Reklama

Ewa Gawryluk eksponuje biust w sieci! Co za widok!

Na instagramowym profilu Ewy Gawryluk pojawiły się efekty najnowszej sesji zdjęciowej. Aktorka zapozowała fotografowi w zachwycającej kreacji, która podkreślała jej wdzięki. Udowodniła tym samym, że doskonale wie, jak podgrzać atmosferę!

Ewa Gawryluk przypomina księżniczkę!

Ewa Gawryluk nie przestaje zachwycać! 53-letnia aktorka cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. W swoim dorobku artystycznym ma dziesiątki ról teatralnych, filmowych czy serialowych. Debiutowała w 1992 roku na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie i od tego czasu widzowie mogą ją oglądać w rozmaitych odsłonach. Ostatnio zaproszono ją do udziału w wyjątkowej sesji zdjęciowej do kalendarza charytatywnego dla Fundacji im. Zbigniewa Religi.

Zachwycająca sesja zdjęciowa Ewy Gawryluk

Ewa Gawryluk zaskarbiła sobie sympatię telewidzów m.in. dzięki postaci Ewy Hoffer w "Na Wspólnej". Jednak fani cenią ją za całokształt twórczości, a także charyzmę i nietuzinkową urodę. Czas wydaje się być dla niej wyjątkowo łaskawy, bowiem mimo upływu lat, nadal wygląda zniewalająco. 

Reklama

Potwierdzeniem tych słów mogą być najnowsze zdjęcia 53-latki, na których prezentuje się obłędnie. Przed obiektywem stanęła w niezwykle kobiecej stylizacji, która podkreśla atuty jej figury. Takiej sukni pozazdrościć jej może niejedna księżniczka! Zobaczcie sami! 

Zobacz też: Sylwester Chęciński nie żyje. Był twórcą kultowych filmów i seriali

Autor: Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL