Reklama

"Krime Story. Love Story": Wiktoria Gąsiewska nago w śmiałych scenach!

Netflix wprowadził do swojej biblioteki film z Wiktorią Gąsiewską w niezwykle odważnym wcieleniu. Gwiazda młodego pokolenia wzięła udział w gangsterskiej produkcji „Krime Story. Love Story” w reżyserii Michała Węgrzyna. Produkcja miała premierę w polskich kinach 11 lutego 2022 roku, lecz dopiero niedawno trafiła do internetu.

Nagie sceny z Wiktorią Gąsiewską

Niedawno w serwisie streamingowym Netflix pojawiła się komedia gangsterska "Krime Story. Love Story". Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w zbuntowaną Kamilę, która skradła serce jednego z niebezpiecznych bandytów. Młoda aktorka pokazała się w zupełnie nowej, niespodziewanej odsłonie...

Jedno z wyjść do klubu mogło zakończyć się dla Kamili tragicznie, gdyby nie to, że na jej drodze pojawił się Krime (Cezary Łukaszewicz). Szybko się w nim zakochuje. Mimo różnicy wieku, parę łączy silne uczucie, oboje tracą dla siebie głowę. Po czasie okazuje się, że Krime'a z ojcem Kamili łączy mroczna przeszłość. Miłość komplikuje wszystko i nawet taki facet, jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać, co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Reklama

"W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością. Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie" - opowiada Cezary Łukaszewicz.

"Krime Story. Love Story": Co to za film?

Produkcja opowiada o miłosnych perypetiach na wzór współczesnej ekranizacji "Romea i Julii". Dwaj złoczyńcy "Krime" i "Wajcha" otrzymują zlecenie na "skok", który ma ich ustawić finansowo do końca życia. Ale jeden z gangsterów traci głowę dla córki człowieka, który był celem napadu. Młodzieńcza, "zakazana" miłość komplikuje wszystko i staje się zarzewiem konfliktów oraz kryminalnych porachunków.

Ta intrygująca komedia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisanymi w książce rapera Marcina "Kali" Gutkowskiego. Gąsiewska zagrała zagubioną i zarazem "zepsutą" dziewczynę, która zakochuje się w zdegenerowanym chłopaku z przestępczego półświatka.

U boku Wiktorii Gąsiewskiej i Cezarego Łukaszewicza zagrali Michał Koterski, Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Cezary Żak, czy Agnieszka Więdłocha.

Idolka młodych

Gąsiewska zadebiutowała na małym ekranie epizodyczną rolą w serialu "Na dobre i na złe" (2005 rok). Następnie zagrała pierwszo- lub drugoplanowe role w serialach, takich jak m.in.: "Rodzina zastępcza" (2007-2009), "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw" (2015 rok), "Przyjaciółki" (2015-2016), "Barwy szczęścia" (od 2016) i "Kowalscy kontra Kowalscy" (od 2021 roku). Zagrała Weronikę w filmie wojennym Andrzeja Wajdy "Katyń" (2007 rok). Również uczestniczyła w programach tanecznych "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2018 rok) i "Dance Dance Dance" (2019 rok). W latach 2017-2021 była w nieformalnym związku z aktorem Adamem Zdrójkowskim.

Autor: Zuzanna Bartuś

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska w piżamie! Aktorka zachwyca

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu! Wygląda zniewalająco!

"Krime Story. Love Story": (recenzja, obsada, zwiastun)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy