważniejsze rzeczy niż seks...

"Arrow"

odc.21 Oliver szuka kolejnej osoby z listy swojego ojca. Podczas przeglądania laptopa księgowego Felicity odkrywa ślady transakcji, która może pomóc Queenowi odnaleźć Waltera. Okazuje się także, iż Malcom ujawnił Robertowi szczegóły dotyczące śmierci swojej żony.

"Mentalista"

odc.8 Jednostka Lisbon bada okoliczności śmierci mężczyzny, który zamarzł pozostawiony w cmentarnej krypcie. Tymczasem ktoś morduje sekretarkę Bosco i dwóch agentów, a także ciężko rani Sama. Patrick Jane sądzi, że obie sprawy muszą być ze sobą powiązane.

"Instynkt"

odc.7 Anna Oster bada sprawę śmierci 40-letniej Magdy Janik, która wypadła z balkonu na ostatnim piętrze wieżowca. Komisarz spotyka się z doktorem Kalitą. Ola, która ją śledziła, włamuje się z Wójcikiem do szpitalnego archiwum, by znaleźć akta policjantki.

"Lekarze"

odc.9 Do szpitala trafia 45-letni mężczyzna cierpiący na zaawansowaną postać choroby Parkinsona. Zaniewska przeprowadza udaną operację. Stosunki między lekarką a Karskim nadal są napięte. Anna jest złośliwa w stosunku do Przemka i na każdym kroku atakuje stażystę.

"Wybrani"

odc.18 Maszyna generuje numer pewnego oszusta karcianego w podeszłym wieku. Reese i Finch udają się do Atlantic City, by bliżej przyjrzeć się życiu mężczyzny. Tymczasem w Nowym Jorku detektyw Carter stara się oczyścić z zarzutów kolegę po fachu.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje