Reklama

Kasia Dziurska odsłania piersi i pośladki

Kasia Dziurska wraca wspomnieniami do jednego ze słonecznych wyjazdów, na którym promieni słonecznych, pozytywnej energii i gorących stylizacji nie brakowało. Trenerka zapozowała przed obiektywem w stroju kąpielowym w niezwykle żywym kolorze i chwyciła za serca fanów. Wydaje się, że nie może się doczekać, aż i tutaj na nowo pojawią się słońce i wysokie temperatury powietrza. Na ten moment sama rozgrzewa sieć!

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska postanowiła nieco poprawić swoim obserwatorom humor i opublikować fotografię, na której pierwsze skrzypce gra bajeczne słońce. Wspomnieniami wraca na rajskie wakacje do Dominikany, gdzie w otoczeniu delikatnego piasku i rozbijających się o brzeg fal pozuje przed obiektywem aparatu. Za oknem deszcz, śnieg, mróz, a w myślach i na profilu trenerki upał i szumiące w oddali palmy. We włosach egzotyczny kwiat, na twarzy szeroki uśmiech i jaskrawe bikini, które odsłania wysportowane ciało idolki 437 tysięcy użytkowników sieci.

W jej wirtualnej galerii od czasu do czasu pojawiają się tego typu posty, które stanowią pewnego rodzaju wspomnienia, momenty uchwycone za pomocą aparatu, a które dzięki temu pozostają w jej pamięci na dłużej. Kasia Dziurska chętnie do tych miłych, rajskich chwil wraca, a wszystkim dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. I choć na zewnątrz pogoda opalaniu nie sprzyja, w wirtualnym pamiętniku trenerki pogody ducha i promieni słonecznych nie brakuje.

Reklama

Kasia Dziurska: Fani zachwyceni

Doceniają to internauci, którzy równie pozytywnymi komentarzami zaznaczają wyrazy swojego zachwytu. Na opinie fanów trenerka regularnie odpowiada krótkim wpisem lub emotikoną. W tym przypadku zgadza się z niektórymi użytkownikami i razem z nimi przyznaje, że "przydałoby się już słoneczko".

"Najlepsza motywacja i polepszenie humoru", "Ale bym chciała takie słoneczko", "Śliczna", "Ale cudowna opalenizna", "Piękna" - piszą fani.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy