Reklama

Kinga Rusin zachwyca na łonie natury

Kinga Rusin opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Internauci nie mają zbyt wielu okazji do podglądania tego typu kadrów. Malownicze okoliczności przyrody i zachwycająca prezenterka poruszyły obserwatorów, którym ciężko jest oderwać wzrok. "Bosko!!!! A Pani, pani Kingo, petarda!!!".

Prezenterka wyruszyła w podróż już wcześniej i odwiedziła piaszczyste Malediwy. Tym razem zaprezentowała kadr prosto z Kostaryki. Zwiedza świat, a ciekawymi miejscami, widokami oraz swoimi przemyśleniami dzieli się na Instagramie (537 tysięcy obserwatorów). 

Kina Rusin: Strój kąpielowy nowym strojem służbowym

Kinga Rusin realizuje swoje wycieczkowe plany, jednak jak sama ze śmiechem przyznaje, wciąż pracuje zdalnie, a strój kąpielowy stał się jej niemalże strojem służbowym. Po godzinach spędzonych na home office czas jednak na relaks w niesamowitych okolicznościach przyrody. Na najnowszej fotografii obmywa się wodą prosto z termalnych źródeł, w otoczeniu egzotycznych roślin i skał. Dziennikarka postawiła na wydanie "no make-up" i całkowicie naturalna, bez makijażu oddała się "medytacji". Trzeba przyznać, że promienieje, a świadczyć może o tym szeroki uśmiech. Postawiła na czarny strój kąpielowy, którego mocno wycięty dekolt podkreśla biust prezenterki.

Kinga Rusin zachwyca

Reklama

Obserwatorzy zgodnie przyznają, że kiedy za oknem szaro, buro, pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu, takie kadry od razu poprawiają humor. W sekcji komentarzy sypią się komplementy i słowa uznania. Sceneria jest wprost bajeczna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama