Reklama

"Burza": Przebojowa telenowela już w Polsce

Chociaż deszczowa jesień tuż-tuż, dzięki nadmorskim krajobrazom w telenoweli "Burza" widzowie będą mogli wrócić pamięcią do gorących letnich dni. Dodatkowo rozgrzewać nas będzie przystojny William Levy.

Damián Fabré i Marina Reverté pochodzą z dwóch różnych światów, dlatego ich pierwsze spotkanie jest bardzo wybuchowe i kończy się w... wodzie!

Reklama

Jednak z czasem okazuje się, że łączy ich więcej, niż przypuszczali. Między przystojnym kapitanem a piękną Mariną rodzi się uczucie.

Niestety, na ich drodze staje zaborcza Esthercita oraz bardzo niebezpieczny Hernán.

Aktorka czy miss?


Gdy Salvador Mejía postanowił nakręcić remake "Hacjendy La Tormenta", nie miał wątpliwości, że główną rolę męską zagra w niej czołowy amant Televisy, czyli William Levy.

Więcej trudności sprawił mu wybór aktorki, która miała partnerować Kubańczykowi. Producent początkowo mierzył wysoko i marzył o zaangażowaniu takich gwiazd, jak Thalía czy Adela Noriega. Wiadomo jednak było, że żadna z tych pań nie wróci do grania w telenowelach. Na castingu do roli głównej bohaterki pojawiły się m.in. Silvia Navarro, Zuria Vega, Adriana Louvier.

Krążyły nawet plotki, że Williamowi zależy, żeby zagrać ze swoją partnerką życiową, Elizabeth Gutiérrez. Okazało się jednak, iż Mejía postawił na debiutantkę. Ximena Navarrete, czyli Miss Uniwersum 2010 nie miała bowiem wcześniej okazji do sprawdzenia się jako aktorka. Dlatego decyzja producenta była szeroko komentowana w mediach, szczególnie że królowa piękności miała zagrać trudną rolę sióstr bliźniaczek.

Lekcje na planie


Szybko okazało się, że Salvador rzeczywiście podjął spore ryzyko. Ximenę peszyły kamery, przez co zapominała swoje kwestie. Dlatego była miss musiała pobierać przyspieszone lekcje aktorstwa. Z kolei Levy podczas długiego pobytu w USA znów nabrał ciężkiego kubańskiego akcentu, który sprawiał, że trudno było go zrozumieć. Dlatego musiał od nowa uczyć się właściwej dykcji. Podobno nieudolność kolegów z planu irytowała Ivana Sancheza, który jest znany ze swojego talentu i doświadczenia zawodowego.

Jednak Levy zaprzeczył, jakoby rywalizował z serialowym Hernanem. Z pewnością świetnie układała mu się współpraca z Ximeną, czego skutkiem były plotki o gorącym romansie. Obie strony wytrwale dementowały doniesienia o ich związku, do momentu, kiedy do mediów wyciekły ich zdjęcia z hotelu. Wtedy William stwierdził, że padł ofiarą prowokacji, ponieważ Navarrete chciała się wypromować na romansie z nim. 

"Burzę" możemy oglądać od 1 września, od poniedziałku do piątku o 17:00, w TV4.

akw

Dowiedz się więcej na temat: burza | Latinowood

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje