Clooney w łóżku z...

Czy Cindy Crawford i George Clooney mają romans? Choć istnieje wideo, na którym widać, jak leżą razem w łóżku, dziennikarze będą rozczarowani. "Sensacyjne" nagranie to jedynie reklama nowej marki tequili, której współwłaścicielem jest gwiazdor.

Reklama składa się z trzech części. W każdej z nich bohaterowie przyłapują swojego partnera na zdradzie. Najpierw w łóżku lądują George Clooney i Cindy Crawford. Na gorącym uczynku przyłapuje ich mąż modelki, Rande Gerber.

W kolejnej scenie to Clooney dowiaduje się, że jego partnerka, Stacy Kleiber dopuściła się niewierności. Swoimi względami obdarzała nie innego mężczyzną, ale supermodelkę Cindy Crawford.

W ostatniej części świadkiem niecodziennej sytuacji jest Crawford. W sypialni zastaje swojego męża leżącego pod pierzyną obok Clooneya.

Reklama

Reklama kończy się hasłem: "Pij odpowiedzialnie". Oznacza to, że sytuacje przedstawione w spocie, nie wydarzyłyby się, gdyby jego bohaterowie nie przesadzili z alkoholem.

Film promuje tequilę, która debiutuje właśnie na rynku. Nie przypadkowo w reklamie wystąpili George Clooney i Rande Gerber. Panowie są bowiem właścicielami promowanej marki, obaj mają też w Meksyku sąsiadujące ze sobą wille, a ich przyjaźń zacieśniła się dzięki wielu wieczorom przy butelce wódki z agawy.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Ostry dyżur | seriale | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy