Reklama

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę? Internauci nie mają litości

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie przypadło do gustu niektórym internautom. Komentujący zarzucili gwieździe wpadkę z makijażem. Celebrytka zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty ze strony użytkowników Internetu.

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę z makijażem?

Nie ulega wątpliwości, że Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ambitna aktorka angażuje się w wiele nowych projektów, a do największych z nich należał udział w polskich produkcjach Netflixa: w filmie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" oraz w dwóch częściach horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt". 22-latka cieszy się sporym gronem fanów na Instagramie, bowiem jej profil obserwują ponad 2 miliony osób. Niestety, wśród tych osób są też złośliwcy...

Julia Wieniawa opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której siedzi w restauracji z drinkiem i ma przed sobą wytrawne danie. Uwagę części internautów zwróciła jednak nie zawartość talerza, ale... rzekomo niedokładny makijaż aktorki, który według złośliwych komentujących można uznać za niezbyt udany. Konkretnie chodzi im o obrysowanie jej ust. W komentarzach pod zdjęciem 22-latki niektórzy obserwatorzy wyrazili swoje negatywne opinie na ten temat:

"Okropnie". Jest odpowiedź gwiazdy

Reklama

Julia Wieniawa postanowiła nie zostawiać tego typu komentarzy obojętnie i z dystansem skomentowała rzekomo niefortunne obrysowanie konturówką swoich ust. W tym temacie ma nieco inne zdanie od nieprzychylnych jej internautów:

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy usta Julii Wieniawy są tematem dyskusji wśród krytykujących gwiazdę. Niedawno 22-latka odniosła się do rewelacji, że miała powiększyć usta. Na TikToku dobitnie podkreśliła, że jej usta są naturalne i że nie poddała się żadnemu zabiegowi powiększenia warg.

Zobacz też:

"I tak po prostu": Sarah Jessica Parker olśniewa na premierze serialu!

Ewa Gawryluk eksponuje biust w sieci

Brooke Shields jako nastolatka wywołała skandal

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama