Reklama

"Seks w wielkim mieście" inspiruje

Fanki serialu "Seks w wielkim mieście" będą mogły teraz wybrać się na wycieczkę po Nowym Jorku inspirowaną przygodami jego bohaterek. W programie znalazły się wizyty w butikach, salonach piękności i klubach nocnych.

Wycieczkę w cenie 24 tys. dolarów wprowadziła firma Destination On Location na fali zainteresowania powstającym właśnie filmem na podstawie serialu.

Reklama

"Seks w wielkim mieście oferuje wspaniałe możliwości, bo jest światowym fenomenem i nie trzeba być nowojorczykiem, aby go oglądać" - powiedziała pomysłodawczyni wycieczki Joanne Konstantinakos.

Pierwszą klientką była turystka z Singapuru, gdzie serialu nie pokazywano.

Uczestnicy czterodniowej imprezy odwiedzają ekskluzywny sklep Saks Inc and Barneys New York i butik Patricii Field, która projektowała stroje do serialu. Stołują się w znanych restauracjach takich jak Balthazar i Pastis oraz kluby, m.in. Bungalow 8.

Jeden wieczór poświęcony jest wybranej ulubionej bohaterce. Ci, którzy wskażą Charlotte, pojadą do sklepu jubilerskiego Tiffany & Co i do galerii sztuki, natomiast zwolennicy Samanthy odwiedzą sklepy na Madison Avenue i sex-shopy.

Pierwsza wycieczka rozpocznie się 29 maja i obejmie premierę filmu kinowego "Seks w wielkim mieście".

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje