Reklama

Dagmara Kaźmierska w złocie i balonach

Dagmara Kaźmierska uwielbia przepych. Choć pławienie się w luksusie, to jej sposób na zarabianie pieniędzy, widzowie pokochali ją za szalone pomysły, dystans do samej siebie, i rzadko spotykaną szczerość. W przypadku tej kobiety, polskie przysłowie: "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle" - jest jak najbardziej adekwatne, bo nie ma sprawy, której Dagmara Kaźmierska nie załatwi. Niedawno opublikowała kadr, który wybudził wśród jej fanów niemałe poruszenie.

Gwiazda programu "Królowe życia" nie stroni od nagości. Często eksponuje swój obfity biust i opaloną karnację. Nieodłącznymi elementami jej wizerunku są blondwłosy, długie paznokcie i palce przystrojone pierścionkami oraz twarz, na której prezentuje się nienaganny, misterny makijaż. Tym razem Dagmara Kaźmierska opublikowała fotografię, na którem pozuje, zakrywając się stertą zielonych balonów. Jednakże ten nietypowy "bukiet" nie zdołał zakryć jej nagich ramion. Celebrytka bajeruje przenikliwym spojrzeniem i zniewala spontanicznym uśmiechem. Wygląda znakomicie!

Reklama

Mimo że kadr doprawdy intryguje, to uwagę fanów całkowicie przykuł obszerny wpis, który "Królowa życia" zamieściła pod zdjęciem. Tym bardziej, że ujawnia w nim, co jest "kluczem" do jej uśmiechu. Trudno się z nią nie zgodzić.

"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska słynie z kontrowersji, przebojowości i dobrego serca. Lubi pakować się w różne incydenty i znajdować wyjścia z trudnych sytuacji. Jest mistrzynią perfekcyjnego wizerunku oraz kochającą matką. Sławę zyskała za sprawą programu TTV "Królowe życia", w którym wzięła udział jako jedna z bohaterek. Zaskarbiła sobie przychylność widzów, gdyż udowodniła, że mimo wielu przeciwności losu, można żyć pełną parą i doświadczać najwspanialszych przygód. W programie towarzyszą jej: przyjaciółka Edyta Nowak-Nawara, przyjaciel Jacek Wójcik i syn Conan, którzy starają się studzić zapędy charyzmatycznej gwiazdy, lub wręcz przeciwnie, podjudzają Kaźmierską do żywiołowych działań.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy