Reklama

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej: "Miałam go za fajnego faceta"

O rozstaniu gwiazd "M jak miłość" plotkowano już od dawna. Kilka dni temu Adriana Kalska potwierdziła te doniesienia. Po tym, jak na Instagramie aktorki występującej razem z Roznerskim w "M jak miłość" pojawiło się oświadczenie, internauci ruszyli z komentarzami.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – związek i rozstanie

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem. Informacja o tym, że para zdecydowała się na rozstanie, pojawiła się na Instagramie aktorki w sobotni wieczór. "Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe (...)" - relacjonowała Kalska.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli parą od kilku lat; pierwsze wzmianki o tym, że aktorów połączyło płomienne uczucie, zaczęły się pojawiać w 2018 roku. Zarówno Kalska, jak i Roznerski przez cały czas trwania ich związku dbali o prywatność, oszczędnie wypowiadając się na temat życia prywatnego, stąd też do rzadkości należały wypowiedzi odnoszące się do krążących plotek. Tych z kolei w mediach społecznościowych nie brakowało - od czasu do czasu pojawiały się bowiem m.in. doniesienia o zaręczynach, ślubie i kryzysach w związku aktorów. Teraz wiele wskazuje na to, że prywatne drogi Roznerskiego i Kalskiej rozeszły się na dobre.


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem! To już pewne!

Reklama

Ada Kalska i Mikołaj Roznerski razem w "M jak Miłość"

Co z ich rolami w "M jak Miłość"? W serialu aktorzy wcielają się w postacie Marcina i Izy Chodakowskich, którzy w nowych odcinkach starają się odbudować swój związek. Mikołaj Roznerski po raz pierwszy pojawił się w "MjM" w 2012 roku, a trzy lata później do obsady dołączyła Adriana Kalska. Scenarzyści zadbali o to, by życie Chodakowskich było mocno skomplikowane; dziecko, ślub, a także krok od... rozwodu! Jak teraz kreśli się przyszłość ich serialowych bohaterów?

"Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będzie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności (...)" - przyznała w oświadczeniu aktorka.

Mikołaj Roznerski uciekł sprzed ołtarza!

Internauci komentują rozpad związku Roznerskiego i Kalskiej

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska cieszyli się sporą sympatią widzów, a ci zgodnie twierdzili, że "chemia" między nimi wprost przebija się przez szklany ekran. Informacja o zakończeniu wspomnianej relacji spotkała się więc ze sporym zaskoczeniem fanów Roznerskiego i Kalskiej, a w stronę aktora spłynęło kilka krytycznych wypowiedzi. Na oficjalnym profilu "M jak Miłość" na Instagramie pojawiło się zdjęcie serialowego Marcina Chodakowskiego, a w opisie produkcja zachęcała internautów do oddawania głosów na aktora w pewnym plebiscycie. 

W komentarzach pojawiło się sporo dość różnorodnych opinii, a w słowach pozostawionych przez użytkowników sieci znalazło się również odniesienie do najnowszych wydarzeń: "Szkoda, że nie jest już z Adą Kalską. Tworzyli fajną parę. Bardzo ich lubię. Niech dają nam emocje w serialu, bo robią to bardzo pięknie", "Miałam go za fajnego faceta, a okazało się, że to lekkoduch (...)".

Z drugiej strony podniosły się głosy broniące aktora: "Nikt nie wie, dlaczego się rozstali, poza tym nikt nie jest ideałem, każdy ma prawo do błędów, rozstań itd. Każdy z nas kiedyś jakiś związek zakończył. Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się, o co tam poszło, a prawdą jest, że wina zależy pośrodku", "Nikt z Nas nie wie, dlaczego się rozstali, więc nie ma sensu tutaj obwiniać któregoś z nich, a głównie Mikołaja".  Jak dotąd Mikołaj Roznerski nie odniósł się do rozstania z Adrianą Kalską.

Kalska i Roznerski rozstali się? Wakacje spędzają osobno?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy