Reklama

Polskie telewizyjne hity na jesień

"Złotopolscy"

Nowe odcinki od 12.09, TVP 2, Niedziela, godz.: 14.35.

Reklama

Marek (Kazimierz Kaczor) i Biernacki (Marek Siudym) staną po dwóch stronach barykady. Ich spór roztrzygnie dopiero Marcysia (Katarzyna Pierścionek)! Wiesiek (Paweł Wawrzecki) odchodzi na emeryturę. M arek Złotopolski wykorzysta synów Marcysi jako kartę przetargową w walce o Złotopolice. Zabierze bliźniaki do Agnieszki (Joanna Jeżewska), dyrektorki banku. Doprowadzony do ostateczności Biernacki zleci porwanie wnuków. Na szczęście ich dalsze poczynania stłumi w zarodku matka bliźniaków. Zupełnie nieoczekiwanie Marcysia wróci w swoje rodzinne strony. Okaże się, że jest już w pełni zdrowa. Niepokojące będzie jedynie to, że ciągle przegląda się w lustrze i nie do końca akceptuje swój nowy wygląd. Bo nie da się ukryć, że kuracja w szwajcarskiej klinice fizycznie zmieniła ją nie do poznania! Tymczasem Grzesio (Grzegorz Komendarek), pod nieobecność żony, zafunduje sobie "skok w bok" z Zalewską (Kinga Ciesielska). Po powrocie z sanatorium w Nałęczowie Elżunia (Małgorzata Rożniatowska) jako jedyna nie dowie się, że jej mąż dopuścił się zdrady.

Niewierna żona

Wiesiek Gabriel opuszcza posterunek na Dworcu Centralnym. Na dodatek Marta (Ewa Ziętek) wybiera się w podróż dookoła świata w towarzystwie generała Moona (Grzegorz Przybył). Jak były komendant poradzi sobie z samotnością?

"Klan"

Nowe odcinki od 6.09, TVP 1, Pn - Pt, godz.: 17.55.

Ela (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk) odkryją nowe pasje, a Paweł (Tomasz Stockinger) pozna atrakcyjną kobietę!

Po powrocie z urlopu w Hiszpanii Ela zacznie regularnie biegać. Podczas jednego z porannych treningów pozna w parku Eugeniusza Antoniaka (Piotr Pilitowski). Mężczyzna z kolei zapozna Chojnicką ze swoją żoną Małgorzatą (Edyta Jungowska). Widząc jej ogromny entuzjazm, Antoniakowa zaproponuje Eli profesjonalne lekcje pływania. Nowi znajomy nie przypadną jednak do gustu Jerzemu. Odstawiony na boczny tor zajmie się próbą odtworzenia drzewa genealogicznego rodziny Lubiczów. Tymczasem Paweł nie zrezygnuje z udziału w kursie tańca. Jego nową partnerką będzie Łucja (Joanna Gajor). Czy połączy ich coś więcej niż taniec?

"Na dobre i na złe"

Nowe odcinki od 24.09, TVP 2, Piątek, godz.: 20.10.

Rafał (Robert Koszucki) poprosi Martę (Katarzyna Bujakiewicz) o rękę! Marcin (Rafał Fudalej) pozna Izę (Magdalena Górska).

Gdy okaże się, że Marta Kozioł znów spodziewa się dziecka, doktor Rafał Konica w końcu zachowa się jak prawdziwy mężczyzna! Oświadczy się ukochanej. Oczywiście Marta zgodzi się za niego wyjść.

Druga szansa

Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) zaczną wszystko od nowa. Będą mieli nadzieję, że tym razem nic ich nie rozdzieli. Natomiast w życiu młodego ginekologa Marcina Maciejewskiego pojawi się Iza, która w przeszłości poddała się zabiegowi aborcji. Czy łączące ich stosunki wykroczą poza relację lekarz-pacjent? Z kolei doktorowi Piotrowi (Marek Bukowski) w oko wpadnie Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), rezydentka interny.

"Samo Życie"

Nowe odcinki od 6.09, Polsat, Pn - Pt, godz.: 19.30.

W redakcji "Samego Życia" nastąpi rewolucja. Marysia (Edyta Olszówka) postanowi zamienić gazetę w tabloid. Powodem tych ogromnych zmian okaże się wybuch bomby w siedzibie redakcji.

Niestety, będą zabici i ranni. Z życiem pożegna się redaktor naczelny Jerzy Bartnik, co automatycznie oznacza, że z obsady serialu wypadnie Mariusz Drężek.

W tej krytycznej sytuacji Marysia i Teresa (Monika Krzywkowska) założą spółkę wydającą nowe pismo. Marysia wpadnie na pomysł, by dziennik zamienić w tabloid.

Plotki, sensacje, pranie brudów… Nie zgodzi się na to dziennikarz śledczy Roman Badera (Jacek Kopczyński). Ten idealista stanie na czele dziennikarskiej opozycji.

Mama wraca do pracy

Do obsady serialu dołączy Daria Widawska. Aktorka wcieli się w postać Kamili Adamskiej, przyjaciółki Marysi Majewskiej. Kamila to była dziennikarka, która bez żalu zrezygnowała z kariery zawodowej na rzecz prowadzenia domu i opieki nad trójką dzieci. Jest przy tym bardzo wyemancypowana i nowoczesna.

W pewnym momencie odezwie się w niej żyłka dziennikarska i postanowi wrócić do pracy. Najpierw jako wolny strzelec. Potem na stałe.

"Ojciec Mateusz"

Nowe odcinki od 9.09, TVP 1, Czwartek, godz.: 20.25.

Sprytny detektyw w sutannie poszerzy teren swojej działalności. Zobaczymy go już nie tylko w Sandomierzu. Zawita także do Kielc i Buska-Zdroju. Odwiedzi Park Dinozaurów w Bałtowie, Pacanów i Opatów.

Jak zwykle działania wykraczające poza obowiązki duszpasterza umożliwi Mateuszowi (Artur Żmijewski) przyjaźń z aspirantem Noculem (Michał Piela), który z szacunku dla osoby duchownej popełnia liczne niedyskrecje zawodowe. W nowej serii w poszczególnych odcinkach pojawią się m.in. Antek Królikowski, Hanna Konarowska i Michał Roznerski.

"Na Wspólnej"

Nowe odcinki od 6.09, TVN, Pn - Czw, godz.: 20.05.

Kingę (Ilona Wrońska) i Michała (Robert Kudelski) połączy wspólny dramat. Igor (Jakub Wesołowski) zostanie ojcem. Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) zalegalizują swój długoletni związek.

Życie małego Ignasia (Bartek Kaszuba), synka Kingi i Michała, znajdzie się w niebezpieczeństwie. Z tego powodu Brzozowscy będą odchodzili od zmysłów. Czy to ich połączy?

Miłosne zawirowania

Martę (Joanna Jabłczyńska) oczaruje przystojny pilot (Radosław Pazura). Igor zostanie ojcem. Czy to oznacza, że będzie z Magdą (Karolina Nolbrzak)? Zuza i Kamil skłócą się z Romanem (Waldemar Obłoza). Czyżby Hoffer postanowił uniemożliwić im ślub? Żaneta (Anna Guzik) i Monika (Sylwia Gliwa) poróżnią się o Damiana (Waldemar Błaszczyk). Gosia (Anna Kerth) straci głowę dla pewnego przystojniaka (Maciej Jachowski).

Czytaj dalej>>>Czy podoba wam się serialowa ramówka na jesień? Pogadajmy o niej na FORUM>>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje