Reklama

Ashton Kutcher i Mila Kunis sprzedali wyjątkowy dom

Ashton Kutcher i Mila Kunis poznali się na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Najpierw zostali przyjaciółmi. Oficjalnie zaczęli być razem w 2013 roku, a w 2015 wzięli ślub. Dom, w którym wtedy zamieszkali, właśnie został sprzedany za ponad 10 milionów dolarów (blisko 40 milionów złotych).

Według "The Wall Street Journal", była to ich pierwsza wspólna nieruchomość. Teraz małżonkowie, już z dwójką dzieci, mieszkają w innym domu w Beverly Hills. Posiadłość ta została zaprojektowanym specjalnie dla nich przez Howarda Backena z Backen & Gillam Architects. Mieści się ona na działce wielkości nieco ponad 24 tys. m kw. Posiadłość tę nazwali KuKu Farms.

Do tego w miasteczku Carpentaria, blisko Santa Barbara, mają przeuroczy dom urządzony w stylu Hamptons - z widokiem na ocean. Tę nieruchomość nabyli w trakcie pandemii za ok. 10 mln dol.

Posiadłość w Hidden Valley

Ich pierwszy, małżeński dom (sprzedany nieujawnionej osobie) znajduje się na zamkniętym osiedlu Hidden Valley, zamieszkałym przez sławy, takie jak: Adele, Jennifer Lawrence i Nicole Kidman. Został zbudowany w 1999 roku, ma 680 m kw. powierzchni, w tym: pięć pokoi, piwniczkę do przechowywania wina, saunę i siłownię. Salon zdobią wysokie okna i otwarty kominek. W zadziwiająco małym ogrodzie (cała działka ma ok. 2 tys. m kw.) zmieszczono basen, spa i kuchnię letnią.

Reklama

Kutcher i Kunis sprzedali tę nieruchomość mocno schodząc z pierwotnej ceny - 13,995 mln dol. Wynajem miał kosztować 55 tys. dol., czyli ok. 219 tys. zł miesięcznie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy