Reklama

Nowa rola Sarah Jessiki Parker

Sarah Jessica Parker, gwiazda "Seksu w wielkim mieście", wraca na mały ekran. Wyprodukuje pilotażowy odcinek nowego serialu HBO, który oparty będzie na książce i blogu Jessiki Cutler "Prześpij się ze mną".

O Cutler zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy wyrzucono ją z biura republikańskiego senatora Michaela DeWine'a za "niedozwolone używanie komputerów senatu".

Reklama

Prawda była taka, że kobieta z detalami na blogu opisywała swoje bujne życie erotyczne. Jako "Washingtonienne" napisała, że za swoje usługi liczyła na prezenty, także w gotówce.

Prasa oczywiście szybko zidentyfikowała kochanków Jessiki, a ta wystąpiła jeszcze w rozbieranej sesji dla "Palyboya", a piekło jakie potem przeżyła w pracy opisała w książce. Prawa do tego wiekopomnego dzieła Cutler sprzedała za 300 tysięcy dolarów i zapewniła sobie zatrudnienie w ekipie, która będzie produkować serial.

Kobieta po stoczonych w sądach bitwach ze swoimi byłymi kochankami, na gwałt potrzebuje teraz gotówki. A HBO liczy, że seks na Kapitolu sprzeda się równie dobrze jak ten w wielkim mieście.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje