Reklama

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu! Wygląda zniewalająco!

Wiktoria Gąsiewska pokazała się bez makijażu. Na Instagramie aktorki pojawiło się krótkie nagranie przedstawiające ją w dwóch wersjach. Uwagę zwraca również dość odważna kreacja, do której Gąsiewska nie założyła stanika. Efekt? Zobaczcie sami!

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska aktywnie rozpoczęła nowy rok. Aktorka znana m.in. z seriali: "Rodzinka.pl", "Barwy szczęścia" i "Kowalscy kontra Kowalscy" chętnie angażuje się również w inne projekty, nierzadko pojawiając się w roli modelki. 

Na Instagram byłej dziewczyny Adama Zdrójkowskiego często trafiają więc zarówno kadry prosto z sesji zdjęciowych, jak i ujęcia z przygotowań. Tym razem 22-latka podzieliła się z internetowymi obserwatorami krótkim filmikiem, na którym prezentuje aż dwa swoje "wcielenia". Na początku widać Gąsiewską bez makijażu oraz z luźno związanymi włosami, by chwilę później oczom widzów ukazała się już zupełnie "inna" Wiktoria. Już po kilku sekundach gwiazda prezentuje starannie ułożoną fryzurę, a także pełny makijaż.

Reklama

Zobacz też: "Moon Knight": Zobacz zwiastun serialu! Oscar Isaac w roli głównej 

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu

Wiktoria Gąsiewska na wspomnianym nagraniu pokazała dwa stroje; czarną bluzkę bez rękawów w mig zastępuje dość odważny strój z dekoltem pokrytym jedynie sznurkami. Uwagę zwraca również brak biustonosza.

Internauci nie szczędzili komplementów! Pojawiło się przy tym sporo odniesień do naturalnego wyglądu gwiazdy:

A Wam, jak się podoba?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy