Reklama

"Power of Love. Polska": Rusza nowe randkowe reality show! Premiera w Zoom TV

Premierę programu „Power of Love. Polska” zaplanowano w Zoom TV na wiosnę tego roku. Już teraz stacja zapowiada nabór uczestników do polskiej edycji randkowego reality show. Na czym będą polegały zasady programu? Szczegóły poniżej!

"Power of Love. Polska": Szczegóły dotyczące produkcji

"Power of Love. Polska" to nowe randkowe reality show, którego zagości na ekranach telewizorów już wiosną. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach.

Reklama

Co tydzień, widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

Sprawdzony format

"Power of Love. Polska" oparty jest na tureckim formacie "Kısmetse Olur" (ang. "Power of Love"). Za casting polskiej wersji odpowiada firma Jake Vision.

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Format sprzedano również takim państwom, jak Grecja i Rumunia. Randkowe show doczekało się także wyjątkowo gorącej edycji "El Poder Del Amor", skupiającej 12 krajów Ameryki Łacińskiej.

Do programu poszukiwani są single i singielki w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się w podróż w poszukiwaniu miłości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy