Reklama

Katarzyna Ankudowicz pozuje topless! Fani zaskoczeni!

Katarzyna Ankudowicz to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Zwykle na jej profil trafiają rodzinne fotografie, jednak tym razem aktorka postanowiła nieco zaszaleć. Na swoim Instagramie opublikowała efekty sesji zdjęciowej, do której pozowała topless.

Katarzyna Ankudowicz: Popularność

Ankudowicz zasłynęła przede wszystkim rolami komediowymi. Widzowie z pewnością kojarzą ją z serialu "Bulionerzy", dzięki któremu zdobyła rozpoznawalność i spore grono fanów. Później wystąpiła jeszcze w takich serialach, jak: "Czas honoru", "Przepis na życie", "Blondynka", czy "O mnie się nie martw", zdobywając coraz większą popularność.

Ostatnio widzowie mogą podziwiać ją w kolejnym sezonie serialu "BrzydUla", gdzie gra siostrę Violetty.

Gwiazda jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już blisko 85 tysięcy użytkowników. Aktorka często relacjonuje fanom swoją codzienność, zamieszczając zdjęcia ukazujące momenty zarówno z jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Reklama

Katarzyna Ankudowicz topless

Na ostatnich zamieszczonych zdjęciach, aktorka postanowiła podkreślić swoją kobiecość. Fani na jej profilu mogli zobaczyć efekty domowej sesji zdjęciowej, którą gwiazda wykonała w łazience. Ankudowicz pozuje do zdjęć nago, czym zachwyciła internautów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje