Reklama

"Królowe życia": Kolejni bohaterowie odchodzą z programu!

"Królowe życia" to program, o którym w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Teraz wiele wskazuje na to, że nowy sezon będzie obfitował w wiele zmian! Kolejni bohaterowie potwierdzili swoje odejście z show TTV.

"Królowe życia". Damian Antczak-van Nispen i Leon Antczak-van Nispen żegnają się z programem

Program pt.: "Królowe życia", a ściślej - jego uczestnicy - w ostatnim czasie wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Niedawno z show TTV zniknął Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski, a teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie zmian. Jak podają liczne portale, w nadchodzącym sezonie "Królowych życia" zabraknie pary, która gościła w projekcie kilka sezonów. Damian Antczak-van Nispen i Leon Antczak-van Nispen - bo właśnie o nich mowa - nie wystąpią w nowych odcinkach.

Damian Antczak-van Nispen i jego partner pojawili się w "Królowych życia", zastępując Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. "Nowa" para pojawiła się w 9. sezonie show, wywołując spore poruszenie wśród widzów; podczas gdy jedni chwalili bohaterów za ich podejście do życia, inni podchodzili do nich nieco bardziej krytycznie, zarzucając brak charyzmy charakterystycznej dla Gabriela i Rafała. Teraz wiele wskazuje na to, że przygoda Damiana i Leona z programem właśnie dobiegła końca.

Reklama

Uczestnicy poza programem: "Królowe życia"

Po tym, jak kolorowe portale podały informacje o zmianach w "Królowych życia", zaniepokojeni internauci zaczęli zalewać Damiana i Leona pytaniami. Pod wpisami na Instagramie drugi z panów potwierdził "rozstanie z produkcją".

Panowie opublikowali również na swoich instagramowych relacjach wiadomość nadesłaną od jednej z fanek:

Będzie Wam brakowało tego duetu w nowym sezonie "Królowych życia"?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Rudi Schuberth: Przed laty bawił miliony Polaków. Co słychać u niego dziś?

Tomasz Sekielski: Były dziennikarz TVN miłość znalazł w pracy! Była jego.. stażystką

"Duże dzieci": Miliony widzów pokochały Jadzię Nalepę! Co słychać u niej dziś?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy