Reklama

Monika Mrozowska: Gwiazda "Rodziny zastępczej" wygrzewa się w saunie

"Było morsowanie, saunowanie, scrabble, kino domowe, dłuuuuuuugi sen, joga i najpięknieszy szlak na Łysicę" - czytamy w opisie publikacji aktorki. Monika Mrozowska postawiła na pełen relaksu, ale i wyzwań weekendowy wypoczynek. Fotorelacja z wyjazdu skradła serca fanów. Sauna, kąpiele w lodowatej wodzie i zauroczeni internauci... "Brawo".

"Świętokrzyskie w pigułce"

Monika Mrozowska, znana telewidzom z popularnego niegdyś serialu "Rodzina zastępcza", udziela się w Internecie. W mediach społecznościowych co jakiś czas publikuje coraz to kolejne fotografie z życia prywatnego. Aktorka pokazuje, jak spędza wolny czas, a na fotografiach często goszczą również jej najbliżsi. Chętnie dzieli się z internautami szczegółami ze swojej codzienności. Tym razem postanowiła spróbować czegoś dla osób o mocnych nerwach... Razem z przyjaciółką wybrała się w Góry Świętokrzyskie i morsowała. Fotorelacja z wyjazdu podbiła serca fanów i sprawiła, że w sekcji komentarzy pełno jest gratulacji i braw.

Reklama

Monika Mrozowska razem z towarzyszką podróży wskoczyły do zimnej wody w stroju kąpielowym. W kadrze widać, jak artystka i jej przyjaciółka morsują w czapkach, rękawiczkach, bikini i w otoczeniu unoszących się na powierzchni tafli lodu. Nie zabrakło także wspólnych spacerów. Po chwilach pełnych mrożących wrażeń przyszedł czas również na wypoczynek w saunie! "Było morsowanie, saunowanie, scrabble, kino domowe, dłuuuuuuugi sen, joga i najpięknieszy szlak na Łysicę" - wskazuje w opisie artystka.

"Brawo morsetki"

Ta spotkała się z aprobatą ze strony fanów, którzy, jak wyżej, pospieszyli z pisaniem komplementów. Na część wpisów aktorka zdecydowała się odpowiedzieć. Nie zabrakło emotikon w kształcie serca, podziękowań, a także krótkich przemyśleń: "było tak pięknie". Internauci przyznają, że sami chętnie spróbowaliby tego typu kąpieli, a taki wyjazd to: "jak raj na Ziemi".

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Teresa Lipowska surowo o młodszych koleżankach z branży!

Nieudana metamorfoza Anny Dereszowskiej. Co stało się z jej fryzurą?

Jacek Borkowski nie potrafi być singlem! Szuka nowej miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy