Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1025 Kasia pyta Marcina, co sądzi na temat ślubu. Tomek pisze do Małgosi list, w którym wyznaje żonie, że bardzo za nią tęskni. Później o swoim małżeństwie rozmawia z Pauliną. Wieczorem Agnieszka informuje ich, że proces został odroczony, dlatego podopieczna Chodakowskiego nadal musi się ukrywać. Na osobności Olszewska zwierza się przyjacielowi, że Boczarski, drugi świadek w procesie, zmarł na zawał. Teraz Paulina jest ostatnią nadzieją prokuratury na doprowadzenie postępowania do końca i skazania gangsterów. Michał spotyka się z Markiem. Podczas rozmowy Mostowiak zauważa na tablecie Łagody zdjęcie z Małgosią! Wzburzony opowiada o swoim odkryciu Ewie. Dzwoni do siostry, by przekonać się, czy jego podejrzenia potwierdzą się u źródła. Potem odwiedza Tomka, ale o niczym mu nie wspomina. Ula, zmuszona przez Annę, opowiada ojcu o swoich ostatnich alkoholowych wybrykach. Mateuszek bierze siostrę w obronę...

odc. 1026 Ala inwestuje wszystkie swoje oszczędności i kupuje lokal sąsiadujący z bistro Zawadzkiego. Paweł wyjeżdża na biwak do Grabiny. Nie ma pojęcia, że w jego aucie ukryła się Basia. Zduński prosi Alę, by przyjechała po córkę. Wieczorem chłopak namawia ją na kąpiel w stawie, bez... kostiumów! Kasia wyznaje Marcinowi, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. On jednak proponuje jej w zamian przyjaźń. Następnie podczas samotnego spaceru Chodakowski dostrzega tonącą Erykę. Ratuje jej życie... Janka namawia siostrę, by zamieszkała z nią w domu Marty.


"Klan"


odc.2515 Beata przyjmuje propozycję Rafalskiego, by zjedli razem śniadanie w hotelowej restauracji. Podczas wspólnego posiłku wyznaje Piotrowi, że go kocha! Agnieszka zwierza się ojcu, że dostała korzystną propozycję pracy w ministerstwie. Przy okazji dowiaduje się, iż Paweł nie wybiera się do Stanów na Boże Narodzenie. Ola dostaje coraz więcej smsów z niewybrednymi tekstami. Podejrzewa, że ich autorem jest Norbert. Zyta spotyka się z prawnikiem poleconym przez wuja Stefana. Prawnik potwierdza podejrzenia Michała. Umowa jest sporządzona tak, że Rutka nie będzie miał problemu z przejęciem ich firmy. Michał zostawia Stefanka pod opieką bliźniaków.

odc.2516 Zyta ma pretensję do Michała, że jest nieodpowiedzialny! Potem zdenerwowana idzie na spotkanie z prawnikiem Blumertem. Mecenas przekazuje jej nową wersję umowy franczyzowej z Rutką. Proponuje lunch w restauracji sushi na parterze biurowca. W pewnym momencie zostaje ogłoszony alarm przeciwpożarowy... W cukierni Stasia radzi Wiesławowi, żeby rozmówił się z Wandą. Tymczasem Barbara wpada do mieszkania Rafalskiego. Chce go namówić na seks! Niespodziewanie przerywa im Jasiek. Rafalskiemu jest to na rękę. Potem odwiedza Beatę, licząc na intymne chwile. Gdy jednak słyszy, że Jasiek jest w szpitalu, upiera się, by do niego natychmiast pojechać...

odc.2517 Beata opowiada Piotrowi, że wczoraj przypomniała sobie, czym jest macierzyństwo. Michał żali się Mariuszowi, że Zyta znowu kontaktuje się z Rutką. Jadwiga składa Pawłowi życzenia świąteczne. Monika odkrywa, że wciąż nie wiadomo, czy Feliks jest ojcem Wacka.

odc.2518 Wanda prosi Stasię o rozmowę. Arkadiusz spotyka Norberta w centrum handlowym. Obaj szukają prezentów świątecznych. W tym samym momencie Ola dostaje kolejnego smsa. Postanawia umówić się ze swoim natrętnym wielbicielem. Rafał upiera się, że pójdzie z nią do restauracji. Niestety, nie zauważają w lokalu nikogo znajomego oprócz... szefa dziewczyny! Beata przychodzi do mieszkania Rafalskiego, żeby porozmawiać z Jasiem. Potem chłopak wychodzi z domu. Zostaje zaatakowany przez grupę chuliganów. Dochodzi do bijatyki...

"Na dobre i na złe"

odc.542 Wiktoria unika sali operacyjnej i nie bierze udziału w zabiegach. Jej zachowanie niepokoi Sambora i Trettera. Proszą o konsultację doktora Dryla. W szpitalu pojawia się naukowiec Leszek, który szuka Consalidy. Okazuje się, że chce z nią porozmawiać o prowadzonych przez Falkowicza badaniach nad nowym lekiem. Zdradza pani doktor, że wcześniej pracował nad identycznym medykamentem. Agata zamartwia się o jednego ze swoich pacjentów, Olafa. Chłopak nie stawia się na badania kontrolne, a gdy w końcu chory trafia na oddział, jego stan jest krytyczny. Woźnicka po raz kolejny musi walczyć o jego życie. Do Leśnej Góry zostaje przyjęta także Kamila. Dziewczyna cierpi na kłopotliwą dolegliwość - jest uczulona na swojego partnera. Hana próbuje rozwiązać problem pary.

"Barwy szczęścia"

odc. 1029 Marek jest zadowolony z posady Architekta Systemów Informatycznych. Okazuje się, że zna Ninę, swoją szefową. Magda przejmuje się Tomkiem.

odc. 1030 Stefan zastanawia się, dlaczego Jaworski podniósł czynsz Kasi. Może z zemsty? Na planie teledysku Dawid zaczyna całować się z Tiną.

odc. 1031 W Biomerze Juliusz wyznaje Władkowi miłość. Natalia jest zazdrosna o Irka, który coraz więcej czasu spędza z Lilianą. W szpitalu Maria jest zaniepokojona objawami, jakie towarzyszą okresowemu wybudzaniu Teresy. Świderski planuje odłączyć kobietę od respiratora.

odc. 1032 Alek pakuje się przed wyjazdem do Berlina. Atakuje Iwonę, że pod jego nieobecność będzie mogła spotykać się ze Świderskim. Patrycja nie zauważa, że Dawid jest zakochany w Tinie. Stefan postanawia pobić Jaworskiego! 


"Pierwsza miłość"


odc.1802 Filip dowiaduje się, że w plan odkupienia znaczka zamieszany jest Wroński. Malwina zarzuca Emilce, że nadużywa władzy. Nikola dostaje pracę w wydawnictwie. Znajomi postanawiają to uczcić. Daga upija się...

odc.1803 Po upojnej nocy Szymon i Daga ustalają, że połączyła ich jednorazowa przygoda erotyczna, z której nic nie wyniknie. Wroński w towarzystwie Filipa i nowego klienta doprowadzają do końca transakcję kupna znaczków. Śmiałek jest przygotowany na licytację ostatnich kwater na cmentarzu.

odc.1804 Filip żali się Beacie, że Wroński go wykiwał. Marysia dowiaduje się, że Daga spędziła noc z Szymonem. Chłopak jest zaskoczony reakcją Majki. Śmiałek postanawia ukarać Emilkę. Oddaje jej całe gospodarstwo, którym będzie się musiała zajmować bez jego pomocy.

odc.1805 Mikser jako ostatni poznaje kulisy romansu Dagi. Ostrzega dziewczynę przed Szymonem, który nie jest mężczyzną dla niej. Artur chce jak najszybciej odszukać Wrońskiego, zanim ten zdąży uciec z kraju...

"Na Wspólnej"


odc.1840 Na pogrzebie Magdy mowę wygłasza Zuza. Igor nie chce, by Julka pojawiła się na cmentarzu. Maks sprawdza dokumentację ostatniego przetargu. Ustala, że coś jest nie tak... Jola idzie na kawę z Bogdanem.

odc.1841 Igor postanawia zamieszkać z Julką w mieszkaniu Magdy. Iza ze Zdybicką przygotowują ofertę przetargu. Bogdan zaprasza Jolę do opery. Jarek jest wściekły na ojca.

odc.1842 Zuza odwiedza Ulę, która myślała, że Hofferowie zrezygnowali z adopcji. Maks i Zdybicka składają ofertę na budowę kompleksu sportowego. Bogdan zwierza się Renacie, że jego syn podkochuje się w nauczycielce.

odc.1843 Smolny zostaje nowym dyrektorem generalnym wydawnictwa Basi i Kingi. Tadeusz wyjeżdża w podróż do Australii. Igor wraca do pracy. Odlicza dni do powrotu naczelnego..."Moda na sukces"

odc.5903 Bill prosi Liama, by dał mu szansę i deklaruje, że Kelly dużo dla niego znaczyła. Obaj godzą się w obecności Katie i Hope. Brooke i jej mąż są świadkami rozmowy Hope z Liamem. Chłopak deklaruje Logan miłość.

odc.5904 Hope mówi matce, że martwi ją zainteresowanie Steffy Liamem. Brooke chce dopilnować, by córka Taylor nie ingerowała w jej związek. Oliver zarzuca Liamowi, że ukradł mu ukochaną.

odc.5905 Hope przekonuje kłócące się Brooke i Stephanie, że mogłyby odnieść wielki sukces, gdyby połączyły swoje siły. Spencer i Jarrett ujawniają skandal dotyczący dziecka Bridget.

odc.5906 Jarrett i Bill wymuszają na Jackie oświadczenie, że Owen jest ojcem dziecka Bridget. Stephanie, Steffy i Taylor dyskutują o Brooke i jej negatywnym wpływie na wizerunek Domu Mody.


"2XL"

odc.11 Nowa znajomość Bożeny nabiera rumieńców. Okazuje się, że popełnianie przez nią gafy zaintrygowały Adama. Dec ma nadzieję, że fitness pozwoli jej pozbyć się zbędnych kilogramów.

odc.12 Laura nie może pogodzić się z tym, że jej nowy znajomy, Filip, pracuje jako mężczyzna do wynajęcia. Agata radzi przyjaciółce, żeby właśnie jego wynajęła jako partnera na wesele kuzynki.

odc.13 W LAM-ie Igor zdradza, że probówki w pracowni Agaty podmienił Alek. Jarema zwalnia nieuczciwego pracownika. Na ślubie Lilki pomiędzy Karolem a Filipem dochodzi do bójki.

odc.62 Młodsza córka aspiranta Nocula, Zosia, ulega wypadkowi, w wyniku którego doznaje groźnego urazu oka. Po konsultacjach okulistycznych jeden z lekarzy oznajmia policjantowi i jego żonie, że ich córka musi przejść poważny zabieg w prywatnej klinice. Okazuje się, że koszty takiej operacji są olbrzymie. Zdesperowana Basia za wszelką cenę próbuje pożyczyć pieniądze. W końcu decyduje się zaciągnąć kredyt w firmie Krezus, której szefową jest Adrianna Grabek. Dopiero po podpisaniu dokumentów Basia uważniej czyta warunki umowy i uświadamia sobie, że padła ofiarą oszustwa. Okazuje się bowiem, że odsetki i ubezpieczenie zostały ustalone na rujnującym rodzinę poziomie. Znajdującym się w bardzo ciężkiej sytuacji Noculom postanawia pomóc sprytny i energiczny ksiądz Mateusz.


"Breaking Bad"


odc.32 Jesse obserwuje dwóch dilerów, którzy wykorzystali brata Andrei, Tomása, do zabicia Combo. Obmyśla intrygę. Chce otruć handlarzy, którzy wysługują się dziećmi. Walt twierdzi, że współpracownik wiele ryzykuje i nie chce mu pomagać.

"Zabójcze umysły"

odc.38 W nowojorskiej dzielnicy, gdzie większość stanowią biali mieszkańcy, zostają zamordowane cztery młode Afroamerykanki. Gideon musi szybko rozwiązać sprawę, gdyż konflikty na tle rasowym mogą doprowadzić do wybuchu przemocy na ulicach.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.198, 199 Podczas imprezy promującej nowy reality show ginie jedna z jego uczestniczek. Porucznik Horatio Caine i jego współpracownicy postanawiają przesłuchać wszystkich członków programu. Uważają, że właśnie wśród nich znajduje się zabójca.

"Ekstradycja"

odc.5, 6-ost. Olgierd i Kamil poszukują miejsca ukrycia heroiny. Olgierd odkrywa, że Novotny, oficjalnie wydalony do USA, przebywa w swojej posiadłości. Halskiemu w przebraniu Kulasa udaje się dostać do magazynów Novotnego i uprowadzić gangstera.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.3 Nieznani sprawcy ostrzeliwują samochód. Ginie student Wesley i jego koleżanka, a trzecia pasażerka zostaje ranna. Wszystko wskazuje na gangsterskie porachunki, ale chłopak nie należał do gangu, a jego ojciec przyjaźnił się z inspektorem Taylorem.

odc.8 Elena zostaje uprowadzona przez parę wampirów, Trevora i Rose. Bonnie udaje się ustalić miejsce, w którym jest przetrzymywana. Stefan i Damon śpieszą jej na pomoc. Tyler podejrzewa, że Caroline też jest wilkołakiem. Wkrótce poznaje prawdę.

"Tajemnice Smallville"

odc.16 Clark dostaje od Tess zaproszenie na konferencję prasową do Nowego Jorku. Podczas podróży na pokładzie prywatnego samolotu dochodzi do eksplozji. Kent musi znaleźć sposób, aby uratować pasażerów, zachowując w tajemnicy swoją tożsamość.

"Świat według Kiepskich"

odc.396 Ferdek krytykuje osoby pojawiające się w telewizji. Najbardziej nie znosi prezentera pogody, który podoba się Halinie.

odc.397 Sklep osiedlowy U Stasia ma zostać zamknięty. Ferdek, który kupował tam alkohol na kredyt, organizuje akcję protestacyjną.

odc.398 Prezes Kozłowski jest pod wrażeniem urody i talentu wokalnego Marioli. Postanawia pomóc jej w karierze artystycznej.

odc.399 Jolasia mówi Waldkowi, że jeśli nie kupi jej futra, nie wpuści go do ich sypialni. Z pomocą synowi przychodzi Ferdek.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje