Reklama

Olga Kalicka w odważnej sukni. Pokazała za dużo?

Olga Kalicka nie boi się wstawiać fotografii zarówno bez makijażu, jak i odważnych kadrów w bikini. Tym razem pokazała zdjęcie zdobione przed wyjściem na premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju". Młoda aktorka wspaniale prezentuje się w czerwonej sukience, której odważne cięcia odsłoniły nieco za dużo.

Czarująca stylizacja rozgrzewa sieć

Olga Kalicka podbija serca fanów nie tylko na telewizyjnym i filmowym ekranie czy deskach teatrów. Aktorka stara się jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut i bierze udział w coraz to kolejnych projektach. Aktywnie udziela się również na Instagramie, gdzie kulisy z jej życia codziennego śledzi ponad 441 tysięcy osób. 

Na profilu w mediach społecznościowych nie brakuje naturalnych kadrów, ale i gorących ujęć z "czerwonego dywanu". Filmowe premiery, oficjalne spotkania i zapierające dech w piersiach kreacje. Olga Kalicka zaprezentowała się w długiej sukni z odważnymi wycięciami. Wyeksponowała zgrabne nogi i smukłą figurę. Czerwony materiał lekko odsłania nagi biust, a blask, śmiała stylizacja i onieśmielający uśmiech podbijają sieć.

Reklama

Zauroczeni internauci!

Na zdjęciu towarzyszy jej artystka Anna Kaczmarczyk. Przed aparatem czują się jak "ryby w wodzie", a kamera je kocha! Obydwie zachwycają, a internauci pospieszają z pisaniem komplementów. Ogniste, płomienne reakcje i pochlebne opinie: "Gwiazdy!", "Super", "Boska", "Piękności", "Uwielbiam Cię i ta kreacja - bomba", "Wyglądacie obłędnie", "Petardy".

Olga Kalicka przyznała się do choroby 
Autor: Małgorzata Durmaj


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje