Reklama

Salma Hayek kusi w stroju kąpielowym! Prawdziwa seksbomba!

Salma Hayek od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek. Gwiazda, świadoma swoich atutów, często dobiera stylizacje tak, by podkreślić atuty swojej figury. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym eksponuje swój spektakularny biust. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zachwycająco!

Salma Hayek na Instagramie

Salma Hayek podbiła serca publiczności swoimi rolami w filmach "Frida", "Desperado", "Bardzo dziki Zachód", "Dogma" czy "Od zmierzchu do świtu". Widzowie pokochali ją nie tylko za talent aktorski, ale i niekwestionowany wdzięk oraz zniewalającą urodę. 55-letnia obecnie gwiazda, mimo upływu czasu, nie przestaje zachwycać. Od lat niezmiennie uchodzi za symbol seksu.

Hayek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ma ich niemało, albowiem na Instagramie zgromadziła dotąd blisko 20 milionów obserwatorów z całego świata. Piękna aktorka regularnie dzieli się z nimi swoimi nowymi zdjęciami, poprzez media społecznościowe na bieżąco informuje również o swoich nowych przedsięwzięciach zawodowych. Obecnie możemy oglądać ją w filmie "Dom Gucci", który 26 listopada trafił na ekrany polskich kin.

Reklama

Zobacz też: "Hawkeye": Piotr Adamczyk na plakacie promującym serial

Salma Hayek kusi w stroju kąpielowym

Salma Hayek w filmie "Dom Gucci" wystąpiła jako Giuseppina "Pina" Auriemma. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie nawiązała do wysokobudżetowej produkcji, w której ostatnio zagrała. 55-latka podzieliła się śmiałym kadrem, na którym ubrana w seksowny strój kąpielowy przechyla szklankę z lemoniadą. Wzrok przykuwa znajdujący się na wysokości biustu napis "Original Gucci".

Jeden z komentujących stwierdził, że udostępnione przez Hayek zdjęcie na pewno "podbije internet". I tak właśnie się stało. Do tej pory pod fotografią zostawiono niemal 1,5 mln wirtualnych serduszek i tysiące komentarzy, wśród których nie brakuje komplementów i pochlebstw.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama