Reklama

Olga Kalicka zachwyca. Młoda aktorka pozuje bez ubrań

Olga Kalicka jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych młodych aktorek w Polsce. Niedawno premierę miał film z jej udziałem "Dziewczyny z Dubaju", który wzbudzał kontrowersje jeszcze przed premierą. Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Niedawno dodała zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Zapozowała bez ubrań!

Młoda aktorka publikuje w mediach społecznościowych coraz to kolejne efekty: współprac z różnorodnymi markami oraz projektów, w które na co dzień się angażuje. Zachwyca swoim poczuciem humoru, profesjonalizmem, talentem. Stworzyła własną markę, a teraz wypuściła nowy produkt, z którego, jak podkreśla, jest bardzo dumna. Sprawdza się na wielu różnych polach. Fanów ujmuje swoją naturalnością i odwagą do spełniania własnych marzeń. 

W jej wirtualnej galerii zdjęć pojawiło się niezwykle urokliwe, zmysłowe ujęcie, które przyciąga wzrok. Internauci oniemieli. Olga Kalicka zaprezentowała się bez ubrań. Kadr obejmuje portret na tajemniczą twarz, starannie dobrany makijaż, fryzurę, niemal nagie ciało aktorki i perfumy jej własnej marki. Perłowa cera i hipnotyzujący wzrok powalają na kolana.

Reklama

Tak mieszka Olga Kalicka! Modnie i elegancko 

"Ahhhh wyczekiwane"

Profil w mediach społecznościowych aktorki śledzi ponad 442 tysiące osób, których stale przybywa. Internauci chętnie śledzą publikacje oraz relacje Olgi Kalickiej. Zapoznają się z jej przemyśleniami, a także dzielą własnymi opiniami na dany temat. Wśród obserwatorów nie brakuje także fanów urody artystki. Pod najnowszym zdjęciem nie zabrakło gratulacji z okazji nowego produktu, do których dołączamy się również i my! Komplementom nie ma końca. "Gratuluję rozwoju firmy, Pani Prezes; Meeega!; Sztos; Ale rewelacja; Czekoladowa Olga; Cudownie- pisali" - fani. 

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje