Reklama

Gwiazda "Pełnej chaty" Lori Loughlin została okradziona!

Aktorka Lori Loughlin nie ma ostatnio dobrej passy. W 2020 aktorka stanęła przed sądem. Była oskarżona m.in. o wręczenie łapówki i pranie brudnych pieniędzy. Początek tego roku też nie był dla niej łatwy. Najpierw musiała zmierzyć się z informacją o nagłej śmierci swojego kolegi z tego serialu, potem została okradziona.

Pechowy początek roku

Początek 2022 roku to zły czas dla aktorki Lori Loughlin, znanej z serialu "Pełna chata". Najpierw musiała zmierzyć się z informacją o nagłej śmierci swojego kolegi z tego serialu, potem została okradziona. Gwieździe zrabowano biżuterię o wartości około 1 mln dolarów.

Do willi w Los Angeles, gdzie Lori Loughlin mieszka ze swoim mężem, projektantem mody Mossimo Giannullim, włamali się złodzieje. Tę sensacyjną informację aktorka potwierdziła magazynowi "People". Przyznała, że ani ona, ani jej mąż nie byli podczas tego incydentu obecni w domu. Na ślad włamania, jako pierwsza, natrafiła ich gosposia.

Reklama

Lori Loughlin: Upadek na samo dno! W więzieniu była wrakiem

Milion dolarów straty?!

Serwis TMZ nieoficjalnie dowiedział się, że gwieździe skradziono biżuterię wartą około 1 mln dolarów. Intruzi weszli do domu, rozbijając okno w sypialni. Dzięki nagraniom z monitoringu wiadomo, że włamywacze byli ubrani na czarno i mieli na głowach maski. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Aktorka stara się nie wpadać w histerię z powodu tego, co się stało, gdyż ten incydent nie może się równać z bólem, jaki czuje po nagłej śmierci Boba Sageta, z którym przez wiele lat grała w "Pełnej chacie". "Mówi, że rzeczy materialne nie są najważniejsze w życiu, w przeciwieństwie do rodziny i miłości" - zdradzają jej współpracownicy. W piątek 14 stycznia Loughlin wzięła udział w pogrzebie Sageta. Na uroczystości było obecnych jeszcze wielu innych członków obsady "Pełnej chaty", w tym serialowy mąż Loughlin, John Stamos.

Lori Loughlin i Felicity Huffman opuściły areszt. Ciąg dalszy afery łapówkarskiej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy