Reklama

Co czeka nas w nowym sezonie "Jess i chłopaków"?

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, który poświęcony był głównie związkowi Nicka i Jess, 4. seria przyniesie wiele zmian. Po pierwsze, cała szóstka znów jest wolna i może bez przeszkód korzystać z życia. Jednak czy wyjdzie im to na dobre? Twórczyni serialu, Liz Meriwether zdradza, co czeka widzów w czwartym sezonie.


Sezon zaczyna się w momencie, kiedy kończą się wakacje, a Nick i Jess nie są już razem od czterech miesięcy. Oboje będą starać się zaangażować w nowe związki i udowodnić, że już nic do siebie nie czują. Czy to oznacza, że widzowie nie mają co liczyć na wielki powrót tej pary?

Na tym etapie Jess i Nick są jedynie dobrymi przyjaciółmi. Jednak na ich drodze pojawi się wiele komplikacji, które mogą namieszać w przyjacielskiej relacji. Jak przyznaje Meriwether, jeszcze nie zdecydowała, co stanie się z tą dwójką.

Czwarty sezon poświęcony będzie przede wszystkim postaciom Schmidta i Cece. Powróci pewny siebie, zuchwały Schmidt z pierwszego sezonu, który sypia z kim popadnie i nie dba o niczyje uczucia. W drugim odcinku nowego sezonu, będzie na przykład uczył Jess jak za pomocą aplikacji Dice [org. Tinder] umówić się na przygodny seks. Cece z kolei poświęci się nauce. Po uzyskaniu dyplomu ukończenia szkoły średniej, postanowi pójść do college’u.

Coach oraz Wintson także będą mieli okazję dorzucić swoje trzy grosze.

Fakt, że Winston pracuje teraz w policji sprawi, że współlokatorzy nie będą chcieli dzielić się z nim swoimi sekretami i na każdym kroku będą obawiać się konsekwencji swoich czynów, co będzie źródłem mnóstwa zabawnych sytuacji.

Coach nadal jest trenerem w szkole Jess i musi podporządkować się jej dziwnym i czasami porywczym decyzjom, jako wicedyrektorki. Co więcej, mimowolnie zostanie wciągnięty w miłosną intrygę między nią a pewnym nauczycielem, co wcale nie będzie mu się podobać.    

W nowej serii zobaczymy sporo znanych twarzy, m.in. Jessicę Biel, Juliana Morrisa, Kaitlin Olson, czy Roba Reinera.  


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje