Reklama

„Dziewczyny”: Wkrótce się ogarniemy

Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. To o nich mówi serial „Dziewczyny”, najnowsza produkcja telewizji HBO. Drugi sezon serialu zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 7 marca 2014.


Reklama


Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Skończyła college, nie ma stałej pracy i wcale nie spieszy się, by się usamodzielnić. W każdej sytuacji może liczyć na wsparcie koleżanek. Jedną z nich jest współlokatorka i zarazem najlepsza przyjaciółka jeszcze z czasów college’u Marnie Michaels (Allison Williams).

Marnie jest odpowiedzialną i poważaną pracownicą galerii, ale w parze z sukcesami w życiu zawodowym nie idą sukcesy w życiu osobistym. Od lat jest związana z Charliem (Christopher Abbott), którego poznała jeszcze na studiach. Jessa Johansson (Jemima Kirke) jest wolnym duchem i miłośniczką podróży.

Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) jest kuzynką Jessy, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego i miłośniczką serialu "Seks w wielkim mieście". Jest jeszcze Adam Slacker (Adam Driver) -chłopak Hanny i niespełniony aktor w wolnych chwilach zajmujący się stolarką.

W drugim sezonie serialu "Dziewczyny" Hannah stara się zrealizować swoje marzenia i zostać poczytną pisarką. Zaczyna spotykać się z nowym mężczyzną, ale jej początkowy entuzjazm zostaje zdławiony przez poczucie odpowiedzialności za byłego chłopaka, czyli Adama, który odbywa rekonwalescencję po wypadku. Marnie nie układa się dobrze ani w pracy ani w miłości.

Dziewczyna rozstaje się z Charliem i bardzo potrzebuje wsparcia najbliższej przyjaciółki, z którą relacje zaczynają się psuć w wyniku splotu kilku nieoczekiwanych wydarzeń. W tym samym czasie Jessa wraca z podróży poślubnej i podsuwa Hannie parę zadziwiających pomysłów. Shoshanna bierze sprawy w swoje ręce, bo czuje się już w pełni seksualnie aktywną kobietą.

Niedługo potem doświadcza wszystkich związanych z tym emocjonalnych konsekwencji, zwłaszcza kiedy okazuje się, że stosunek Ray’a (Alex Karpovsky) do ich związku najlepiej opisuje zdanie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Dziewczyny przeżywają lepsze i gorsze chwile, co pokazuje serial pełen trafnych, choć często bolesnych obserwacji i przewrotnego humoru.

WYDANIE DVD

Wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Dziewczyny"  w sklepach pojawi się już 7 marca Na płytach oprócz 9 godzin serialu można znaleźć wyjątkowe dodatki specjalne:

- Faceci w dziewczynach

- Komentarze

- Kulisy odcinków

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje